تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
کد خبر : 71718

بهترین عکس های گرفته شده با آیفون در تمام دوران که باورش سخت است با گوشی ثبت شده باشند!

بهترین عکس های گرفته شده با آیفون در تمام دوران که باورش سخت است با گوشی ثبت شده باشند!

بهترین عکس های گرفته شده با آیفون در تمام دوران که باورش سخت است با گوشی ثبت شده باشند!در این مطلب شماری از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون را گردآوری کرده‌ایم که بی‌تردید هر علاقه‌مند به عکاسی با م..

فهرست

بهترین عکس های گرفته شده با آیفون در تمام دوران که باورش سخت است با گوشی ثبت شده باشند!

در این مطلب شماری از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون را گردآوری کرده‌ایم که بی‌تردید هر علاقه‌مند به عکاسی با موبایل را به وجد می‌آورند.

آیفون‌های اپل همواره به داشتن دوربین‌های فوق‌العاده معروف بوده‌اند و توانایی ثبت تصاویر باکیفیت سبب شده که حتی برخی عکاسان مدرن، دوربین‌های DSLR خود را به نفع آیفون کنار بگذارند! بر همین مبنا ما در این مطلب شماری از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون را گردآوری کرده‌ایم.

بهترین تصاویر ثبت شده با آیفون

نتایج کار دوربین آیفون‌ها معمولا شگفت‌انگیز است و در راستای ارج نهادن به این سطح کیفی بالا، از سال ۲۰۰۷ مسابقات عکاسی آیفون معروف به iPhone Photography Awards شکل گرفت که از آن سال تاکنون هر ساله بهترین تصاویر ثبت شده با آیفون را انتخاب می‌کند.

اپل همچنین در چالش Shot on iPhone عکاسان و همه کاربران آیفون را دعوت می‌کند تا تصاویر ثبت شده با آیفون را به اشتراک بگذارند.

حتی اخیرا اپل چالش خاصی برای دوربین ماکرو پرچمداران خود تحت عنوان Shot on iPhone Macro Challenge برگزار کرد که با استقبال خوبی مواجه شد.

فهرست بهترین عکس های گرفته شده با آیفون که در ادامه می‌آید گزیده‌ای از برترین عکس‌های مسابقات عکاسی آیفون در چند سال اخیر است.

شیشه دریا

شیشه دریا

این تصویر زیبا که یکی از تصاویر منتخب مسابقه عکاسی ماکرو با آیفون در سال ۲۰۲۲ بود توسط گایدو کاسانلی از ایتالیا و با آیفون ۱۳ پرو مکس ثبت شده است.

غار

غار

عکس خیره‌کننده غار توسط عکاس ایتالیایی مارکو کولتا و با آیفون ۱۳ پرو ثبت شده است که از جمله برندگان چالش Shot on iPhone Macro 2022 بود.

گوهر پنهان

گوهر پنهان

این عکس توسط جیراساک پانپیانسین از تایلند با آیفون ۱۳ پرو مکس ثبت شده است و از جمله برندگان چالش Shot on iPhone Macro 2022 محسوب می‌شود.

گدازه‌های آتشفشانی

گدازه‌های آتشفشانی

تصویر زیبای گدازه‌های آتشفشانی که از برندگان چالش Shot on iPhone Macro 2022 محسوب می‌شود را آبهیک موندال با آیفون ۱۳ پرو ثبت کرده است.

شکوفه نهایی

شکوفه نهایی

این تصویر را هو جی سان از چین با آیفون ۱۳ پرو مکس از یک گل لاله ثبت کرده است.

هنر در طبیعت

هنر در طبیعت

از دیگر برندگان چالش Shot on iPhone Macro 2022 تصویر هنر در طبیعت اثر پراجوال چوگول بود که با آیفون ۱۳ پرو ثبت شده است.

تلالو برگ

تلالو برگ

تصویر تلالو برگ از ترور کالینز از دیگر تصاویر منتخب مسابقه عکاسی ماکرو با آیفون ۲۰۲۲ است که با آیفون ۱۳ پرو ثبت شده است.

پیاده‌روی در مریخ

پیاده‌روی در مریخ

پیاده‌روی در مریخ که مقام دوم عکاس برتر سال در مسابقه IPPA 2021 را برای دن لیو از چین به ارمغان آورد با آیفون ۱۱ پرو مکس از کینگهای در چین ثبت شده است.

پیاده‌رو

پیاده‌رو

این تصویر را جف راینر ثبت کرده که مقام سوم عکاس برتر سال را در مسابقه IPPA 2021 کسب کرد. تصویر با آیفون X و در لس فلیز از توابع لس‌آنجلس ثبت شده است.

خط یخی

خطوط منجمد

تصویر خیره‌کننده خط یخی توسط متئو کاوا از دریاچه سنت موریتز در سوئیس و با آیفون ۷ پلاس ثبت شده است که نهایتا مقام سوم را در بخش Abstract از مسابقات IPPA 2021 کسب کرد.

درخشش یک ژست

درخشش یک ژست

تصویر بالا به عنوان یکی از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون توسط لیلا باکر از هلند و با آیفون X گرفته شده است که در IPPA 2021 مقام اول را در بخش حیوانات کسب کرد.

Candy

Candy

Yuexiang Wang با این تصویر زیبا به نام Candy که با آیفون ۸ پلاس ثبت شده بود در IPPA 2021 مقام اول را در بخش معماری کسب کرد.

بدون عنوان

بدون عنوان

لیز هوانگ از ایالات متحده این تصویر را در منهتن نیویورک با یک آیفون X گرفته است که نهایتا مقام اول را در بخش زندگی شهری در IPPA 2021 کسب کرد تا به عنوان یکی از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون شناخته شود.

PR_CTICE S___AL DI_TANCE

PR_CTICE S___AL DI_TANCE

جایگاه سوم در بخش زندگی شهری در IPPA 2021 به این تصویر دوست‌داشتنی رسید که آنا گوری گودمن آن را در اورلئان ماساچوست با یک آیفون ۱۱ پرو ثبت کرده است.

بدون عنوان

بدون عنوان

مقام دوم در بخش محیط زیست IPPA 2021 به تصویر لیوان‌های کاغذی به هم فشرده شده رسید که توسط گلن هومان و با یک آیفون ۱۱ پرو ثبت شده بود.

پرواز از ایگوازو

پرواز از ایگوازو

لیژی وانگ از ایالات متحده با این تصویر زیبا از رودخانه پارانا در آرژانتین که با آیفون XR ثبت شده بود، مقام اول را در بخش چشم‌انداز IPPA 2021 کسب کرد.

بدون عنوان

بدون عنوان

این عکس زیبا را کریستین کرابتری در اوهایو با آیفون ۱۲ پرو ثبت کرده و با آن مقام اول بخش پرتره در IPPA 2021 را کسب کرد.

طلوع خورشید

طلوع خورشید

این عکس زیبا را دنت اسپریگز در انگلتون تگزاس با آیفون ۱۲ پرو ثبت کرده است. تصویر ثبت شده توسط او در بخش غروب آفتاب IPPA 2021 جایگاه سوم را کسب کرد.

جادوی شفق قطبی

جادوی شفق قطبی

مقام اول بخش سفر و ماجراجویی IPPA 2021 به تاتیانا مرزلیاکووا رسید که با آیفون ۱۲ پرو مکس، عکسی خیره‌کننده از نورهای شفق قطبی در تریبرکا در روسیه ثبت کرده است.

پیوند

پیوند

این تصویر که در یانارداگ در باکو (جمهوری آذربایجان) توسط شاران شتی از هند با آیفون X گرفته شده است، مقام اول عکاس برتر سال را در IPPA 2021 کسب کرد.

چوپانان ترانسیلوانیا

چوپانان ترانسیلوانیا

تصویر خیره کننده چوپانان ترانسیلوانیا از دو چوپان و با آیفون ۷ توسط استفان کِرِکس در تارگو مورس، ترانسیلوانیا ثبت شده است که برنده جایزه بزرگ عکاس سال در IPPA 2021 شد.

بدون عنوان

بدون عنوان

این عکس شگفت‌انگیز را سارا ام لی با آیفون خود گرفته است و در یک کلام فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

رها از گذشته

رها از گذشته

تصویر زیبای رها از گذشته در بنارس هند و با آیفون X توسط کریستین کروز از ایالات متحده گرفته شده است. همه چیز از رنگ‌ها گرفته تا جزئیات فوق‌العاده است پس جای تعجبی ندارد که این تصویر مقام اول را در دسته سفر مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ کسب کرده است.

صندلی ساحلی

صندلی ساحلی

این تصویر که مربوط به یک صندلی ساحلی در ساحل وستهمپتون در نیویورک است با آیفون ۶ توسط دانیل مویر از آمریکا ثبت شده است.

پسرانی در حال پرواز

پسرانی در حال پرواز

عکسی که در بالا می‌بینید را دیمپی بالوتیا از بریتانیا در باناراس هند با آیفون X ثبت کرده است که توانست جایزه بزرگ عکاس برتر سال را در مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ برای او به ارمغان آورد.

زیبایی روزمره

زیبایی روزمره

این عکس متقارن و زیبا که در ایروین کالیفرنیا ثبت شده است را ورونیکا یو از آمریکا با آیفون ۸ پلاس ثبت کرده است.

به عنوان یکی از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون، این تصویر در بخش انتزاعی مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ جایگاه دوم را کسب کرد.

آبشار

آبشار

این تصویر زیبا از یک آبشار، برنده رتبه اول در بخش طبیعت مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ شد و توسط لیزی لی از چین با یک دستگاه آیفون ۷ پلاس ثبت شده است.

No walls

No walls

تصویر No walls را آرتیوم باریشوا از روسیه در کشور هند از یک دیوار نقاشی شده اما ناتمام با یک آیفون ۶ ثبت کرده است.

Immersion

Immersion

Immersion مصداق بارز و دقیق یک عکس پانوراما است، تصویری زیبا از متئورا در یونان که آن را گارین تی‌سانگ از کانادا با آیفون XS ثبت کرده است و توانسته مقام سوم رده پانوراما را در مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ کسب کند.

Duomo Di Milano

Duomo Di Milano

این تصویر از کلیسای جامع باشکوه Duomo Di Milano در میلان ایتالیا را هائی یین لین با آیفون X ثبت کرده است که با آن مقام اول بخش معماری مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ را کسب کرد.

فلامینگوها

فلامینگوها

تصویر خیره کننده فلامینگوها را جی لی از چین با آیفون ۶ اس ثبت کرده است که مقام دوم بخش حیوانات را در مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ کسب کرد.

دره مرمر

دره مرمر

این تصویر خیره‌کننده از دره مرمر در آریزونا توسط کای ون جیانگ از چین با یک آیفون XS Max گرفته شده و مقام اول را در بخش منظره مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰ کسب کرده است.

شب در دولومیت‌

شب در دولومیت‌ها

عکس شب در دولومیت‌ را لئو چان از هنگ‌کنگ با آیفون ۱۱ پرو در Auronzo di Cadore ایتالیا ثبت کرده است که در بخش غروب آفتاب مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۲۰، جایگاه اول را کسب کرد.

رویاها در سبد

رویاها در سبد

نوزادی در وسط یک مزرعه در چین در خواب لذت‌بخشی فرورفته و در پس‌زمینه می‌توان کارگرانی را دید که به کار مشغول هستند. به عنوان یکی از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون، رویاها در سبد با آیفون ۵ اس ثبت شده و در سال ۲۰۱۸ در رتبه دوم برترین عکس در بخش سبک زندگی در مسابقه عکاسی آیفون انتخاب شد.

بی‌ثبات

بی‌ثبات

این عکس عجیب که نوعی بازی ذهنی با بیننده است را کوکو لیو از خیابان‌های شیب‌دار و خاص سان‌فرانسیسکو ثبت کرده است و در واقع مشکل از خانه‌ها نیست، بلکه عکاس زاویه خاصی را برگزیده است.

می‌خواهم بازی کنم

می‌خواهم بازی کنم

عکسی ساده از بهترین کاری که هر پسری آن را بلد است، گل‌آلود شدن و خوشگذرانی! این تصویر با آیفون ۷ پلاس در یانگون میانمار ثبت شده و مقام سوم عکاس برتر سال را برای عکاس خود در سال ۲۰۱۸ از مسابقه عکاسی آیفون به ارمغان آورد.

پسرکی که یکی از پاهایش قطع شده در حال تماشای فوتبال دوستانش به آن‌ها گفته که اگر اجازه دهند،‌ می‌خواهد فوتبال بازی کند.

زرافه

زرافه

این تصویر فوق‌العاده را شو لی در موقعیتی ایده‌آل با آیفون ۷ پلاس ثبت کرده که در مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۱۷ برای جایگاه سوم بخش حیوانات برگزیده شد.

روباه‌ها

انبوهی از روباه‌ها

عکس روباه‌ها برنده جایزه ویژه مسابقه عکاسی آیفون در دسته حیوانات شد که انبوهی از روباه‌ها را که دور عکاس جمع‌ شده‌اند نشان می‌دهد.

اینجا چه خبر است؟

اینجا چه خبره؟

برونو میلیتلی این عکس زیبا را از سگ خود با آیفونش ثبت کرد که عکسی بامزه و در عین حال بسیار عالی است.

نمای نزدیک گل خشخاش

نمای نزدیک گل خشخاش

این نمای نزدیک و درخشان از چند خشخاش جایزه مقام اول را برای لون بیورن در دسته گل‌های مسابقه عکاسی آیفون در سال ۲۰۱۶ به ارمغان آورد.

زنجیر شده به آب

زنجیر شده به آب

شیا ژنکای این تصویر را که جایزه مقام اول در بخش عکاسی مردمی سال ۲۰۱۶ را برنده شد در چین با استفاده از آیفون ثبت کرده است.

آپارتمان‌های رنگارنگ

آپارتمان‌های رنگارنگ

این تصویر توسط الکس جیانگ با آیفون XS مکس گرفته شده و به عنوان یکی از برندگان چالش shot on iPhone برگزیده شد.

جیانگ تصویر را در هنگ‌کنگ تهیه کرد و سپس با استفاده از برنامه‌های خاصی کمی روی رنگ‌های عکس کار کرد اما فراتر از این‌ها باید به قاب‌بندی معرکه او اشاره کرد که نقش مهمی در بدل شدن این عکس به یکی از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون داشته است.

مزارع طلایی

مزارع طلایی

تصویر خیره‌کننده مزارع طلایی را رابرت گلسر آلمانی با آیفون ۷ ثبت کرده است و یکی از برندگان چالش Shot on iPhone محسوب می‌شود.

کارگر بارانداز

کارگر بارانداز

برندان او سه، این عکس را از دست‌های یک کارگر اسکله با آیفون ۶ اس در سال ۲۰۱۶ ثبت کرد، سپس عکس او در سال ۲۰۱۷ به مسابقات IPPA ارسال شد و توانست رتبه اول را کسب کند.

جنگل ملی سن خوان

جنگل ملی سن خوان

لی‌آدی دارماوان این تصویر را با آیفون XS ثبت و به چالش Shot iPhone ارسال کرد. داوران آنقدر تحت تاثیر آن قرار گرفتند که آن را به عنوان یکی از تصاویر منتخب برگزیدند.

بازیگر

بازیگر

جایگاه دوم در فهرست برندگان عکاس برتر سال در مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۱۷ از سنگاپور با تصویر یک هنرپیشه خیابانی چینی بود که با آیفون ۶ پلاس ثبت شده بود.

منظره‌ای از یوتا

منظره‌ای از یوتا

این تصویر توسط برنارد آنتولین با آیفون Xs مکس گرفته شده است و منظره‌ای شگفت‌انگیز از یوتا را به تصویر کشیده است. تصاویر این عکاس همیشه سیاه و سفید و اغلب خیره‌کننده هستند.

چشم تو چشم

چشم تو چشم

هوآپنگ ژائو تصویر چشم تو چشم را در استان یان تایی شاندونگ چین با آیفون ۶ خود ثبت کرده است که یک پسر بچه را در حالی که یک ماهی ریز را جلو چشمانش گرفته نشان می‌دهد.

جلوه سیاه و سفید عکس فضایی خاص به آن داده که بهتر نظر بیننده را جلب می‌کند و داوران مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۱۸ هم احتمالا به همین دلیل رتبه دوم عکاس سال را به خاطر این عکس به ژائو اختصاص دادند.

با الهام از کتاب سبز

با الهام از کتاب سبز

اندرو گریسولد کارگردان هنری و عکاسی است که عکس «با الهام از کتاب سبز» را با آیفون XS خود ثبت کرده و گفته منبع الهام او فیلم کتاب سبز (Green Book) با بازی ویگو مورتنسن و ماهرشالا علی بوده است. عکس نهایتا به عنوان یکی از برندگان در چالش Shot on iPhone انتخاب شد.

روباه گستاخ

روباه گستاخ

در سال ۲۰۱۴ مایکل اونیل یک شاهکار درخشان را از روباهی با چهره جذاب و حالت گستاخانه نگاهش در مناظر برفی سانفرانسیسکو ثبت کرد که نهایتا در رتبه اول بخش حیوانات مسابقه عکاسی آیفون قرار گرفت.

کودکی در طبیعت

کودکی در طبیعت

از دیگر برندگان چالش Shot on iPhone، تصویر دختر الیزابت اسکاروت در محاصره زیبایی‌های طبیعت بود که در پارک ملی یوسمیتی با یک آیفون ۸ پلاس ثبت شده است و به طرز جذابی فوق‌العاده است.

پرسپکتیو

پرسپکتیو

دینا آلفاسی تصویر فوق‌العاده شگفت‌انگیزی را با آیفون X ثبت کرده که انعکاس یک رهگذر را در یک گودال آب کوچک به شکل قلب به تصویر کشیده است.

یک غذای خوشمزه

یک غذای خوشمزه

همه ما عاشق یک وعده کامل از یک غذای خوشمزه هستیم و این تنها فود‌بلاگرها نیستند که از غذای خوب یک عکس مناسب می‌گیرند و در اینستاگرام منتشر می‌کنند.

سوفیا استریندلوند این تصویر زیبا را در سال ۲۰۱۴ ثبت کرد و به مسابقه IPPA فرستاد که نهایتا در رده سوم بخش غذا قرار گرفت.

نمایی رنگارنگ از دنیا

نمایی رنگارنگ از دنیا

با نگاهی به پروفایل اینستاگرام نیکیتا یاروش به سرعت متوجه سبک این عکاس خواهید شد چراکه او معمولا تصاویر بسیار رنگارنگ و چشم‌نوازی را از زوایای خیره‌کننده می‌گیرد. این تصویر خاص توسط داوران چالش Shot on iPhone در فهرست منتخبین مسابقه جای گرفت.

دوستدار معماری

طرفدار معماری

درن سو یک عکاس معماری است که شیفته ساختمان‌های زیبا و سازه‌های جذاب ساخته شده توسط بشر است. تصویر دوستدار معماری انعکاس یک بلوک ساختمانی در سنگاپور را در گودال‌های کوچک آب نشان می‌دهد.

یک راکون گستاخ

یک راکون گستاخ

بلیک ماروین این تصویر را با استفاده از آیفون XS ثبت کرده و به چالش Shot on iPhone ارسال کرد تا به عنوان یکی از تصاویر منتخب برگزیده شود.

جوان و پیر

جوان و پیر

عکس خارق‌العاده ثبت شده توسط آتنا تان که یک جوان را در کنار یک پیرمرد به تصویر کشیده است، به عنوان یکی از تصاویر منتخب مسابقه عکاسی آیفون ۲۰۱۴ برگزیده شد.

دنیایی دیگر

دنیایی دیگر

این عکس به عنوان یکی از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون نشان می‌دهد که دوربین‌های گوشی هوشمند چقدر می‌توانند انعطاف‌پذیر باشند.

آنها نه تنها در ثبت تصاویر سلفی و عکس های فوری از موقعیت‌های مختلف عالی هستند، بلکه می‌توانند برای عکس‌های منظره، تصاویر طبیعت بی جان و بسیاری موارد دیگر نیز استفاده شوند.

خواهر بزرگ

خواهر بزرگ

گابریلا سیلیانو از ایتالیا با تصویر خواهر بزرگ ثبت شده با آیفون X در تانزانیا، توانست برنده جایزه بزرگ سال ۲۰۱۹ در مسابقات عکاسی آیفون شود.

نگاه نافذ

نگاه نافذ

تصویر فوق‌العاده زیبای «نگاه نافذ» که توسط کیم هانسکمپ در سال ۲۰۱۳ ثبت شد و برنده رده عکاسی مردمی در مسابقات عکاسی آیفون شد سال‌ها است به عنوان یکی از بهترین عکس های گرفته شده با آیفون شناخته می‌شود.

سایه‌ها و نور خورشید

سایه‌ها و نور خورشید

توماس استانکیویچ این تصویر جذاب را از یک خیابان خالی و آرام با استفاده از آیفون خود ثبت کرده است. سایه‌ها و پرتوهای نور شگفت‌انگیزی را می‌توان دید که در سراسر سطح سنگفرش جلویی کشیده شده‌اند و به تصویر حالتی روحانی بخشیده‌اند.

اسب وحشی

اسب وحشی

معمولا در مسیرهای روستایی باز، حیواناتی در حال عبور از جاده دیده می‌شوند اما کمتر پیش می‌آید که بتوانید یک اسب وحشی را در حال عبور ببینید.

عکاس در این تصویر توانسته دقیقا همین موقعیت کمیاب را از یک اسب نر وحشی در حال عبور از جاده در سال ۲۰۱۳ ثبت کند و نهایتا این تصویر در رتبه اول بخش حیوانات مسابقه عکاسی آیفون قرار گرفت.

یک شب برفی در مسکو

یک شب برفی در مسکو

این تصویر توسط کنستانتین چالبوف در روسیه ثبت شده است و یک عکس شبانه دراماتیک از مناظر سرد و در عین حال کاملا زیبای روسیه را نشان می‌دهد.

این عکس نهایتا به عنوان یکی از برندگان چالش عکاسی حالت شب اپل (Apple’s Night mode photo challenge) انتخاب شد.

نمای کلاسیک لوفوتن

نمای کلاسیک لوفوتن

تصویر خیره‌کننده نمای کلاسیک لوفوتن از جزایر لوفوتن در نروژ و توسط رستم شاگیموردانوف از نمای شگفت‌انگیز ساحل جزیره و خانه‌های کوچک قرمز رنگ در پس‌زمینه صخره‌ای باشکوه ثبت شده است.

مسجد جامع اصفهان

مسجد جامع اصفهان

منظره‌ای با قاب‌بندی فوق‌العاده از مسجد جامع اصفهان که با آیفون ۷ در سال ۲۰۱۸ ثبت شده و در مسابقه عکاسی آیفون در سال ۲۰۱۸ جایگاه دوم را در بخش معماری کسب کرد.

نمایش رنگارنگ نورها

نمایش رنگارنگ نورها

این تصویر مربوط به سیزدهمین دوره مسابقه سالانه عکاسی آیفون است و به نظر می رسد تعداد زیادی چراغ نورانی را نشان می‌دهد که به طور غیرقابل توضیحی از زمین بیرون می آیند.

دریاچه Kerid

دریاچه Kerid

تصویر دریاچه Kerid که با آیفون X ثبت شده، نمایی جذاب از دهانه یک آتشفشان غیرفعال در ایسلند را نشان می‌دهد که حالا به شکل یک دریاچه یخ‌زده درآمده است.

جنگل‌های آلمان

جنگل‌های آلمان

این عکس خارق العاده که با آیفون گرفته شده، مربوط به جنگل های هورلکوفن در بایرن آلمان است و آنقدر فوق‌العاده‌ محسوب می‌شود که به عنوان نمونه‌ای از امکانات خارق‌العاده عکاسی با آیفون و برای تبلیغ و تشویق دیگران به شرکت در چالش Shot on iPhone توسط اپل استفاده شد.

حالت شب

حالت شب

عکس اریک ژانگ نمایشی فوق‌العاده از حالت شب آیفون ۱۱ پرو مکس است که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

هاسکی

هاسکی

این عکس در کنار برخی دیگر از تصاویر در سال ۲۰۱۸ توسط اپل برای تبلیغ اینکه عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند چه تصاویر خارق‌العاده‌ای را با آیفون XS و آیفون XS Max ثبت کنند استفاده شد.

منبع گجت نیوز

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.