حوادث

رصد لحظه‌به‌لحظه تحرکات دشمن توسط پلیس

رصد لحظه‌به‌لحظه تحرکات دشمن توسط پلیس

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس لحظه به لحظه تحرکات دشمنان را دنبال و مقتدرانه با افرادی برخورد می‌کند که قصد داشته باشند کوچکترین خدشه به امنیت مردم و جامعه وارد کنند.

رصد لحظه‌به‌لحظه تحرکات دشمن توسط پلیس – اخبار اجتماعی –

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا با بیان اینکه "مردم ما باید این واقعیت را بپذیرند که با یک بمباران تبلیغاتی، شایعه‌سازی و دروغ‌گویی از طرف دشمنان روبه‌رو هستیم"، اظهار کرد: دشمن از انواع و اقسام امکانات مانند شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی برای این بمباران تبلیغاتی، شایعه‌سازی و دروغ‌پراکنی استفاده می‌کند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: مردم بدانند این افراد، دوست هیچ قشری از ملت ایران نیستند؛ از طرفی ادعای مردمداری می‌کنند اما از طرف دیگر نمی‌گذارند دارو به بیماران خاص برسد.

وی تصریح کرد: دشمن تمام فشارها را به‌سرکردگی آمریکا به ملت ما تحمیل کرده است.

این مقام انتظامی درباره تحرکات و برنامه‌ریزی دشمن برای آینده نیز گفت: پلیس لحظه به لحظه تحرکات دشمنان را دنبال و مقتدرانه با افرادی برخورد می‌کند که قصد داشته باشند کوچکترین خدشه به امنیت مردم و جامعه وارد کنند.

بازداشت ۴۲۴ شرور و عاملان تخریب ایستگاه پلیس و پمپ‌بنزین در آشوبهای اخیرفیلم/پاسخ آشوبگران به سعه‌صدر مأموران پلیس در اغتشاشات اخیر

انتهای پیام/+

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن