علم و دانش

رابط کاربری MIUI 12 شیائومی در راه است

رابط کاربری MIUI 12 شیائومی در راه است

اخیرا شیائومی از انتشار رابط کاربری جدید خود در آینده نزدیک خبر داد. حالا همه چیز برای آغاز مراحل تست رابط کاربری MIUI 12 آماده است.

پیش از انتشار نسخه جدید این رابط کاربری، باید کار شیائومی با MIUI 11 به پایان برسد و ظاهرا در همین هفته، این اتفاق خواهد افتاد. بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که از هفته آینده، مراحل آماده‌سازی رابط کاربری MIUI 12 آغاز شود. حتی وب‌سایت رسمی MIUI نیز کاربران را به مشارکت در آزمایش نسخه ۱۲ دعوت کرده است. اگر نخستین مرحله انتشار MIUI 10 و MIUI 11 را هم لحاظ کنیم، آغاز مراحل تست MIUI 12 در ماه آوریل محتمل به نظر می‌رسد.

امکانات رابط کاربری MIUI 12 شیائومی

دارک مود سیستمی بهینه‌سازی شده، جلوه‌های گرافیکی جدید، پشتیبانی بهتر از نسخه‌های کلون شده‌ی اپلیکیشن‌ها و سازگاری بهتر برای اجرای برنامه‌ها با نسبت تصویر ۱۶:۹ از امکانات احتمالی رابط کاربری MIUI 12 محسوب می‌شوند. ظاهرا نسخه نهایی به‌روزرسانی با اندروید ۱۱ همراه خواهد بود؛ اما شاید برخی از دستگاه‌ها نیز آن را در قالب اندروید ۱۰ دریافت کنند.

یکی از گزارش‌های اخیر، حدود ۴۰ گوشی شیائومی را واجد شرایط برای این به‌روزرسانی معرفی کرده؛ اما هنوز هیچ‌گونه اطلاعات رسمی درباره‌ی این موضوع منتشر نشده است.

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا