تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
کد خبر : 597485

ربات رایگان پولبک‌یاب ATA راه‌اندازی شد؛ آموزش کار با ربات دستیار معامله‌گری جدید اطلس

ربات رایگان پولبک‌یاب ATA راه‌اندازی شد؛ آموزش کار با ربات دستیار معامله‌گری جدید اطلس

ربات رایگان پولبک‌یاب ATA راه‌اندازی شد؛ آموزش کار با ربات دستیار معامله‌گری جدید اطلس تیم توسعه دستیار معامله‌گری اطلس یا «ATA» که ابزاری پرطرفدار برای کمک به معامله‌گران جهت پیاده‌سازی استراتژی‌های معاملاتی متنوع در بازار ارزهای دیجیتال و دیگر بازارهای مالی بین‌المللی است، اخیراً یک ربات تلگرامی رایگان راه‌اندازی کرده است که می‌توان با استفاده

ربات رایگان پولبک‌یاب ATA راه‌اندازی شد؛ آموزش کار با ربات دستیار معامله‌گری جدید اطلس

تیم توسعه دستیار معامله‌گری اطلس یا «ATA» که ابزاری پرطرفدار برای کمک به معامله‌گران جهت پیاده‌سازی استراتژی‌های معاملاتی متنوع در بازار ارزهای دیجیتال و دیگر بازارهای مالی بین‌المللی است، اخیراً یک ربات تلگرامی رایگان راه‌اندازی کرده است که می‌توان با استفاده از آن موقعیت‌های معاملاتی ویژه‌ای را با تکیه بر استراتژی پولبک به خط روند و پولبک به میانگین‌های متحرک (Moving Average) شناسایی کرد.

این ربات کاربردی وابسته به دستیار ترید معامله‌گری اطلس فعالیت می‌کند و استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ندارد؛ به همین خاطر تاکنون با استقبال خوبی از طرف معامله‌گران فعال در بازار ارزهای دیجیتال مواجه شده است.

ربات پولبک‌یاب با دریافت سیگنال‌های مورد نیاز از دستیار ترید حرفه‌ای ATA و شناسایی موقعیت‌های معاملاتی ویژه بین جفت‌ارزهای مختلف، کار معامله‌گران طرفدار این استراتژی را تا حد زیادی آسان‌‌تر و همین طور سریع‌تر می‌کند و پیشنهادهایی ارزیابی‌شده در اختیار افراد قرار می‌دهد.

در این مطلب نحوه دریافت موقعیت‌های معاملاتی ویژه بر اساس استراتژی پولبک به خط روند از این ربات تلگرامی را آموزش داده‌ایم و به نکاتی اشاره کردیم تا بتوانید به بهترین شکل از امکانات این ربات رایگان در معاملات خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این ربات جهت ارائه سیگنال خرید و فروش طراحی نشده است و صرفاً ابزاری برای کمک به معامله‌گران در تشخیص موقعیت‌های معاملاتی مناسب با توجه به استراتژی پولبک به خط روند و پولبک به میانگین‌های متحرک است.

پولبک به خط روند یا MA چیست و چگونه از آن در معاملات خود استفاده کنیم؟

استراتژی پول‌بک (Pullback) به خط روند یا میانگین متحرک که این ربات بر اساس آن طراحی شده است، زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که قیمت در روند مشخصی در حرکت است؛ این روند که می‌تواند صعودی یا نزولی باشد، در مقطعی خط روند یا میانگین متحرک شناسایی‌شده خود را می‌شکند یا اصطلاحاً یک برک‌اوت (Breakout) اتفاق می‌افتد.

پس از این شکست، در صورتی که قیمت مجدداً به سطح خط روند یا میانگین مطرح یادشده بازگردد، می‌توان گفت یک پولبک شکل گرفته است. این شکست و پولبک بعد از آن یک نشانه خوب برای تغییر روند در بازار است. یعنی اگر روند کلی ماقبل شکست صعودی باشد، روند پیشِ رو احتمالاً نزولی، و اگر روند ماقبل نزولی باشد، روند پیشِ رو احتمالاً صعودی خواهد شد.

برای گرفتن تأیید تغییر روند از نمودار و همین طور استفاده بهینه‌تر از این استراتژی نکاتی وجود دارد که در ربات پولباک‌یاب ATA آموزش داده شده است و در ادامه این مطلب به آنها اشاره کرده‌ایم.

نمونه پولبک به خط روند (صعودی یا لانگ).
نمونه پولبک به میانگین متحرک (صعودی یا لانگ).

آموزش کار با ربات پولبک‌یاب ATA

ابتدا از این آدرس وارد ربات تلگرامی پولبک‌یاب (Pullback Finder) ATA شوید و با کلیک روی گزینه استارت ربات را راه‌اندازی کنید.

حالا منو کار با ربات پولبک‌یاب ATA به شما نمایش داده می‌شود و از طریق این منو به بخش‌های مختلف ربات دسترسی دارید. در صورتی که با استراتژی پولبک از خط روند یا میانگین متحرک آشنایی ندارید، بهتر است ابتدا به بخش «آموزش‌های پولبک» مراجعه کنید.

در این بخش آموزش‌هایی جامع، رایگان و کاربردی قرار داده شده است که در مدت زمانی کوتاه می‌تواند آنها را تماشا کنید و به این دو استراتژی مسلط شوید. برای مشاهده آموزش‌های مرتبط با نحوه کار با ربات نیز، می‌توانید روی گزینه «آموزش کار با بات» کلیک کنید.

اکنون می‌توانیم سراغ بخش اصلی ربات، یعنی «مشاهده پولبک‌ها» برویم.

قبل از نمایش پولبک‌ها از شما خواسته می‌شود تا اطلاعات خود را از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تماس وارد کنید.

پس از وارد‌کردن اطلاعات تماس خود، می‌تواند بین دو گزینه محبوب برای استفاده از پولبک‌ها در معاملات، یعنی پولبک به خط روند و پولبک به میانگین متحرک ۴۰۰ انتخاب کنید. در این آموزش، برای نمونه گزینه پولبک به خطر روند را بررسی می‌کنیم.

فقط در نظر داشته باشید که پولبک به موینگ ۴۰۰ در تایم‌فریم ۱۲ ساعته همان پولبک به موینگ ۲۰۰ در تایم‌فریم روزانه است. توسعه‌دهندگان این ربات برای اینکه کاربران بتوانند بازار را سریعتر رصد کنند و ۲۴ ساعت منتظر بسته‌شدن کندل روزانه نباشد، بجای موینگ ۲۰۰ در تایم‌فریم روزانه از موینگ ۴۰۰ در تایم فریم ۱۲ ساعته استفاده کرده‌اند. این موضوع نشان‌دهنده خلاقیت و زیرکی این تیم توسعه‌دهنده ایرانی است.

در ادامه خواسته می‌شود تا برای ادامه مراحل یک کد کپچا را وارد و از این طریق هویت انسانی خود را تأیید کنید. تیم توسعه‌دهنده همواره دغدغه این را داشته تا ربات‌ها نتوانند از این ابزار برای سیگنال‌سازی استفاده کنند. از این رو، در این قسمت تأیید هویت انسانی (کپچا) قرار داده شده است.

حالا می‌توانید بین دو صرافی بایننس و کوکوین انتخاب کنید. در این مرحله در واقع مشخص می‌کنید که ربات موقعیت‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال موجود در بازار کدام صرافی را به شما نمایش دهد. ضمن اینکه در آینده صرافی‌های بیشتر و بازارهای مالی جهانی نیز به این بخش از ربات پولبک‌یاب ATA اضافه خواهند شد.

در این مرحله نیز می‌توانید تایم‌فریم یا بازه زمانی مدنظر خود را انتخاب کنید. برای پولبک به خط روند در حال حاضر دو تایم‌فریم ۱۵ دقیقه‌ای و ۴ ساعته در دسترس است و برای میانگین متحرک ۴۰۰ نیز تایم‌فریم ۱۲ ساعته در اختیار معامله‌گران قرار می‌گیرد.

در پایان، ربات پولبک‌یاب موقعیت‌های معاملاتی خود را به شکل زیر به شما نمایش می‌دهد. همان طور که ملاحظه می‌کنید، علاوه بر اطلاعات جفت‌ارز معاملاتی، تایم‌فریم، نام صرافی و… تصویر نمودار به همراه خط روند برای شما ترسیم شده و همه چیز آماده تجزیه‌وتحلیل و تصمیم‌گیری برای نحوه ورود به معامله است.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که این ربات رایگان است و تنها کاری که ربات پولبک‌یاب از کاربران می‌خواهد این است که از معاملات‌شان ویدئو ارسال کنند. در ربات بخشی وجود دارد به نام «نتایج ارسالی کاربران» که ویدئوهای ارسالی توسط کاربران در این بخش قرار داده می‌شود. تیم توسعه ربات پولبک‌یاب معتقد است این ویدئوها کمک می‌کند تا کاربران بتوانند تجربه‌های معامله‌گری‌شان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و در نهایت باعث بهبود عملکرد سایر معامله‌گران شوند. تیم توسعه قصد دارد در مراحل بعدی پولبک به مقاومت و حمایت، پولبک به مثلث، پولبک به کف و سقف کانال و دیگر استراتژی‌های پولبک را به این ربات اضافه کند.

بنابراین می‌توانید با افزایش سطح کاربری خود، صرفاً از طریق ارسال ویدئو به ربات تلگرامی ATA، موقعیت‌های معاملاتی بیشتری را در هر درخواست خود از ربات دریافت کنید.

برای عضویت در ربات پولبک‌یاب رایگان ATA کلیک کنید.

منبع خبر

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.