فرهنگی

«شهریور شعله‌ور»؛ رمان تازه‌ای از محمد‌حسن شهسواری در بازار

«شهریور شعله‌ور»؛ رمان تازه‌ای از محمد‌حسن شهسواری در بازار

انتشارات هیلا وابسته به گروه انتشاراتی ققنوس رمان «شهریور شعله‌ور» نوشته محمد حسن شهسواری را منتشر کرد.

«شهریور شعله‌ور»؛ رمان تازه‌ای از محمد‌حسن شهسواری در بازار – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ انتشارات ققنوس رمان جدیدی از محمدحسن شهسواری را با نام «شهریور شعله‌ور» منتشر کرد. این رمان نهمین کتاب از مجموعه «رمان ـ ژانر» انتشارات ققنوس به شمار می‌رود؛ مجموعه‌ای که هدف اصلی آن نوشتن و انتشار رمان‌هایی متناسب با فرهنگ ایرانی و احترام به احساس، شعور و سلیقه فرهیخته نسل جدید مخاطبان است. محمدحسن شهسواری، دبیر مجموعه، معتقد است هیچ نویسنده‌ای به اندازه ژانرنویس با شهرزاد همذات‌پنداری نمی‌کند. ژانرنویس مخاطب را بر سریر پادشاهی می‌نشاند و هدفی جز تسخیر تمام قلب و ذهن او ندارد. همچون شهرزاد، که اگر شب نمی‌توانست پادشاه را پای نقل خود نگه دارد هستی خود را از دست می‌داد، ژانرنویس نیز نمی‌تواند موفقیتش را به آینده و آیندگان موکول کند.

شهسواری در رمان‌ژانر «شهریور شعله‌ور» مسائلی چون مافیای دارو و پزشکی، زدوبندهای اقتصادی و وضعیت بحرانی زندان‌ها را سوژه خود قرار داده است و البته مانند دیگر آثار نویسنده باز هم عشق و رفاقت است که در این دنیای سراسر سیاهی پرحادثه ناجی همه می‌شود.

انتشار یک کتاب فلسفی از "فیشته" فیلسوف آلمانی۶ پژوهش فلسفی در شعر سهراب منتشر شدانتشار دو کتاب فلسفی از "جان هیتون" و "مک‌آیور لوپس"

«شهریور شعله‌ور» توانایی نویسنده در پرداختن به چندگانه‌ای جنایی را به تصویر می‌کشد و دومین جلد از این چندگانه است. رمانی است در نوع خود خواندنی و پرکشش که خوانندگانش را با خود همراه می‌کند.

نویسنده در شهریور شعله‌ور، که در واقع ادامۀ مرداد دیوانه است، قهرمانان داستان را در تعامل با پلیس و در تقابل با دست‌های پنهان و قدرتمند پشت پرده قرار می‌دهد، به این امید که بر سیاهی و پلشتی‌ای که حاکم شده است غلبه کنند، غافل از آن‌که دست‌های پشت پرده در تلاش برای سربه‌نیست کردن آن‌ها از هیچ قتل و جنایتی فروگذار نمی‌کنند.

«شهریور شعه‌ور» در ۵۰۳ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۵۵ هزار تومان منتشر شده است.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن