اجتماعی

تکذیب کلیپ منتسب به دانشگاه آزاد شیراز در فضای مجازی

روابط عمومی دانشگاه آزاد شیراز کلیپ مصرف مواد مخدر منتسب به دانشجویان این مجموعه را تکذیب کرد.به گزارش پایگاه خبری تصویر زندگی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز ظهر یکشنبه با ارسال بیانیه ای به خبرگزاری مهر، کلیپ پخش شده در فضای مجازی مربوط به مصرف مواد مخدر در دانشگاه آزاد شیراز را تکذیب کرد.

متن بیانیه ای بدین شرح است: درخصوص کلیپ منتشر شده منسوب به مصرف مواد مخدر توت فرنگی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، به استحضار می‌رساند، این کلیپ از چندین سال قبل «سال ۱۳۹۸» در فضای مجازی بنام دانشگاه آزاد اسلامی شیراز انتشار یافته، که از همان سال انتشار بر اساس اطلاعیه‌های صادره از سوی این دانشگاه اعلام گردیده است که هیچگونه واقعه اینچنینی در این دانشگاه به وقوع نپیوسته و هیچگونه احضاری در این مورد به اداره حراست دانشگاه صورت نپذیرفته است.

شایان ذکر است دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شیراز نیز از هرگونه وجود یا توزیع چنین مواد مخدری ابراز انزجار نموده و بر ممانعت از مصرف آن تأکید نمودند.

گفتنی است موضوع مذکور در کلیپ یاد شده، سال‌ها قبل در یکی از مدارس کشورهای عربی رخ داده که می‌توان با یک جستجوی ساده در اینترنت فیلم کامل را دانلود و آن را با زبان اصلی مشاهده کرد و بدین ترتیب انتشار خبر و ویدئو فوق که منتسب به دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بود، کذب محض است.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اعلام می‌دارد این مسائل قطعاً ساختگی هستند و نشر دهندگان می‌خواهند فضای دانشگاه را ملتهب کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا