علم و دانش

تاریخ انتشار گلکسی واچ ۴ و اکتیو ۴ سامسونگ مشخص شد

تاریخ انتشار گلکسی واچ ۴ و اکتیو ۴ سامسونگ مشخص شد

سال گذشته سامسونگ گلکسی واچ ۳ را به بازار عرضه کرد و این ساعت هوشمند توانست تا انتظارات مردم را برآورده کند. موفقیت گلکسی واچ ۳ دلیل خوبی برای شرکت سامسونگ است تا جانشین این محصول موفق را معرفی کند. باید بدانید که این شرکت قبلاً این کار را شروع کرده است. در واقع، به نظر می‌رسد که گلکسی واچ ۴ آینده در مرحله نهایی توسعه باشد، زیرا طبق گفته تحلیلگر معروف یعنی آیس یونیورس، معرفی نسخه ارتقاءیافته گلکسی واچ ۳ بسیار نزدیک است.

حتی اگر آیس یونیورس تاریخ دقیق انتشار آن را ذکر نکرده باشد، گلکسی واچ ۴ در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۱ قطعاً معرفی و عرضه خواهد شد. علاوه بر گلکسی واچ ۴، سامسونگ همچنین قصد دارد گلکسی واچ اکتیو جدید را معرفی کند. این ساعت هوشمند قرار است گلکسی واچ اکتیو ۴ نامیده شود. با این حال مشخص نیست که سامسونگ این دو ساعت هوشمند را در یک روز معرفی خواهد کرد یا خیر.

احتمالاً در آینده تمام ساعت‌های هوشمند سامسونگ از سیستم‌عامل ویر او اس استفاده خواهند کرد

سامسونگ گلکسی واچ ور او اس

متأسفانه، ما اطلاعات زیادی در مورد گلکسی واچ ۴ در اختیار نداریم، اما می‌توان درباره مشخصات آن حدس‌هایی زد. انتظار می‌رود که این ساعت‌های هوشمند در اندازه‌های مختلف عرضه شده و از شبکه ال تی ای پشتیبانی کنند. از دیگر ویژگی‌های این ساعت‌های هوشمند می‌توان به ردیاب ضربان قلب، نوار قلب، جی پی اس و صفحه امولد دایره‌ای اشاره کرد و شایعاتی وجود دارد که در مقایسه با گوگل واچ ویر او اس، گلکسی واچ ۴ از ویر او اس گوگل استفاده خواهد کرد. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه تمام ساعت‌های هوشمند سامسونگ در آینده به‌جای تایزن او اس بر اساس ویر او اس ساخته می‌شوند.

از طرف دیگر، اگرچه ممکن است تفاوت‌های ظریفی در طراحی و عملکرد مشاهده کنیم، انتظار می‌رود که گلکسی واچ اکتیو ۴ و واچ ۴ تفاوت چندانی نداشته باشند. دقیقاً مانند واچ ۴، واچ اکتیو ۴ نیز ممکن است بر اساس ویر او اس ساخته شده باشد. البته باید توجه داشته باشید که این مشخصات تنها در حد گمان است، بنابراین بهتر است صبر کنید تا سامسونگ اخبار مربوط به ساعت هوشمند نسل بعدی خود را منتشر کند.

چه تعداد از شما هم ساعت هوشمند اندرویدی و هم ساعت هوشمند گلکسی دارید. کدام را ترجیح می‌دهید؟ چرا؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن