علم و دانش

تصاویری از نوکیا سولو باد پلاس منتشر شد

تصاویری از نوکیا سولو باد پلاس منتشر شد

براساس تصاویر منتشرشده از لیست کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به‌نظر می‌رسد که نوکیا ایرباد بلوتوثی جدیدی را روانه‌‌ی بازار خواهد کرد.

این محصول با نام نوکیا سولو باد پلاس از نظر ظاهری شباهت زیادی با هدست‌های قدیمی نوکیا داشته که از طراحی مینیمالیستی و ساده‌ای برخوردار بودند. در واقع این محصول مشابه هدست بلوتوثی نوکیا BH-110 بوده و تنها تفاوت آن‌ها در طراحی منحنی کناره‌های ایرباد و دکمه‌ی بزرگ میانی آن است.

مطالب مرتبط:

  • فروش دو میلیون گوشی نوکیا در سه ماهه اول امسال

  • اطلاعات تازه درباره ظرفیت باتری گوشی های نوکیا C30 و C20 پلاس

تصاویر منتشرشده در اواخز روز گذشته توسط Droid News افشا شد. این گجت طراحی ساده‌ای داشته و امکان پاسخ‌دادن به تماسف رد تماس و پخش موسیقی را به همراه خواهد داشت.

نوکیا سولو باد پلاس

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، یک دکمه‌ی بزرگ در قسمت بالایی دستگاه قرار داشته و چند دکمه‌ برای تنظیم صدا در قسمت کناری آن جای گرفته است. از دکمه‌ی اصلی برای پخش و یا توقف موزیک، پاسخ‌دادن به تماس و یا ردکردن آن از طریق نگه‌داشتن دکمه به مدت ۱ ثانیه استفاده خواهد شد. همچنین در صورت نگه‌داشتن این دکمه به مدت ۲ ثانیه، قابلیت فرمان صوتی ایرباد فعال می‌شود. دکمه‌های تنظیم صدای این گجت نیز قابلیت پخش موزیک بعدی و یا قبلی را خواهند داشت.

با توجه به این‌که این محصول در کمیسیون ارتباطات فدرال لیست شده است، انتظار می‌رود که به‌زودی شاهد عرضه‌‌ی آن به بازار باشیم.

منبع: PhoneArena

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا