علم و دانش

تست تویوتا لندکروزر در شرایط جنگی؛ جدال با گلوله، نارنجک، مین و تی ان تی!

تست تویوتا لندکروزر در شرایط جنگی؛ جدال با گلوله، نارنجک، مین و تی ان تی!

در ویدیو تست مقاومت تویوتا لندکروزر زرهی در شرایط جنگی، جدال این اتومبیل قدرتمند با گلوله، نارنجک، مین و تی ان تی را می‌بینیم!

خودروهای زرهی مقاومت بسیار بالایی در مقابل اصابت گلوله، انفجار نارنجک و مواردی از این دست دارند تا جان سرنشیان خود را در مقابل اقدامات تروریستی و حملات ناگهانی حفظ کنند. شرکت اینکاس در این ویدیو به سراغ بررسی و نمایش میزان مقاومت تویوتا لندکروزر زرهی در مقابل مین ضدنفر، نارنجک و 15 کیلوگرم تی‌ان‌تی رفته است!

در ابتدای ویدیو تست مقاومت تویوتا لندکروزر می‌بینیم که این اتوموبیل در برابر شلیک 780 گلوله ایستادگی کرده که آمار فوق‌العاده‌ای است. در ادامه شاهد انفجار دو نارنجک روی سقف تویوتا لندکروزر و چند مین در زیر آن هستیم که در تمام این تست‌ها بخش داخلی خودرو آسیب چندانی نمی‌بیند، آتش به درون کابین راه پیدا نمی‌کند و سلامت سرنشینان حفظ می‌شود.

اینکاس در این تست‌ها سعی دارد شرایط جنگی را به صورت کامل بازسازی کند تا مقاومت خودروهای زرهی را ببینیم. قطعا یک خودرو زرهی می‌بایست برای چنین اتفاقاتی آماده باشد، اما میزان پایداری لندکروزر در مقابل انفجار 6 نارنجک DM51 روی سقف، 4 نارنجک DM51 زیر خودرو، 2 مین ضدنفر و 2 کیلوگرم تی‌ان‌تی از فاصله 2 متری تحسین‌برانگیز است!

نظر شما درباره‌ی این خودروی مقاوم و فوق‌العاده جذاب چیست؟

مقاله اصلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا