علم و دانش

رابط کاربری جدید فیسبوک برای افراد بیشتری در دسترس قرار گرفت

رابط کاربری جدید فیسبوک برای افراد بیشتری در دسترس قرار گرفت

فیسبوک، غول شبکه‌های اجتماعی دنیا، به منظور استفاده بیشتر از رنگ‌های روشن در رابط کاربری این سرویس، اقدام به تغییر طراحی رابط کاربری خود کرده است. از این تغییر به صورت رسمی با عنوان «فیسبوک جددی» یاد می‌شود. این شرکت از چند روز پیش این رابط کاربری جدید را برای عده‌ای خاص در دسترس قرار داد اما از اینک، این تغییرِ طراحی برای کاربران بیشتری در دسترس قرار گرفته است.

پیش از این، وب‌سایت CNET گزارش داده بود که برخی از کاربران خوش‌شانس فیسبوک با باز کردن این شبکه اجتماعی با صفحه‌ای پاپ-آپ روبرو می‌شدند که از آن‌ها می‌پرسید آیا حاضرند در آزمایش جدید فیسبوک شرکت کنند یا خیر؟

فیسبوک با آغوشی باز از بازخورد کاربران و نظرات آن‌ها استقبال می‌کند. بنابراین، اگر از رابط کاربری جدید این شبکه اجتماعی انتقادی دارید یا مشکلی در آن پیدا کرده‌اید، می‌توانید نظر و پیشنهاد خود را به اطلاع طراحان فیسبوک برسانید. اگر از رابط کاربری جدید فیسبوک استفاده کرده و از آن راضی نیستید، می‌توانید خیلی راحت به رابط کاربری و طرح قبلی این سرویس برگردید.

لازم به ذکر است که با باز کردن وب‌سایت Facebook.com، همه کاربران با صفحه پاپ-آپ یاد شده روبرو نخواهند شد. با این حال، اگر این صفحه برای شما باز شد، می‌توانید بین استفاده از رابط کاربری جدید یا قبلی یکی را انتخاب کنید. به نظر می‌رسد که رابط کاربری جدید از بهار سال آینده برای عموم کاربران فیسبوک در دسترس قرار خواهد گرفت.

اگر از شبکه اجتماعی فیسبوک استفاده می‌کنید، آیا از این رابط کاربری جدید خوشتان آمده است یا طرح قبلی آن را ترجیح می‌دهید؟ خوشحال می‌شویم نظر و دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران تکفارس به اشتراک بگذارید.

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن