تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵
کد خبر : 594085

رسول دانیال زاده نمین کیست؟ + بیوگرافی کامل

رسول دانیال زاده نمین کیست؟ + بیوگرافی کامل

در بیشتر مواقع افراد دوست دارند که الگو های زندگی خود را بهتر و کاملتر بشناسند. این کار در گذشته کمی دشوار بود زیرا افراد برای شناخت الگو های خود حتما باید تحقیقات زیادی انجام می دادند و یا مجبور به مراجعه به محل زندگی آن ها بودند. اما امروزه برای شناخت الگو های زندگی

در بیشتر مواقع افراد دوست دارند که الگو های زندگی خود را بهتر و کاملتر بشناسند. این کار در گذشته کمی دشوار بود زیرا افراد برای شناخت الگو های خود حتما باید تحقیقات زیادی انجام می دادند و یا مجبور به مراجعه به محل زندگی آن ها بودند. اما امروزه برای شناخت الگو های زندگی خود تنها یک سرچ در گوگل کافی می باشد. برای افرادی که در زمینه فولاد فعالیت دارند معمولا اسم رسول دانیال زاده آشنا می باشد. به همین دلیل بیوگرافی رسول دانیال زاده نیز جز پرطرفدارترین کلماتی می باشد که بسیار در گوگل سرچ می شود. در چند جمله کوتاه می توان رسول دانیال زاده را کارآفرین نمونه، صنعتگر و بزرگترین تولید کننده محصولات فولادی دانست که در بخش خصوصی فعالیت می کند.

دانیال زاده

دانیال زاده

زندگی شخصی رسول دانیال زاده

بهتر است بدانید که رسول دانیال زاده درروز۴اردیبهشت ماه ۱۳۳۸درتهران چشم به جهان گشود. او یکی از با استعداد ترین و باهوش ترین افراد منطقه خود بود به همین دلیل همیشه در مدرسه و دانشگاه جز برترین ها بود. رسول دانیال زاده یک خواهر و پنج برادر دارد که همگی زندگی موفقی دارند ولی می توان گفت که رسول موفق ترین فرد این خانواده ۹نفره می باشد. بهتر است بدانید رسول دانیال زاده به خاطر پشتکار و استعداد فوق العاده ای که دارد توانسته در کنار تحصیلات از همان دوران نوجوانی و در مقطع راهنمایی علاوه بر تحصیل به فعالیت در زمینه فولاد بپردازد. رسول دانیال زاده در سال ۱۳۶۰ازدواج کرد که حاصل این ازدواج چهار فرزند که دو پسر و دو دختر می باشد. فرزندان آقای رسول دانیال زاده همگی تقریبا تحصیلات بالایی دارند و در شرکت های پدرشان مشغول به کار می باشند.

زندگی کاری رسول دانیال زاده

بهتر است بدانید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق حتما باید از هوش و پشتکار بالایی برخوردار باشید. رسول دانیال زاده از همان ابتدای زندگی خود ثابت کرد که از هوش و استعداد خدادادی زیادی بهرمند است و در سال های نوجوانی نیز پشتکار خود را به همه ثابت کرد. به همین خاطر همیشه در بین فامیل و اقدام برترین و برجسته ترین فرد به حساب می آمد. رسول دانیال زاده یکی از افرادی می باشد که علاقه بسیار زیادی به تولید یک محصول و خلق یک اثر دارد. به همین خاطر او در همان دوران نوجوانی توانست با استفاده از هوش سرشار خود و پشتکار بی نظیری که داشت یک کارگاه تولیدی ساخت پروفیل بنا کند که ۸۰نفر نیرو داشته باشد این کار گاه اولین قدم رسول دانیال زاده برای شروع کار تولیدی و کارآفرینی بود.

معمولا هیچ موفقیتی یک شبه و بدون تلاش فراوان صورت نمی گیرد این قانون در مورد رسول دانیال زاده نیز صدق می کند. زیرا ایشان با سالها تلاش و مطالعات زیادی که در زمینه توسعه کسب و کار و فولاد داشتند بالاخره توانستند کارخانه های بزرگی که کار آن ها تولید انواع ورق های گالوانیزه و رنگی بود در شهر سمنان بنا کنند. در این زمان می توان گفت که رسول دانیال زاده به یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعت فولاد تبدیل شد.

یکی از بزرگترین و مهمترین اقدامات رسول دانیال زاده در سال ۱۳۸۲با بنا گذاری مجتمع فولاد گیلان با هدف تکمیل زنجیره محصولات فولادی اتفاق افتاد. این مجتمع یک پروژه ملی بود که بعد از فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین تولید کننده ورق های گرم و سرد فولاد شناخته شد. رسول دانیال زاده در همین زمان همزمان توانست سهام شرکت فولاد کاویان را به مالکیت خود در بیاورد و با درایت و مدیریت خود آن را در مدت زمان کوتاهی به یک شرکت بزرگ در زمینه تولید پلیت میل تبدیل کند.

 رسول دانیال زاده  یکی از بهترین کارآفرینان می باشد زیرا در این زمان توانست به صورت مستقیم 5000 نفر و یا شاید بیشتر را مشغول به کار کند و به صورت غیر مستقیم 20000 نفر را مشغول کند. بهتر است بدانید

محصولات تولیدی شرکت های دانیال زاده بیش از 400 بنگاه تولیدی کوچک می باشند که در سراسر کشور وجود دارند.

اما علاوه بر همه این موارد بهتر است بدانید دغدغه روزانه رسول دانیال زاده همواره این بوده است که برای پشتیبانی از این بنگاه ها یک شرکت صنعت متال که سازنده انواع سوله های ساختمانی و همچنین کارگاهی می باشد تاسیس کند که سرانجام توانست و اکنون این دسته از کارخانه ها که مدیریت کل آن ها رسول دانیال زاده است توانسته اند به عنوان بزرگترین تولید کنندگان بخش تولیدی ایران شناخته شوند. به همین خاطر بخش زیادی از اشتغال و تولید ایران مربوط به رسول دانیال زاده می باشد.

معرفی شرکت های رسول دانیال زاده

شرکت مجتمع فولاد گیلان

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم این شرکت یکی از بزرگترین اقدامات رسول دانیال زاده می باشد که در سال ۱۳۸۲ برای تولید محصولات فولادی و به عنوان یک پروژه ملی در شمال کشور ساخته شد. ظرفیت تولید این شرکت بالغ بر ۲میلیون تن فولاد در سال می باشد. همچنین این شرکت به راحتی می تواند تمام سایز های ورق نوردیده را تولید کند. مدیریت برجسته رسول دانیال زاده توانست واحد نوری سرد این کارخانه را به تولید سالانه 500 هزار تن ورق های روغنی و آنیل شده برساند.

در معرفی این کارخانه  خارج از لطف نیست که بدانید مساحت سوله های تولید نورد گرم آن ۳۲هزار مترو نورد سر آن ۳۰هزار متر می باشد.

شرکت کارخانجات نورد و لوله سمنان

شرکت کارخانجات نورد لوله سمنان در سال ۱۳۷۲با مدیریت رسول دانیال زاده تاسیس شد و طی چندین سال توانست به خوبی تولیدات خود را هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی افزایش دهد. می توان گفت که این شرکت اولین شرکت تولید کننده لوله های گالوانیزه در سال۱۳۷۲بپد که با توجه به نیاز شدید بازار در سال ۱۳۸۰میزان تولیدات خود را به ۶۸۰هزار تن برساند. همچنین تولید لوله های سایز بزرگ نیز یک گام دیگر برای به موفقیت رسیدن این شرکت در سال ۱۳۸۲بود.

 شرکت دانیال استیل

این شرکت در سمنان  با مساحت ۳۶هزار متر در یک زمین ۹هکتاری به مدیریت رسول دانیال زاده تاسیس شد. هدف اصلی این کارخانه تولید ورق های بسیار بزرگ گالوانیزه با ظرفیت ۳۹۰هزار تن بود. همچنین این شرکت اولین تولید کننده ورق های رنگی با ظرفیت ۱۵۰هزار تن در کشور می باشد.

شرکت فولاد کاویان

رسول دانیال زاده توانست با استفاده از اندیشه های پویا و بهره گیری از نیروی کار فعال و تکنولوژی روز دنیا اولین شرکت تولید کننده ورق های ضخیم به اسم فولاد کاویان را در آذر ماه سال ۱۳۷۰در جنوب غربی اهواز تاسیس کند. محصولات این کارخانه دارای کیفیت بسیار زیادی می باشند به همین خاطر رسول دانیال زاده در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که محصولات این کارخانه به کشور های مختلفی صادر می شوند و این نشانه موفقیت این کارخانه نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان می باشد.

مهم ترین سرمایه گذاری های رسول دانیال زاده در بخش مسکن

ساختمان روما رزیدنس

می توان گفت یکی از بزرگترین اقدامات رسول دانیال زاده در زمینه مسکن ساختن ساختمان روما رزیدنس می باشد.

امروزه برج روما رزیدنس یکی از بزرگترین و لوکس ترین ساختمان های ایران می باشد که در شمال شهر تهران و در خیابان کامرانیه واقع شده است. وسعت این برج 7000 متر مربع می باشد که به طراحی و معماری معماران معرفی ساخته شده است اما سرمایه گذار و صاحب اصلی آن رسول دانیال زاده می باشد. ظاهر زیبا و لوکس این برج به راحتی می تواند توجه هر بیننده ای را به خود جلب کند.

برج دوقلوی رویال رزیدنس و فلورا رزیدنس

یکی دیگر از بزرگترین سازه های رسول دانیال زاده برج دوقلو رویال رزیدنس و فلورا رزیدنس می باشد که دارای ۱۸۰۰متر مربعی می باشد و دارای بیست طبقه است. نوع ساختمان آن برج باغ مسکونی است و دارای معماری کلاسیک می باشد. این برج زیبا در منطقه فرمانیه شرقی واقع شده است و دارای آسانسور ۳لاین می باشد.

مجموعه تجاری خدماتی تهرانپارس

به احتمال زیاد همه شما تا کنون اسم مجموعه تجاری خدماتی تهرانپارس را شنیده اید این بنای عظیم که همچون نگینی درخشان و زیبا در منطقه ۴تهران می درخشد توسط رسول دانیال زاده ساخته شده است. مساحت آن ۱۸۰۰۰متر مربع می باشد و یکی  از شاخص ترین و بهترین مجموعه هتل های تهران است که همه خدمات ویژه و بسیار خوب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. همچنین این تالار زیبا می تواند بهترین مراسم ها را برای شما برگزار کند. بنابراین می توان گفت که رسول دانیال زاده علاوه بر بخش فولاد در بخش مسکن نیز بسیار فرد موفقی می باشد.

فعالیتهای خارج از ایران رسول دانیال زاده

شاید بسیاری از شما تصور کند رسول دانیال زاده تنها در ایران فعالیت دارد. ولی بهتر است بدانید رسول دانیال زاده حدو۳۰سال پیش با خرید خطوط تولید لوله سازی و تجهیزات صنعتی در کشور آلمان اولین فعالیت های تجاری خود را در خارج از کشور آغاز کرد. فعالیتهای رسول دانیال زاده در سال 2000 میلادی با خرید خط تولید نورد گرم برای شرکت فولاد گیلان شکل بسیار گسترده تری به خود گرفت به همین خاطر او توانست در این سال اقامت دائم کشور آلمان را بگیرد و فصل جدیدی از فعالیتهای تولیدی خود را آغاز کند. رسول دانیال زاده در این سال ها اقدام به خرید شرکت ICS در شهر هامبورگ آلمان همراه با تمام تجهیزات کرد و توانست سهام شرکت های زیادی را در آلمان نیز خریداری کند. به همین خاطر در آلمان رسول دانیال زاده نمین یک تاجر و صنعتگر بسیار خوش نام می باشد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.