تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۳:۳۰
کد خبر : 53268

دیسکورد شرکت هوش مصنوعی Sentropy را خریداری کرد

دیسکورد شرکت هوش مصنوعی Sentropy را خریداری کرد

دیسکورد شرکت هوش مصنوعی Sentropy را خریداری کرددیسکورد به‌تازگی شرکتی را که در زمینه‌ی ساخت و توسعه‌ی ابزارهای هوش مصنوعی فعالیت می‌کند را خریداری کرد. تمرکز این شرکت، که سنتروپی (Sentropy) نام دارد، تشخیص و شناسایی موارد مربوط به اذیت و آزار اینترنتی و آنلاین می‌باشد. این هوش مصنوعی با نظارت بر رفتار کاربران در فضای مجازی، کاری می‌کند پیام‌های ارسال‌شده از سوی افراد خاطی (که محتوای منفی‌ای دارد)، برای کاربران نمایش داده نشود. اولین محصول این شرکت به نام سنتروپی پروتکت (Sentropy Protect) در ابتدا برای کمک به کاربران در حذف فیدهای توییتر متمرکز بود. این شرکت هم‌چنین ابزارهای سازمانی‌ای برای حمایت از مدیریت و اعتدال مجازی برای شرکت‌ها ایجاد نموده.
حال سنتروپی دیگر به‌صورت مستقل کار نخواهد کرد و رسما، تبدیل به بخشی از دیسکورد شده؛ جایی که قرار است با «گسترش و توسعه‌ی قابلیت‌های [اعتماد و ایمنی] خود»، به این شرکت کمک کند.

مطالب مرتبط:آموزش ساخت ربات دیسکوردگزارش: مایکروسافت قصد دارد پلتفرم دیسکورد را خریداری کنددیسکورد قصد دارد دامنه فعالیت خود را گسترش دهدبه‌نظر می‌رسد این توافق، همکاری ..

دیسکورد شرکت هوش مصنوعی Sentropy را خریداری کرد

دیسکورد به‌تازگی شرکتی را که در زمینه‌ی ساخت و توسعه‌ی ابزارهای هوش مصنوعی فعالیت می‌کند را خریداری کرد. تمرکز این شرکت، که سنتروپی (Sentropy) نام دارد، تشخیص و شناسایی موارد مربوط به اذیت و آزار اینترنتی و آنلاین می‌باشد. این هوش مصنوعی با نظارت بر رفتار کاربران در فضای مجازی، کاری می‌کند پیام‌های ارسال‌شده از سوی افراد خاطی (که محتوای منفی‌ای دارد)، برای کاربران نمایش داده نشود. اولین محصول این شرکت به نام سنتروپی پروتکت (Sentropy Protect) در ابتدا برای کمک به کاربران در حذف فیدهای توییتر متمرکز بود. این شرکت هم‌چنین ابزارهای سازمانی‌ای برای حمایت از مدیریت و اعتدال مجازی برای شرکت‌ها ایجاد نموده.

حال سنتروپی دیگر به‌صورت مستقل کار نخواهد کرد و رسما، تبدیل به بخشی از دیسکورد شده؛ جایی که قرار است با «گسترش و توسعه‌ی قابلیت‌های [اعتماد و ایمنی] خود»، به این شرکت کمک کند.

Discord

مطالب مرتبط:

  • آموزش ساخت ربات دیسکورد
  • گزارش: مایکروسافت قصد دارد پلتفرم دیسکورد را خریداری کند
  • دیسکورد قصد دارد دامنه فعالیت خود را گسترش دهد

به‌نظر می‌رسد این توافق، همکاری بسیار خوبی باشد. دیسکورد با بیشتر از صد و پنجاه میلیون کاربر ماهانه، پلتفرم عظیمی دارد و این موضوع باعث شده تا مدیریت سرورها در بعضی موارد، به یک کابوس تبدیل شوند. این سرویس از بیش از ۱۹ میلیون انجمن فردی تشکیل شده و این مقیاس برای تعدیل مناسب به کار داوطلبان و تیم های درون دیسکورد نیاز دارد.

ابزارهایی مانند چیزی که شرکت سنتروپی موفق به ساخت آن شده، می‌توانند در کنترل و اداره‌ی رفتارهای نادرست در شبکه‌های مجازی، به هر دو گروه کمک کنند. به‌گفته‌ی یکی از سخنگویان دیسکورد، این شرکت از این پس از ابزار یادشده برای شناسایی و حذف محتوای بد و رشد تیم ایمنی خود استفاده خواهد کرد. به گفته‌ی آن‌ها، اعتماد و ایمنی متقابل «اولویت و کلید اصلی» در موفقیت است.

منبع: The Verge

لینک منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.