حوادث

خرید ۲۴۰ سیم‌کارت با کارت ملی اموات

خرید ۲۴۰ سیم‌کارت با کارت ملی اموات

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب از بازداشت اعضای باندی خبر داد که با استفاده از کارت ملی افراد فوت شده، اقدام به خرید سیم‌کارت می‌کردند.

خرید 240 سیم‌کارت با کارت ملی اموات – اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ چندی پیش اخباری مبنی فروش سیم‌کارتهای فعال توسط افرادی در پایانه غرب به اطلاع ماموران انتظامی کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب رسید و بررسی اولیه نشان داد سیم‌کارتها پس از دو ماه از دسترس خارج شده و غیرفعال می‌شوند.

ماموران تجسس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب پس از بررسی بیشتر متوجه شدند که سیم‌کارتهای فعال، بدواً به نام متوفیان ثبت و سپس به نام خریداران اخیر منتقل شده است.

در ادامه و در گشت‌زنی‌های هدفمند مأموران چهار مرد جوان را در حال فروش سیم‌کارتهای فعال شناسایی کردند که با هماهنگی مقام قضائی هر چهار متهم دستگیر شده و در بررسی‌های بیشتر ۲۴۰ سیم‌کارت فعال به نام افراد فوت شده از آنها کشف شد.

در تحقیقات پلیسی مشخص شد که اعضای این باند با تصاویر کارتهای ملی افراد فوت شده سیم‌کارت را خریداری کرده و سپس به مبلغ ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به متقاضیان می‌فروشند.

ستوان یکم مهدی کیاشمشکی؛ رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب با اعلام این خبر گفت: سیم‌کارتهای مکشوفه تحویل نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

توقیف موتورسکلیت چند صدمیلیونی در تهران + تصاویرکشف کارگاه‌های تتوزنی با علائم شیطان‌پرستی + تصاویر

انتهای پیام/

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا