تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
کد خبر : 583813

خرید کاغذ دیواری با طرح های گوناگون و جذاب _ دکورآفیس

خرید کاغذ دیواری با طرح های گوناگون و جذاب _ دکورآفیس

یکی از پرفروش ترین طرح های کاغذ دیواری، نوع کلاسیک آن است. با وجود طراحی مدرن ساختمان های امروزی، اما برخی از فضا ها نیز به صورت کلاسیک و خاص طراحی می شوند. به همین دلیل در آنها از پوشش های تزیینی کلاسیک استفاده می شود. در این طرح ها ممکن است از نقوش سنتی،

یکی از پرفروش ترین طرح های کاغذ دیواری، نوع کلاسیک آن است. با وجود طراحی مدرن ساختمان های امروزی، اما برخی از فضا ها نیز به صورت کلاسیک و خاص طراحی می شوند. به همین دلیل در آنها از پوشش های تزیینی کلاسیک استفاده می شود. در این طرح ها ممکن است از نقوش سنتی، گیاهی، طرح های باستانی و … استفاده شود. در هر صورت معمولا بر ای پس زمینه این نقوش، از رنگ های ملایم استفاده می شود. این کار موجب می شود که طرح مورد نظر فضا را دلباز و روشن تر کند. البته حتی این نوع پوشش امروزه در ابعاد کمتری نسبت به گذشته کاربرد دارد. مثلا برای بخشی از دیوار که به صورت برجستگی طراحی شده است، از این پوشش استفاده می شود.

اغلب طرح های چاپ شده سنتی هستند و از ترکیبی از نقوش متنوع می باشند. استفاده از نقوش گیاهی نیز در این زمینه بسیار رایج است. همانطور که می دانید برای این پوشش از یک طرح خاص استفاده می شود. این طرح در طول دیوار به طور یکسان تکرار می شود. در واقع می توان گفت که از الگوهای تکراری برای این کار استفاده می شود. اما بعد از تکرار یک طرح بدیع و نو ایجاد خواهد شد که خسته کننده نیست. طرح کاغذ دیواری معمولا با نوع طراحی فضا هماهنگ است.

ویژگی های کاغذ دیواری کلاسیک

همانطور که می دانید شیوه کلاسیک در اروپا بیشتر رایج بود. در این سبک که در هنرها مختلف نمود پیدا کرد، هنرمندان قصد داشتن تا به ارزش های باستانی برگردند. از این رو از نقوش و طرح های مربوط به آن زمان استفاده کردند. به همین دلیل در این دوره از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده می شد. اغلب افراد ثروتمند می توانستند دیوار خانه خود را با آن بپوشانند. هر چقدر فضاهای بیشتری پوشش داده می شد، میزان ثروت و پول هر خانواده مشخص می شد. طرح ها نیز همگی گیاهی و از نقوش موجود در طبیعت بودند. می توانیم برای پوشش دیوار از سبک های مختلف استفاده کنیم. اما این کار باید تنها بر اساس روش طراحی فضا صورت بگیرد.

تصاویر کلاسیک مورد استفاده در انواع کاغذ دیواری می توانند بر اساس سلیقه طراح انتخاب شوند. بهتر است از طرح های پیچیده برای این کار استفاده نشود. زیرا در این صورت طرح مورد نظر فضا را شلوغ و بی نظم می کند. یکی از ویژگی ها طرح ها موجود در بازار، تنوع آن است. از این رو با وجود تنوع بالا، امکان خرید پوشش با رنگ و طرح دلخواه نیز وجود دارد.

خرید کاغذ دیواری با طرح های سنتی

طرح های سنتی اغلب از نقوش باستانی یا طبیعت الهام گرفته شده اند. به این معنی که برای این نوع پوشش معمولا از نقوش سنتی استفاده می شود. کاغذ دیواری اتاق می تواند بر اساس طراحی فضای مورد نظر به شکل های مختلفی خریداری شود. مراجعه به سایت موجب می شود که بدون نیاز به مراجعه به فروشگاه، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنیم. طرح های سنتی انتخاب مناسبی برای پوشش دیوار فضاهای طراحی شده با شیوه ایرانی هستند. زیرا این طرح ها با این نوع فضا هماهنگی دارند. بهتر است برای طراحی یک فضا به نوع کاربرد و استفاده و یا فرهنگ های مختلف توجه شود.

یکی از ویژگی های طرح های سنتی، امکان استفاده از آنها بری کاربری های مختلف است. به همین دلیل اغلب برای طراحی فضا از این نوع نقوش می توان استفاده کرد. فضای مورد نظر ممکن است اداری، مسکونی یا تجاری باشد. در هر صورت نقوش سنتی و کلاسیک برای چنین فضا هایی انتخاب های مناسبی هستند. بنابراین در هنگام خرید کاغذ دیواری می توانیم این نقوش را انتخاب کنیم.

خرید کاغذ دیواری با طرح های گوناگون و جذاب _ دکورآفیس

فروش انواع کاغذ دیواری برای فضای پذیرایی

پذیرایی مهم ترین اتاق در یک فضای مسکونی است. طراحان اوج سلیقه خود را در این فضا نشان می دهند. معمولا برای طراحی یک فضا، به نوع کاربری آن باید دقت شود. با این روش می توانیم یک پوشش مناسب برای دیوار انتخاب کنیم. میزان فروش کاغذ دیواری برای پذیرایی نشان می دهد که این فضا بخش مناسبی برای به کارگیری این پوشش است. بهتر است از طرح های کلاسیک و سنتی برای پذیرایی استفاده شود. اما در صورتی که فضای مورد نظر به صورت مدرن طراحی شده است، طرح های مدرن بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند که می توان آنها را انتخاب کرد.

در برخی از ساختمان ها، فضای پذیرایی و نشیمن از یکدیگر جدا شده اند. از این رو باید یک پوشش مناسب برای این دو کاربری استفاده شود. طرح آن باید برای هر دو فضا مناسب باشد. گاهی برای تقسیم فضا می توانیم از طرح های متنوع در این زمینه استفاده کنیم. این بخش از خانه نشان دهنده سلیقه صاحب خانه است و باید مطابق با نوع طراحی فضا، طرح مورد نظر را انتخاب کنیم. بهتر است از نوع مرغوب این پوشش استفاده شود تا دوام و کارایی زیادی داشته باشد.

دوام کاغذ دیواری چقدر است؟

کاغذ دیواری با جنس پی وی سی یکی از مقاوم ترین پوشش ها برای دیوار است. به این معنی که این پوشش را می توانیم به راحتی با دستمال نمدار تمیز کنیم. در نتیجه طول عمر آن بیشتر خواهد شد. زیرا انواع متنوعی که تولید می شوند در صورتی که از پی وی سی ساخته نشوند، طبیعتا ضد آب نیستند. این نوع پوشش ها بعد از مدتی کدر می شوند و چون امکان تمیز کردن آنها وجود ندارد، به ناچار باید طرح را تعویض کنیم. این موضوع می تواند موجب افزایش هزینه ها شود. از این رو قبل از هر چیز دوام یک محصول باید مد نظر طراح باشد. تنها در این صورت است که می توانیم یک خرید خوب در این زمینه داشته باشیم.

خوشبختانه برند های مختلف تصاویر متنوع و با کیفیتی در این زمینه تولید کرده اند. برای پوشش دیوار می توانیم از برند های معتبر و معروف استفاده کنیم. اغلب این شرکت ها، محصولاتی قابل شستشو و دارای رنگ بندی و طیف رنگی گسترده در اختیار مشتری قرار می دهند. در نتیجه پوشش ها مدت زیادی قابل استفاده هستند و این میزان از دوام و طول عمر در برند های مختلف متفاوت است.

خرید کاغذ دیواری با طرح های گوناگون و جذاب _ دکورآفیس

خرید کاغذ دیواری برای اتاق از طریق سایت

سایت دکور آفیس مجموعه ای فعال در زمینه فروش کاغذ دیواری و سایر پوشش های تزیینی برای دیوار است. هزینه و قیمت هر پوشش با توجه به نوع طرح آن و برند تولیدکننده تعیین می شود. از این رو نمی توانیم به طور واضح قیمت هر پوشش را ذکر کنیم. خرید آنلاین محصولات مختلف موجب می شود که طرح ها را بدون مراجعه حضوری خریداری کنیم. این موضوع موجب شده است که پوشش مورد نظر را با صرف هزینه و وقت کمتری در اختیار داشته باشیم. همواره مراکز پخش کاغذ دیواری، طرح های مختلف و جدید را ابتدا در سایت قرار می دهند. این تصاویر اغلب با توجه به نوع طرح خانه های مختلف، با سبک های متنوعی ارائه می شوند.

مدرن، فانتزی، کلاسیک، مینیمال، انتزاعی، مفهومی و … روش های مختلفی برای طراحی یک پوشش تزیینی هستند. بهتر است ابتدای فضای مورد نظر را اندازه گیری کنیم و بعد از آن با توجه به ابعاد، اندازه پوشش مشخص شود. این موضوع موجب می شود که درست متناسب با اندازه دیوار، طرح مورد نظر را سفارش دهیم. برای خرید از سایت می توانید به بخش انواع کاغذ دیواری مراجعه کنید.

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.