علم و دانش

علی‌رغم فروش ضعیف آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۳ مینی معرفی خواهد شد

علی‌رغم فروش ضعیف آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۳ مینی معرفی خواهد شد

اپل سال گذشته گوشی هوشمند آیفون ۱۲ مینی را به همراه سایر مدل‌های سری آیفون ۱۲ به بازار عرضه کرد و این سری را به اولین سری محصولات دارای مدل «مینی» تبدیل کرد. با وجود فروش ضعیف آیفون ۱۲ مینی، به نظر نمی‌رسد این آخرین بار باشد که شاهد آیفون مینی هستیم.

طبق آخرین اخبار از جان پروسر، اپل قصد دارد آیفون ۱۳ مینی را در امسال به‌عنوان یک مدل از سری آیفون ۱۳ روانه بازار کند. با این حال، نام‌گذاری این مدل ممکن است متفاوت باشد و برخی گزارش‌ها استفاده از آیفون ۱۲S را پیش‌بینی کرده‌اند.

اخیراً گزارش‌هایی مبنی بر توقف تولید آیفون ۱۲ مینی از سوی اپل وجود دارد، زیرا این شرکت به تقاضای سالانه این مدل به‌خوبی پاسخ داده است. این موضوع ممکن است به این معنی باشد که فروش مدل آیفون ۱۲ مینی انتظارات اپل را برآورده نکرده است.

این شرکت ممکن است به فروش آیفون ۱۲ مینی ادامه دهد و با توجه به علاقه خود به تولید تلفن همراهی در اندازه‌های کوچک‌تر، جانشینی برای آن ارائه خواهد کرد. با این حال، از آنجا که اپل در همان محدوده قیمتی آیفون مینی، گوشی جدید را معرفی خواهد کرد، ممکن است امسال جانشینی برای آیفون SE معرفی نکند.

اما برخی گزارش‌ها ادعا می‌کنند که این به معنای پایان یافتن مجموعه آیفون SE حداقل در سال جاری نیست. انتظار می‌رود اپل امسال یک گوشی هوشمند به‌روز شده آیفون SE به نام آیفون SE پلاس را روانه بازار کند.

آیفون مینی اپل فقط ۵ درصد از کل فروش سری آیفون ۱۲ را به خود اختصاص داد. با وجود فروش ضعیف، به نظر می‌رسد این شرکت همچنان به معرفی مدل‌های مینی متعهد است. باید دید که آیا در مدل‌های آتی مینی تغییرات بزرگی را خواهیم دید یا خیر.

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن