علم و دانش

شرایط فروش جک J4 ، جک S5 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس

شرایط فروش جک J4 ، جک S5 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس

شرایط فروش جک J4 ، جک S5 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس اعلام شد. کرمان موتور جک جی 4، جک اس 5 و کی ام سی تی 8 را از 28 آبان 1401 در بورس عرضه می‌کند.

کرمان موتور در ادامه طرح‌های فروش محصولات خود قصد دارد از ساعت 8:15 روز شنبه 28 آبان ماه 100 دستگاه سدان جک جی 4، 100 دستگاه شاسی بلند جک اس 5 و 100 دستگاه پیکاپ کی ام سی تی 8 را در بورس عرضه کند. میزان پیش دریافت خرید این خودروها نیز 25 درصد خواهد بود. در ادامه جزئیات شرایط فروش جک J4 ، جک S5 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس را مشاهده می‌کنید:

شرایط فروش جک J4 ، جک S5 و کی ام سی T8

کرمان موتور در این طرح سدان جک جی 4 را با قیمت پایه 472 میلیون تومان، شاسی بلند جک اس 5 را با قیمت پایه 883 میلیون تومان و کی ام سی تی 8 را با قیمت پایه 860 میلیون تومان به فروش می‌رساند. گفتنی است مشتریان علاوه بر قیمت خودرو باید هزینه‌های مالیات و عوارض به همراه هزینه‌های متغیر را نیز پرداخت کنند که مقدار آنها برای هر خودرو در جدول فوق درج شده است.

کرمان موتور در این طرح جک جی 4، جک اس 5، کی ام سی تی 8 را در دو رنگ سفید و مشکی با موعد تحویل 13 دی 1401 در بورس عرضه می‌کند. همانند سایر طرح‌های فروش قبلی، هر کد ملی فقط می‌تواند روی یکی از کدهای عرضه شده ثبت سفارش انجام دهد و به هر کد ملی نیز یک دستگاه خودرو ارائه خواهد شد. ضمن این که فرایند صدور سند و شماره‌گذاری خودرو نیز فقط به اسم شخص خریدار انجام می‌شود.

گفتنی است مشتریان بلافاصله پس از این که اصل مبلغ معامله شده در بورس کالا را تسویه کردند، باید به سایت فروش اینترنتی کرمان موتور به آدرس customer.kermanmotor.ir مراجعه کرده و یک پروفایل شخصی را ایجاد و تکمیل کنند تا خودرو به آنها تحویل داده شود.

مقاله اصلی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا