علم و دانش

سرویس های شرکت فیس بوک با مشکل مواجه شده است

سرویس های شرکت فیس بوک با مشکل مواجه شده است

آیا در استفاده از سرویس فیس بوک مسنجر یا برنامه اینستاگرام و واتساپ مشکلی دارید؟ خوب، خبر خوب این است که مشکل از طرف شما نیست، بلکه مجموعه برنامه‌های فیس بوک با مشکل مواجه شده است.

طبق خبر وب سایت داون دیتکتور دات کام، هر سه برنامه دارای برخی مشکلات شده اند. به عنوان مثال، اینستاگرام از ۲۶ شکایت به خاطر مشکلات به وجود آمده در ساعت ۱۱: ۴۷ صبح به وقت استاندارد شرقی به بیش از ۱۲۰۰۰۰ شکایت در ساعت ۲: ۰۰ به وقت استاندارد شرقی رسیده است. ۷۰ درصد شکایات مربوط به زمانبندی، ۱۶ درصد شکایات مربوط به وب سایت و ۱۳ درصد شکایات مربوط به عدم امکان ورود به سیستم است.

فیس بوک مسنجر، اینستاگرام و واتساپ با مشکل مواجه شده‌اند

فیس بوک

تعداد کاربران واتساپ که از داون ردیاب شکایت دارند از چند ساعت قبل به حدود ۲۵۰۰۰ نفر قبل از ساعت ۲ بامداد به وقت شرقی رسیده است. ۶۸ درصد از کاربران مشکلات اتصال را گزارش کردند، ۲۹ درصد از کاربران نمی‌توانند پیام ارسال یا دریافت کنند و ۲ درصد از کاربران نمی‌توانند وارد سیستم شوند.

پس از افزایش تعداد شکایات از ساعت ۱: ۰۹ بعد از ظهر به وقت شرقی تا نزدیک ۵، ۰۰۰ در ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت شرقی، داون دیتکتور فیس بوک مسنجر را به عنوان یک دامنه غیر قابل دسترسی برچسب‌گذاری کرد. ۴۸ درصد از کاربران این برنامه نمی‌توانند به سرور متصل شوند، ۳۸ درصد پیام‌ها را دریافت نمی‌کنند و ۱۲ درصد نمی‌توانند وارد سیستم شوند.

فیس بوک در صدد حل مشکلات به وجود آمده است

فیس بوک

اگرچه تعداد شکایات در مورد این سه برنامه در حال کاهش است، اما گزارش‌های دریافت شده توسط داون دیتکتور هنوز مشکلات کاربران با اینستاگرام، واتساپ و فیس بوک مسنجر را نشان می‌دهد. در پایان، همه باید بدانید که کاری از شما ساخته نیست و باید منتظر فیس بوک بمانید تا مشکلات به وجود آمده را حل کند. قبل از آن، می‌توانید سایت‌های دیگر رسانه‌های اجتماعی (ترجیحاً سایت‌هایی که فعال هستند) را امتحان کنید، یا می‌توانید کتاب بخوانید یا به فعالیت‌های دیگر مشغول شوید.

لازم به ذکر است که این سه اپلیکیشن متعلق به فیس بوک است.

منبع: PhoneArena

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن