معماری
سرخط خبرها
خانه / علم و دانش / حقایقی عجیب درباره منطقه ۵۱؛ آیا بیگانه‌ها در این منطقه نگه‌داری می‌شوند؟
حقایقی عجیب درباره منطقه ۵۱؛ آیا بیگانه‌ها در این منطقه نگه‌داری می‌شوند؟ آیا منطقه ۵۱،‌ محل نگهداری و تحقیق در مورد موجودات فضایی است؟ با ما همراه باشید تا به عجیب‌ترین و جالب‌ترین حقایق پیرامون این منطقه‌ی نظامی و مخفی بپردازیم. منطقه ۵۱ نام یک پایگاه نظامی در ایالت نوادا آمریکا است که در کنار دریاچه گروم قرار دارد. این مقر که طبق شواهد اعلام شده توسط سازمان سیا (CIA) در سال ۱۹۵۵ تاسیس شده، مکانی برای آزمایش‌ها و ساخت جنگ‌افزارهای پیشرفته معرفی شده است. بر اساس اخبار و اطلاعات منتشر شده، این پایگاه در دوران جنگ سرد و حتی حال حاضر، مکانی مخفی برای ساخت هواپیماهای جاسوسی و اسلحه‌های پیشرفته‌ای بوده که تاکنون از اسرار آن توسط دولت آمریکا حفاظت شده است؛ تا حدی که حتی افرادی که در این منطقه کار می‌کنند، تماس چندانی را با دنیای خارج ندارند. نگه داشتن راز‌ها و برملا نکردن بسیاری از نقشه‌های سری توسط دولت آمریکا باعث شده تا مردم در سراسر جهان، منطقه ۵۱ را زیر ذره‌بین ببرند و درباره‌ی فعالیت‌های افراد حاضر در آن کنجکاو شوند. اتفاقات عجیبی مانند دیدن بشقاب پرنده و یا رد به‌جا مان..

حقایقی عجیب درباره منطقه ۵۱؛ آیا بیگانه‌ها در این منطقه نگه‌داری می‌شوند؟

حقایقی عجیب درباره منطقه ۵۱؛ آیا بیگانه‌ها در این منطقه نگه‌داری می‌شوند؟

آیا منطقه ۵۱،‌ محل نگهداری و تحقیق در مورد موجودات فضایی است؟ با ما همراه باشید تا به عجیب‌ترین و جالب‌ترین حقایق پیرامون این منطقه‌ی نظامی و مخفی بپردازیم.

منطقه ۵۱ نام یک پایگاه نظامی در ایالت نوادا آمریکا است که در کنار دریاچه گروم قرار دارد. این مقر که طبق شواهد اعلام شده توسط سازمان سیا (CIA) در سال ۱۹۵۵ تاسیس شده، مکانی برای آزمایش‌ها و ساخت جنگ‌افزارهای پیشرفته معرفی شده است.

بر اساس اخبار و اطلاعات منتشر شده، این پایگاه در دوران جنگ سرد و حتی حال حاضر، مکانی مخفی برای ساخت هواپیماهای جاسوسی و اسلحه‌های پیشرفته‌ای بوده که تاکنون از اسرار آن توسط دولت آمریکا حفاظت شده است؛ تا حدی که حتی افرادی که در این منطقه کار می‌کنند، تماس چندانی را با دنیای خارج ندارند. نگه داشتن راز‌ها و برملا نکردن بسیاری از نقشه‌های سری توسط دولت آمریکا باعث شده تا مردم در سراسر جهان، منطقه ۵۱ را زیر ذره‌بین ببرند و درباره‌ی فعالیت‌های افراد حاضر در آن کنجکاو شوند.

اتفاقات عجیبی مانند دیدن بشقاب پرنده و یا رد به‌جا مانده از فضاپیماهای ناشناخته (UFO)، باعث شده تا عموم مردم وجود حیات بیگانه را قطعی بدانند. این موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که پس از هریک از گزارشات مردمی درباره موجودات فضایی، دولت آمریکا آن را ارتباط با یک آزمایش نظامی اعلام کرده است؛ مانند پیدا شدن یک بشقاب پرنده در نیومکزیکو که بعدها دولت مرکزی اعلام کرد ادعاهای مردم محلی صحیح نیست و شعی سقوط کرده در نیومکزیکو تنها یک بالن نظامی بوده‌است.

سال‌هاست که بسیاری از فعالان مطبوعاتی بیان می‌کنند که دولت ایالات متحده در منطقه ۵۱ علاوه بر ساخت سلاح قوی و پیشرفته، سعی دارد تا با استفاده و الگوبرداری از تکنولوژی بیگانگان، ابزارهای عجیبی مانند ماشین زمان و یا فضاپیماهای فوق‌العاده قوی بسازد. اما چنین شایعاتی تا چه حد واقعی هستند و چه شواهدی از آن‌ها پشتیبانی می‌کند؟

۱۰ حقیقت جالب درباره منطقه ۵۱

دانلود ویدیولینک منبع: گجت نیوز

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس