علم و دانش

بوریس جانسون ، نخست وزیر بریتانیا به کرونا مبتلا شد

بوریس جانسون ، نخست وزیر بریتانیا به کرونا مبتلا شد

بوریس جانسون ، نخست وزیر بریتانیا در یک پیام توییتری از مثبت بودن تست کرونا خود خبر داد. وی در قرنطینه به سر می‌برد، اما همچنان هدایت دولت را بر عهده خواهد داشت.

کریس ویتی، مشاور ارشد پزشکی دولت بریتانیا در بیانیه‌ای اعلام کرد نخست وزیر بریتانیا با توجه به توصیه پزشکی برای تشخیص ابتلا به کروناویروس اخیرا آزمایش داده است که جواب تست آن مثبت اعلام شد. کریس ویتی افزود او دارای علائم خفیفی است و در داونینگ استریت، مقر نخست وزیری قرنطینه است.

پیام توییتری بوریس جانسون پس از ابتلا به کرونا

پس از این که اعلام شد نخست وزیر بریتانیا به کروناویروس مبتلا شده است، جانسون در صفحه شخصی توییتری خود پیامی را به شرح زیر نوشت:

طی ۲۴ ساعت اخیرا با علائم خفیفی مواجه شدم که پس از آزمایش مشخص شد به کرونا مبتلا هستم. در حال حاضر خود را ایزوله کرده‌ام، اما کماکان که با بیماری مبارزه می‌کنم، هدایت دولت را از طریق کنفرانس ویدیویی ادامه خواهم داد.

با کمک همدیگر می‌توانیم آن (کرونا) را شکست دهیم.

بوریس جانسون

گفتنی است جانسون کماکان در حالی به هدایت دولت ادامه خواهد داد که سخنگوی او طی هفته اخیر اعلام کرد اگر نخست وزیر بریتانیا به علت بیماری قادر به انجام مسئولیت‌های خود نباشد، دومنیک راب، وزیر خارجه هدایت دولت را در اختیار خواهد گرفت.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا