علم و دانش

شیوع کرونا در بین کارکنان آمازون نگرانی‌های زیادی را به وجود آورد

شیوع کرونا در بین کارکنان آمازون نگرانی‌های زیادی را به وجود آورد

طبق آخرین آمارها کارکنان ۱۰ انبار فروشگاه اینترنتی آمازون به ویروس کرونا مبتلا شدند. اما آیا بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان سرعت شیوع کرونا در آمریکا را افزایش داده است؟

نشریه آمریکایی فوربز اخیرا اعلام کرد تست کرونای کارکنان ۱۰ انبار آمازون در آمریکا مثبت اعلام شده که چنین موضوعی نگرانی‌های زیادی را به دنبال داشته است؛ زیرا میلیون‌ها آمریکایی به دلیل خرید از این فروشگاه اینترنتی در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند. از سویی می‌توان گفت بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان به صورت غیر مستقیم در افزایش سرعت شیوع کروناویروس در آمریکا نقش داشته است.

نگرانی کارکنان آمازون از شیوع کرونا

فوربز در حالی خبر مثبت شدن تست کارکنان ۱۰ انبار آمازون در آمریکا را منتشر کرده است که اخیرا کارکنان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان اعلام کرده بودند اقلام بهداشتی ضروری برای آنها به خوبی فراهم نمی‌شود و آنها باید بین کار کردن یا به خطر انداختن جان خود یکی را انتخاب کنند.

با توجه به نگرانی‌های زیادی که برای مشتریان این فروشگاه اینترنتی به وجود آمده است، سخنگوی آمازون عنوان کرد این شرکت برای محافظت بهداشتی تمامی کارکنان خود دستورالعمل‌های مقام‌های بهداشتی آمریکا را انجام می‌دهد و مسئولیت حفاظت از تمام کارکنان نیز بر عهده آمازون خواهد بود. طبق اعلام سخنگوی آمازون برای رفع نگرانی مشتریان تمام استانداردهای بهداشتی در تمامی محیط‌های کاری به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. همچنین افراد مشکوک یا افرادی که با بیماران در ارتباط بودند نیز به مدت دو هفته به قرنطینه خانگی فرستاده شدند.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا