حوادث

روش تازه "اف‌بی‌آی" برای مقابله با هکرها

روش تازه "اف‌بی‌آی" برای مقابله با هکرها

حملات سایبری در امریکا به معضلی تبدیل شده‌است که خسارات مالی زیاده به بدنه دولت وارد می‌کند، "اف‌بی‌آی" به تازگی از روشی برای مقابله با هکر‌ها استفاده کرده‌است که به واسطه آن هکرها به اطلاعات غلط دست پیدا می‌کنند.

روش تازه "اف‌بی‌آی" برای مقابله با هکرها – اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حملات سایبری در امریکا به معضلی تبدیل شده‌است که خسارات مالی زیادی به بدنه دولت وارد می‌کند و استفاده از ابزارهای مقابله‌ای هم فایده‌ای نداشته و هکرها هر بار روش تازه‌ای برای ورود به سیستم پیدا می‌کنند.

بنابراین نهادهای امنیتی امریکا به این نتیجه رسیدند که اطلاعات مهم را در انبوه دیتاها گم کنند و از داده‌‌های اشتباهی برای طعمه‌گذاری استفاده کنند. در این روش هکرها با اطلاعات غلط تغذیه می‌شوند و دیگر به دنبال دستیابی به اطلاعات ارزشمند نخواهند بود.

در روش IDLE هکرها به دنبال طعمه که همان اطلاعات غلط است می‌رود و گیج می‌شود، اطلاعات ارزشمند هم در امان می‌ماند. البته اطلاعات دقیق‌تری از جزئیات این روش افشا نشده است تا مورد استفاده هکرها قرار نگیرد.

هکر اینستاگرام شهروندان در مازندران دستگیر شدهکر یکی از سایت‌های دولتی ‌شیراز دستگیر شد ‌از طعمه‌های ۲ هزاری و پرتقال‌فروش جنجالی تا هکر ۱۳ سالهسوابق پزشکی مسروقه به اندازه کارت اعتباری برای هکرها ارزش دارد

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن