تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲:۵۸
کد خبر : 590774

خیانت زن تبریزی برایش گران تمام شد!

خیانت زن تبریزی برایش گران تمام شد!

خیانت زن تبریزی برایش گران تمام شد! به گزارش منیبان؛ 24 بهمن ماه سال 1399 بود که گزارش قتل مردی 38 ساله در یکی از محلات تبریز به کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز گزارش شد و آنان بلافاصله برای بررسی صحنه جرم و دستگیری عوامل این قتل وارد عمل شده و موفق به دستگیری متهمان در

خیانت زن تبریزی برایش گران تمام شد!

به گزارش منیبان؛ 24 بهمن ماه سال 1399 بود که گزارش قتل مردی 38 ساله در یکی از محلات تبریز به کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز گزارش شد و آنان بلافاصله برای بررسی صحنه جرم و دستگیری عوامل این قتل وارد عمل شده و موفق به دستگیری متهمان در اسرع وقت شدند؛ متهمانی که با دستگیری آنان پرده از راز مرگ مرد 38 ساله که دارای 2 فرزند بود برداشته شد. رازی که با آوردن کیک تولد به در خانه زنی جوان از سوی مقتول برملا و نهایتا منجر به قتل وی شد.

متهم ردیف اول این پرونده به نام سعید، پسری 27 ساله، وقتی مقابل کارآگاهان پلیس آگاهی و نیز بازپرس پرونده قرار گرفت اقرار به ارتکاب جرم کرد و گفت: منزل دوستم ناهید نشسته بودم که صدای زنگ در خانه به صدا درآمد؛ وقتی بیرون رفتم با مرحوم روبرو شدم که برای ناهید کیک آورده بود؛ مقتول وقتی مرا دید کیک را به سمت من پرتاب کرد که این امر منجر به بروز درگیری بین ما شد که در این حین با چاقو ضربه ای به پهلوی وی زدم.

برای تامین معاش با مقتول دوست شده بودم

اما ناهید، متهم ردیف دوم این پرونده، که به جرم معاونت در قتل عمد دستگیر شده بود، نیز این گونه اظهارات خود را در مقابل کارآگاهان بیان کرد: همسرم در زندان بود و من هم برای تامین معاش زندگانی ام با مقتول رابطه دوستی برقرار کرده بودم که قصدمان نیز ازدواج بود چرا که به صورت غیابی اقدام به طلاق از همسرم کرده بودم.

روز حادثه وقتی مرحوم برای آوردن کیک تولد دخترش زنگ خانه ام را به صدا درآورد، سعید که در خانه من بود رفت تا در را باز کند، اما باهم درگیر شدند و این درگیری منجر به قتل آن مرحوم شد.

کیک تولدی که به قتل منجر شد

همچنین پدر مقتول وقتی برای اعلام شکایت خود به پلیس آگاهی استان مراجعه کرد، این گونه مطالب ناگفته مقتول را بیان کرد، پسرم در بیمارستان قبل از مرگش به من گفت، زمان حادثه چون ناهید برایم پیام فرستاده و درخواست کرده بود از کیک تولد دخترم برای وی نیز ببرم، من هم یک تکه از کیک تولد دخترم را برای وی بردم؛ وقتی زنگ خانه را زدم پسری جوان که نمی شناختم و در آن لحظه گمان کردم برادر خانم باشد در را به رویم باز کرد و مرا با چاقو زد و من نیز با همان حالت زخمی فرار کردم.

درخواست قصاص از سوی اولیای دم

بعد از گذشت یک سال از وقوع این قتل، جلسه اول رسیدگی به اتهام این پسر جوان در شعبه اول داگاه کیفری یک آذربایجان شرقی برگزار شد که به دلیل ادعای متهم پرونده مبنی بر وجود شاهدان عینی، دادگاه جلسه دیگری را برای رسیدگی به این پرونده اختصاص داد.

جلسه دوم دادگاه نیز روز شنبه، 16 بهمن ماه سال 1400، برگزار شد و در ابتدای جلسه رسیدگی، رئیس دادگاه از اولیای دم (پدر و مادر مقتول) خواست تا شکایت خود را به دادگاه ارائه دهند که هر دو درخواست قصاص را از دادگاه خواستار شدند. البته یکی از شهود کلا در جلسه حضور نیافت و شاهد دیگر نیز مدعی شد در خصوص این پرونده هیچ رویدادی را شاهد نبوده است.

دفاعیات متهم پرونده

بعد از درخواست قصاص از سوی اولیای دم مقتول، رئیس دادگاه از متهم جوان خواست تا اظهارات و دفاعیات خود را به دادگاه ارائه دهد که پسر جوان رو به قاضی گفت: وقتی زنگ خانه به صدا درآمد من رفتم در را باز کردم بعد از باز کردن در با مردی روبرو شدم که دستش یک تکه کیک بود، تا مرا دید کیک را به سمت من پرتاب و چاقویی از جیبش درآورد و به سمت من انداخت؛ که به من نخورد. من نیز چاقو درآورده و به سمت وی انداختم که نمی دانم به او خورد یا نه؟!

بعد از اظهارات متهم ردیف اول، قاضی از متهم ردیف دوم، ناهید، خواست تا اظهارات و دفاعیات خود را به دادگاه ارایه دهد که زن جوان روبه قاضی گفت: اصلا قصد نداشتم باعث مرگ مرحوم شوم، اما اتفاقی است که افتاده.

گزارشها حاکی است، قضات دادگاه شعبه اول کیفری یک آذربایجان شرقی برای متهم ردیف اول حکم قصاص صادر کردند که این حکم صبح روز یکشنبه 9 بهمن ماه در محوطه زندان مرکزی تبریز به اجرا درآمد.

منبع خبر

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.