فرهنگی

سردار کارگر: ترامپ مولود صهیونیسم و استکبار جهانی است

سردار کارگر: ترامپ مولود صهیونیسم و استکبار جهانی است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس: ترامپ منفور مردم آمریکا است و به نوعی رئیس جمهور آمریکا مردم کشور خود را به گروگان گرفته است.

سردار کارگر: ترامپ مولود صهیونیسم و استکبار جهانی است – اخبار فرهنگی –

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با حضور در دومین جشنواره بین‌المللی کارتون و کاریکاتور ترامپیسم، گفت: ترامپ منفور مردم آمریکا است و به نوعی رئیس جمهور آمریکا مردم کشور خود را به گروگان گرفته است. ترامپ مولود صهیونیسم و استکبار جهانی است. به نظر من این مسئله قابل قیاس است که در این زمان شر و باطل را ترامپ بدانیم و خیر و حق را سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بدانیم.

وی افزود: حتماً به خاطر دارید سردار سلیمانی در زمان حیاتشان به ترامپ به طور مستقیم گفت که «ترامپ طرف حساب تو منم، نه مسئولان بالاتر از من، من به عنوان یک سرباز و پاسدار ولایت، طرف حساب توام، نه مسئولان بالاتر از من.» مشاهده کردید که قاتل سردار سلیمانی شخص آقای ترامپ شد. رئیس جمهور آمریکا به عنوان کسی که جنایات بزرگ مرتکب شده است خودش شخصاً اعلام کرد که من دستور قتل او را صادر کردم.

سردار کارگر تصریح کرد: مقام معظم رهبری خصوصیاتی را برای شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرمودند که این شهید والا مقام انسانی انقلابی، مؤمن، با اخلاص، اهل عمل، جگر کار داشتن، شجاع و ضد استکبار، ضد ظالم و یاور مظلومان، با تدبیر و با ذکاوت بود که به دست شیطان بزرگ آمریکا و به دست شخص ترامپ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی الگوی ماندگار اخلاص و عمل بود، گفت: ترامپ مولود صهیونیسم و استکبار جهانی است و مسئله پرداختن به صهیونیسم و استکبار جهانی به ویژه آمریکا در جشنواره‌های آینده بسیار مهم است.

پدرانه‌های شهیدی که با رفتنش کودکان زیادی یتیم شدنداختصاصی ـ ویدئو| سخنرانی عربی زینب سلیمانی دختر شهید حاج قاسم خطاب به جبهه مقاومت و آمریکادانشجویان دختر دانشگاه امیرکبیر خطاب به زینب سلیمانی: ما هم احساس یتیمی می‌کنیم

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن