زمان مطالعه: 2 دقیقه بنجامین کوون (Benjamin Cowen)، تحلیلگر مشهور، استدلال می‌کند که بسیاری از آلت کوین‌ها ممکن است در زمستان یک ساله رمزارزها دوام نیاورند. کوون انتظار دارد که دوره سخت دیگری برای آلت کوین‌‌های کوچکتر در ماه‌های آینده، درست در سال ۲۰۲۴، وجود داشته باشد. به گفته کوون، برخی از آلت کوین‌ها ارزش

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بنجامین کوون (Benjamin Cowen)، تحلیلگر مشهور، استدلال می‌کند که بسیاری از آلت کوین‌ها ممکن است در زمستان یک ساله رمزارزها دوام نیاورند.

کوون انتظار دارد که دوره سخت دیگری برای آلت کوین‌‌های کوچکتر در ماه‌های آینده، درست در سال ۲۰۲۴، وجود داشته باشد.

به گفته کوون، برخی از آلت کوین‌ها ارزش واقعی خود را در این دوره زمانی آشکار خواهند کرد، در حالی که برخی دیگر ناپدید می‌شوند یا در بازار صعودی بعدی هیچ رکوردی را ثبت نمی‌کنند. این تحلیلگر استدلال می‌کند که این روند در چرخه‌های قبلی هم رخ داده است.

اقدامات فدرال رزرو آمریکا نقشی کلیدی در تحلیل کوون ایفا می‌کند. به گفته این تحلیلگر، سیاست‌های پولی فدرال رزرو به شدت بر رفتار چرخه‌ای آلت کوین‌ها تأثیر می‌گذارد:

من فکر می‌کنم این مرحله افسردگی است. آنچه بعد از آن اتفاق می‌افتد، رنسانس آلت کوین‌ها است، اما این اتفاق تا زمانی که فدرال رزرو تغییر موضع ندهد، رخ نخواهد داد.

این تحلیلگر معتقد است که بانک مرکزی ایالات متحده امسال سیاست‌های خود را تغییر نخواهد داد. او افزود که مبارزه برای مهار تورم تمام نشده است؛ زیرا قیمت‌ها مدام در حال افزایش هستند. به گفته کوون، هرگونه تغییر در سیاست فدرال رزرو با یک رکود همراه خواهد بود که به طور کلی برای آلت کوین‌ها یا بیت کوین نزولی است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته تحلیلگر معروف: بسیاری از آلت‌کوین‌ها در بازار خرسی ارزهای دیجیتال دوام نمی‌آورند! اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

منبع خبر

خروج از نسخه موبایل