فرهنگی

«شجاعت منفور بودن» منتشر شد/اندیشه‌ها و تعالیم روان‌شناختی آدلر

«شجاعت منفور بودن» منتشر شد/اندیشه‌ها و تعالیم روان‌شناختی آدلر

نشر گویا کتاب «شجاعت منفور بودن»، نوشته ایچیرو کیشیمی و فومیتاکه کوگا، را با ترجمه علی سلامی منتشر و روانه کتابفروشی‌ها کرد.

«شجاعت منفور بودن» منتشر شد/اندیشه‌ها و تعالیم روان‌شناختی آدلر – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ نشر گویا کتاب «شجاعت منفور بودن؛ چگونه خود را رها کنید و به سعادت واقعی دست یابید»، نوشته ایچیرو کیشیمی و فومیتاکه کوگا را با ترجمه علی سلامی منتشر کرد.

ایچیرو کیشیمی یک فیلسوف است،‌ فیلسوفی ژاپنی که روانشناس نیز هست. او پیرو مکتب آلفرد آدلر، روانشناس اتریشی و بنیانگذار مکتب «روانشناسی فردی» است. ایچیرو کیشیمی خود از مترجمان برجسته متون روانشناسی از زبان‌های انگلیسی و آلمانی به ژاپنی است. با تسلط بر زبان‌های انگلیسی و آلمانی و تسلط بر فلسفه یونان و روانشناسی کودک علاوه بر مقام استادی دانشگاه کیوتو و اوزاکا ریاست «انجمن روانشناسی آدلرین ژاپن» را هم برعهده دارد.

«بر آستان آسمان»، مجموعه اشعار میرجلال‌الدین کزازی منتشر شدتازه‌ترین اثر کزازی درباره شاهنامه فردوسی منتشر شد

فومیتاکه کوگا، نویسنده صاحب‌نام ژاپنی که کتاب‌های پرفروشی نوشته و انتشار داده و از شارحان روانشناسی آلفرد آدلر ارتشی است نیز در نوشتن این کتاب با او همکاری کرده است.

در معرفی این کتاب آمده است: «زیگموند فروید، کارل یونگ و آلفرد آدلر غول هایی در جهان روانشناسی هستند. این کتاب برگرفته از اندیشه‌ها و تعالیم فلسفی و روانشناسی آدلراست که به شکل گفتگویی روایی بین یک فیلسوف و یک مرد جوان اتفاق می افتد. روانشناسی آدلر در اروپا و امریکا حامیان بسیاری از طیف های مختلف دارد و پاسخ های ساده و صریحی به این پرسش فلسفی ارائه می‌دهد: انسان چگونه می‌تواند خوشبخت باشد؟ روانشناسی آدلر شاید کلید این پرسش باشد. خواندن این کتاب می‌تواند زندگی شما را متحول کند.»

این کتاب در شمارگان ۵۰۰نسخه به قیمت ۴۶ هزار تومان منتشر شده است.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن