تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
کد خبر : 4241

تجمع ۱۰ تشکل جانباز و ایثارگر در اعتراض به جنایات آمریکا+عکس

تجمع ۱۰ تشکل جانباز و ایثارگر در اعتراض به جنایات آمریکا+عکس

تجمع ۱۰ تشکل جانباز و ایثارگر در اعتراض به جنایات آمریکا+عکس خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان امروز، چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ در اعتراض به جنایات آمریکا مقابل سفارت سوئیس به عنوان دفتر حافظ منافع آمریکا تجمع کردند. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان امروز؛ چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ در اعتراض به جنایات آمریکا مقابل سفارت سوئیس به عنوان دفتر حافظ منافع آمریکا تجمع کردند. در این تجمع برخی از اعضای بیش از ۱۰ تشکل ایثارگران و جانبازان حضور داشتند. جانبازان نابینا، جانبازان شیمیایی، جانبازان قطع عضو، جانبازان قطع نخاع و … نیز با حضور در این تجمع اعتراض خود را نسبت به جنایات اخیر آمریکا در منطقه اعلام کردند.

مهران طهماسبی که خود یکی از جانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس است، مسئول برگزاری تجمع و قائم مقام جمعیت حمایت از مصدومین شیمیایی است. او در این تجمع اعتراضی در گفت‌وگو با تسنیم، به هدف برگزاری تجمع اشاره کرد و گفت: جانبازان و خانواده شهدا در پی ترور شهید قاسم سلیمانی به دست شقی‌ترین مردم روی زمین تصمیم گرفتند با سه هدف مشخص، ..

تجمع ۱۰ تشکل جانباز و ایثارگر در اعتراض به جنایات آمریکا+عکس

خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان امروز، چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ در اعتراض به جنایات آمریکا مقابل سفارت سوئیس به عنوان دفتر حافظ منافع آمریکا تجمع کردند.

تجمع 10 تشکل جانباز و ایثارگر در اعتراض به جنایات آمریکا+عکس – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان امروز؛ چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ در اعتراض به جنایات آمریکا مقابل سفارت سوئیس به عنوان دفتر حافظ منافع آمریکا تجمع کردند. در این تجمع برخی از اعضای بیش از ۱۰ تشکل ایثارگران و جانبازان حضور داشتند. جانبازان نابینا، جانبازان شیمیایی، جانبازان قطع عضو، جانبازان قطع نخاع و … نیز با حضور در این تجمع اعتراض خود را نسبت به جنایات اخیر آمریکا در منطقه اعلام کردند.

خانواده شهدا , شبکه ملی ایثارگران , انجمن جانبازان نخاعی کشور , جانبازان شیمیایی , جانبازان دفاع مقدس , جانبازان مدافع حرم ,

مهران طهماسبی که خود یکی از جانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس است، مسئول برگزاری تجمع و قائم مقام جمعیت حمایت از مصدومین شیمیایی است. او در این تجمع اعتراضی در گفت‌وگو با تسنیم، به هدف برگزاری تجمع اشاره کرد و گفت: جانبازان و خانواده شهدا در پی ترور شهید قاسم سلیمانی به دست شقی‌ترین مردم روی زمین تصمیم گرفتند با سه هدف مشخص، چنین تجمعی را برگزار کنند؛ اول اعلام آمادگی ایثارگران برای مشارکت در انتقام سخت از آمریکا، دوم اعلام انزجار و نفرت و خشم خود از ترور غم‌انگیز سردار جبهه مقاومت به دست بزرگترین جنایتکار قرن و سوم اعلام تسلیت به خانواده شهدای هواپیمای اوکراینی. ما اعلام می‌کنیم که مسبب اصلی این حادثه سقوط هواپیمای اوکراین جنایت‌های آمریکا در غرب آسیاست.

خانواده شهدا , شبکه ملی ایثارگران , انجمن جانبازان نخاعی کشور , جانبازان شیمیایی , جانبازان دفاع مقدس , جانبازان مدافع حرم ,

خانواده شهدا , شبکه ملی ایثارگران , انجمن جانبازان نخاعی کشور , جانبازان شیمیایی , جانبازان دفاع مقدس , جانبازان مدافع حرم ,

ایثارگران حاضر در تجمع از تأخیر در دریافت مجوز از استانداری برای برگزاری این برنامه گله‌مند بودند و به دلیل این تأخیر نتوانستند اطلاع‌رسانی گسترده‌ای در پی آگاهی تمام خانواده‌های شهدا و ایثارگران انجام دهند.

خانواده شهدا , شبکه ملی ایثارگران , انجمن جانبازان نخاعی کشور , جانبازان شیمیایی , جانبازان دفاع مقدس , جانبازان مدافع حرم ,

در پایان این تجمع بیانیه ایثارگران و خانواده شهدا قرائت شد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

شهادت فرمانده دلاور نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، و دیگر فرماندهان مقاومت به ویژه مجاهد خستگی‌ناپذیر شهید ابومهدی المهندس و نیز مسافران پرواز بوئینگ ۷۳۷ و شهادت جمعی از هم‌وطنان‌مان را به امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ملت شریف ایران اسلامی و مسلمانان جهان تسلیت عرض می‌نماییم.

پس از این اقدامات بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، انتقام سختی باید از مسببان این عمل ددمنشانه گرفته می‌شد که سلحشوران سپاه پاسداران چند روز بعد در اقدامی محیرالعقول و بی‌سابقه هیمنه شیطان بزرگ را در هم شکسته و سیلی محکمی از انتقام سخت را از آن‌ها گرفته است و پایگاه نظامی مهم آمریکا را در عراق که از اهمیت ویژه‌ای برای آن‌ها برخوردار بود، به تلی از خاک و آهن بدل کردند.

همچنین در سقوط هواپیمای اوکراینی که منجر به سقوط و شهادت هموطنانمان شد نیز آمریکای جنایتکار مقصر و مسبب اصلی است؛ چرا که با ایجاد تنش و اقدامات هنجارشکنانه و ناامن کردن منطقه منجر به خطای انسانی شد و داغی دیگر بر دل ملت شریف ایران و خانواده‌های قربانیان نهاد. در کشوری که ادعای آزادی در آن گوش فلک را کر می‌کند شاهد نقض حقوق اولیه انسان‌هایی هستیم که خود را بابت اقداماتشان به هیچ نهادی پاسخگو نمی‌داند. شیطان بزرگ باید بداند که دوران بزن در رو تمام شده است و اقدامات جنایت‌کارانه او سال‌هاست که بی‌جواب نمی‌ماند و هر عمل او از سوی جبهه مقاومت با پاسخی سخت و کوبنده مواجه خواهد شد.

خانواده شهدا , شبکه ملی ایثارگران , انجمن جانبازان نخاعی کشور , جانبازان شیمیایی , جانبازان دفاع مقدس , جانبازان مدافع حرم ,

۱- ما جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا خود را ملزم می‌دانیم در هر شرایطی مدافع انقلاب و دستاورد‌های آن باشیم و هر لحظه آمادگی خود را برای اجرای دستورات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای اعلام می‌داریم.

۲- در شرایط حساس فعلی که شیطنت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و انگلیس خبیث بیش از پیش شده و تخریب و ترور فرماندهان عالی‌رتبه نظام را در دستور کار خود قرار داده است، ما جانبازان و ایثارگران حمایت کامل خود را از این فرماندهان خصوصاً سردار مقابله‌ موشکی، سردار حاجی‌زاده اعلام می‌داریم.

نامه شبکه ملی ایثارگران به سردار حاجی‌زاده: سپر بلای اشتباهات دیگران شدید

۳- حادثه تلخ سقوط هواپیمای ۷۳۷ اوکراینی دل همه ملت قهرمان ایران را داغدار کرد، ضمن تسلیت به خانواده‌های معظم شهدای این حادثه دردناک اعلام می‌داریم که ریشه و علت این واقعه تأسف برانگیز اعمال جنایت‌کارانه آمریکای وحشی در منطقه غرب آسیا می‌باشد و ما جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا این اعمال جنایتکارانه آمریکا و اذنابش را در این منطقه محکوم می‌نماییم.

۴- استکبار جهانی به دنبال اجرای مکانیسم ماشه برای از پا درآوردن ایران و تحمیل خواسته‌های نامشروع خود علیه ملت ایران است. جامعه جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا این حرکات خبیثانه را محکوم می‌نماید.

انتهای پیام/

لینک منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.