فرهنگی

شروع فصل جدید "شما و سیما" از ۱۸ بهمن

شروع فصل جدید "شما و سیما" از ۱۸ بهمن

برنامه تلویزیونی "شما و سیما" با تغییراتی در موسیقی و ویدئو گرافیک به آنتن برمی‌گردد.

شروع فصل جدید "شما و سیما" از 18 بهمن – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنامه "شما و سیما" با تغییراتی در موسیقی و ویدئو گرافیک در فضایی کاملاً ایرانی روی آنتن می‌رود.

برنامه "شما و سیما" از ۱۸ بهمن با تغییراتی در موسیقی تیتراژ و بخش‌های مختلف این برنامه و تیتراژ پایانی پخش خواهد شد، ملودی این برنامه با برداشت از ملودی ای که در سال‌های گذشته در برنامه "شما و سیما" استفاده می‌شد پایه‌ریزی و با آهنگسازی جدید محمد امیر ارجمند تولید شده است.

از دیگر تغییرات "شما و سیما" موشن‌گرافیک این برنامه است که شاهد تغییرات زیادی بوده و بسته‌های گرافیکی برنامه هم کاری از مسعود شکرنیا است.

"شما و سیما" به ارائه گزارش‌های تصویری از برنامه‌ها و فعالیت‌های شبکه‌های سیما و بخش‌های مختلف می‌پردازد و پخش پشت صحنه برنامه‌های نمایشی و غیر نمایشی و مصاحبه با عوامل و مردم از قسمت‌های گوناگون این برنامه است.

سریال "87 متر" در ایستگاه پایانی/ پخش در سال آیندهلعیا زنگنه عید نوروز به تلویزیون برمی‌گردد

یکی دیگر از تغییرات اخیر "شما و سیما" انعکاس بازتاب اخبار برنامه‌های تلویزیون در رسانه‌هاست که به صورت نریشن‌ و عکس خبرها در برنامه پخش می‌شود.

همچنین برای اصول زیبایی‌شناسی برنامه از نظرات کارشناسان و منابع گوناگون استفاده شده است.

برنامه "شما و سیما" با رویکرد تعامل بیشتر مردم با سیما و ارایه تصویری جامع‌تر از انواع تولیدات نمایشی و غیر نمایشی معاونت سیمای سازمان صداو سیما جمعه‌ها پیش از ظهر از شبکه یک پخش و شنبه‌ها از شبکه نسیم بازپخش می‌شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن