علم و دانش

عرضه محصولات صادراتی ایران خودرو با آپشن‌های بیشتر در بازار منطقه

عرضه محصولات صادراتی ایران خودرو با آپشن‌های بیشتر در بازار منطقه

مدیرعامل شرکت آپکو گفت محصولات صادراتی ایران خودرو با آپشن‌های بیشتر در بازار منطقه عرضه خواهند شد تا بتوانیم سهم مناسبی از این بازارها را کسب کنیم.

کیوان وزیری، مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) اعلام کرد در سال جهش تولید قصد داریم فعالیت این شرکت را برای ارائه قطعات آپشن در محصولات صادراتی ایران خودرو توسعه دهیم.

آپشن‌های بیشتر در محصولات صادراتی ایران خودرو

مدیرعامل شرکت آپکو در ادامه بیان کرد هدفمان این است که سهم مناسبی از بازارهای منطقه را کسب کنیم و به همین دلیل در سال جاری قطعات آپشن را به کشورهای همسایه صادر خواهیم کرد. وی افزود شرکت آپکو قصد دارد بر اساس روحیه و گروه سنی افراد، محصولات ایران خودرو را به قطعات آپشن مجهز کند. علاوه بر این، ایران خودرو طبق درخواست مشتریان حدود ۵۳ آپشن را به شکل نقد و اقساط به آنها عرضه خواهد کرد.

وزیری تاکید کرد شرکت آپکو بر اساس نیازسنجی که از مشتریان محصولات ایران خودرو انجام داده است، محصولات را به همراه قطعات آپشن و با رعایت استانداردهای روز به مشتریان تحویل می‌دهد. طبق گفته مدیرعامل آپکو حدود ۱۰۰ نمایندگی این شرکت و نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو برای عرضه قطعات آپشن به مشتریان آماده هستند.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا