اقتصادی

عرضه عمده ۳۴ درصدی سهام کنترلی ایران‌ترانسفو در بورس

عرضه عمده ۳۴ درصدی سهام کنترلی ایران‌ترانسفو در بورس

مقدار ۳۴.۰۶ درصد از سهام عمده شرکت ایران ترانسفو به صورت کنترلی و با شرایط نقدی و یکجا در روز ۲۴ دی ماه در بازار اول عرضه می‌شود.

عرضه عمده 34 درصدی سهام کنترلی ایران‌ترانسفو در بورس

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، از تعداد ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون سهام پایه ایران‌ ترانسفو تعداد یک میلیارد و ۲۷۷ میلیون و ۴۴۳ هزار و ۹۴۹ سهم قابل عرضه به میزان ۳۴.۰۶ درصد از سوی شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در بازار اول معاملات بورس به صورت یکجا و نقد به قیمت پایه هر سهم ۱۴ هزار و ۱۵۸ ریال در روز سه‌شنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۸ به صورت عمده کنترلی عرضه می‌شود.

این اطلاعیه از سوی شرکت کارگزاری بانک ملی ایران ارائه شده و کارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که ۱۰ درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را نقداً‌ یا به صورت ضمانت‌نامه بانکی بدون قید و شرط از مشتری دریافت کرده و به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکز اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز نمایند.

خریداران لازم است جهت بررسی و رعایت ضوابط بررسی شرایط متقاضیان خرید معاملات عمده سهام و حق‌تقدم که بر روی سایت بورس قابل دسترس است نسبت به تکمیل فرم‌ها تا روز دوشنبه‌ ۱۵ دی ۹۸ اقدام کنند.


عرضه عمده ایران ترانسفو

متن کامل این اطلاعیه را می‌توانید از اینجا + اطلاعیه ایران ترانسفو اطلاعیه ایران ترانسفو + دریافت کنید.

انتهای پیام/ب

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن