علم و دانش

ریلمی ۷i در صف دریافت دسترسی زود هنگام UI نسخه ۲٫۰

ریلمی ۷i در صف دریافت دسترسی زود هنگام UI نسخه ۲٫۰

ریلمی در تلاش آوردن رابط کاربری ریلمی UI 2.0 به تمامی دستگاه‌های موجود است. اعضای انجمن در حال کار بر روی نسخه بتای این رابط کاربری در اکثر گوشی‌ها مختلف هستند و هم‌اکنون یک گوشی دیگر نیز به این گروه از گوشی‌ها اضافه شد که نسخه متفاوت هندی از ریلمی ۷i خواهد بود.realme 7i

برای شرکت در فرآیند توسعه دسترسی زود هنگام، صاحبان گوشی ریلمی ۷i باید به قسمت به‌روزرسانی نرم‌افزاری در منوی تنظیمات گوشی خود مراجعه کنند و سپس بر روی آیکون ابزار موجود در سمت بالا-راست صفحه نمایشگر کلیک کنند. سپس این افراد به شرکت در این نسخه آزمایشی دعوت خواهند شد ولی قبل آن باید اطلاعاتی راجع به خود در اختیار این فرآیند قرار بدهند. اسلات‌ها محدود بر پایه دریافت خدمات محدود به ورود خواهند بود.

realme 7i

لازم به ذکر است که رابط کاربری ریلمی UI 2.0 بر پایه اندروید ۱۱ است بنابراین بازگشت به اندروید ۱۰ راحت خواهد بود ولی داده‌ها حفظ نخواهند شد پس کاربران موظفند که از آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه کنند. همچنین اگر یک کاربر ریلمی ۷i از ورژن UI دسترسی زودهنگام خارج شود دیگر راه بازگشتی نخواهد داشت.

البته کاربران باید آخرین ورژن رابط کاربری ریلمی (۱٫۰) را داشته باشند که RMX2103PU_11.A.37 است و دیگر مواردلازم برای گوشی‌های ریلمی ۷i داشتن حداقل ۵ گیگابایت فضای آزاد و باتری بالای ۶۰% قبل از شروع عملیات خواهد بود.

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن