تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱:۴۹
کد خبر : 609975

بلومبارد پلتفرم وام‌دهی ارز دیجیتال را بهتر بشناسید

بلومبارد پلتفرم وام‌دهی ارز دیجیتال را بهتر بشناسید

وام ارز دیجیتال یاCrypto lendingبه شکل ساده‌تر، فرآیند قرض دادن ارز دیجیتال به دیگران با دریافت سود است. در این فرآیند، افراد می‌توانند دارایی‌های رمزارزی خود را به دیگران قرض بدهند و در مقابل، سودی دریافت کنند که به صورت ارز دیجیتال به آنها پرداخت می‌شود. برای دریافت وام ارز دیجیتال، می‌توان از پلتفرم‌های وام‌دهی

وام ارز دیجیتال یاCrypto lendingبه شکل ساده‌تر، فرآیند قرض دادن ارز دیجیتال به دیگران با دریافت سود است. در این فرآیند، افراد می‌توانند دارایی‌های رمزارزی خود را به دیگران قرض بدهند و در مقابل، سودی دریافت کنند که به صورت ارز دیجیتال به آنها پرداخت می‌شود.

برای دریافت وام ارز دیجیتال، می‌توان از پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو استفاده کرد. این پلتفرم‌ها می‌توانند متمرکز یا غیرمتمرکز باشند. در هر دو نوع پلتفرم، وام‌گیرندگان باید برای دریافت وام، ارز دیجیتالی را به عنوان وثیقه به پلتفرم ارائه دهند. سپس وام‌گیرندگان وام را به صورت تدریجی با پرداخت سودهای روزانه، هفتگی یا ماهانه پس می‌دهند تا وثیقه خود را به دست بیاورند. در این حین، مالکیت ارز دیجیتالی که به عنوان وثیقه قرار داده شده است، همچنان به نام وام‌دهنده باقی می‌ماند. اما باید توجه داشت که تا زمانی که وام به طور کامل پرداخت نشود، برخی از حقوق مربوط به دارایی‌های رمزارزی، مانند امکان معامله یا فروش آنها، تعلق به وام‌دهنده دارد.

پلتفرم بلمبارد چیست

بلمبارد نام یک پلتفرم وام‌دهی با استفاده از ارزهای دیجیتال است. این واژه از ترکیب دو کلمه “ب” و “لمبارد” به وجود آمده است. “ب” مخفف بیت‌کوین و “لمبارد” در زبان روسی به معنایPawnbrokerیا “pan shop” در زبان انگلیسی است. در اصطلاح فارسی، این مفهوم به عنوان “سمساری” یا “مغازه گروبرداری” شناخته می‌شود. در این نوع فعالیت‌ها، افراد می‌توانند کالا یا اموال خود را به عنوان ضمانت به امانت بدهند و به جای آن پول نقد دریافت کنند که به صورت وام مدت‌دار ارائه می‌شود. سپس در زمان تعیین شده، می‌توانند پول وام را پس بدهند و کالا یا اموال خود را بازپس بگیرند.

بلمبارد به عنوان یک پلتفرم وام‌دهی با استفاده از ارزهای دیجیتال عمل می‌کند. این پلتفرم به تریدرها امکان می‌دهد تا با استفاده از ارزهایی که در اختیار دارند، تا۹۰٪ارزش آن‌ها را به شکل وام تتری دریافت کنند و از آن برای ترید کردن استفاده کنند.

این روش برای زمانی مناسب است که فرد اعتقاد دارد قیمت بیت‌کوین یا توکن خود در آینده افزایش خواهد یافت. او می‌تواند تا۹۰٪ارزش بیت‌کوین خود را به‌عنوان وام بگیرد و همچنان آن را در اختیار داشته باشد. در صورتی که قیمت بیت‌کوین افزایش یابد، او می‌تواند وام را تسویه کرده و بیت‌کوین خود را بدون محدودیت ازدست دادن آن آزاد کند. در صورتی که در زمان بازپرداخت شخص وام‌گیرنده نقدینگی برای پرداخت وام نداشته باشد، می‌تواند مقدار لازم از بیت‌کوین‌های ضمانتی را در صرافی بایننس بفروشد و بدهی خود را تسویه کند.

یکی از ویژگی‌های بلمبارد، شناور بودن نرخ معاملات است. این به این معناست که بلمبارد فردی که می‌خواهد وام بگیرد را با یکی از تامین‌کنندگان وام متصل می‌کند و این دو طرف می‌توانند نرخ دلخواه خبلمبارد نامی است که از ترکیب دو کلمه “ب” و “لمبارد” به وجود آمده است. “ب” مخفف بیت‌کوین و “لمبارد” در زبان روسی به معنایPawnbrokerیا “pan shop” در زبان انگلیسی است. در اصطلاح فارسی، این مفهوم به عنوان “سمساری” یا “مغازه گروبرداری” شناخته می‌شود. در این نوع از فعالیت‌ها، افراد می‌توانند کالا یا اجناس خود را به عنوان ضمانت به امانت بدهند و به جای آن پول نقد دریافت کنند که به صورت وام مدت‌دار ارائه می‌شود. سپس در زمان تعیین شده، می‌توانند پول وام را پس بدهند و کالا یا اجناس خود را بازپس بگیرند.

بلمبارد به عنوان یک پلتفرم وام‌دهی با استفاده از ارزهای دیجیتال عمل می‌کند. این پلتفرم به تریدرها امکان می‌دهد تا با استفاده از ارزهایی که در اختیار دارند، تا۹۰٪ارزش آن‌ها را به شکل وام تتری دریافت کنند و از آن برای ترید کردن استفاده کنند.

این روش برای زمانی مناسب است که فرد اعتقاد دارد قیمت کوین یا توکن خود در آینده افزایش خواهد یافت. او می‌تواند تا۹۰٪ارزش کوین خود را به‌عنوان وام بگیرد و همچنان آن را در اختیار داشته باشد. در صورتی که قیمت کوین افزایش یابد، او می‌تواند وام را تسویه کرده و کوین خود را بدون محدودیت ازدست دادن آن آزاد کند. در صورتی که موقع بازپرداخت شخص وام‌گیرنده نقدینگی برای پرداخت وام نداشته باشد، می‌تواند مقدار لازم از کوین‌های ضمانتی را در صرافی بایننس بفروشد و بدهی خود را تسویه کند.

یکی از ویژگی‌های بلمبارد، شناور بودن نرخ معاملات است. این به این معناست که بلمبارد فردی که می‌خواهد وام بگیرد را با یکی از تامین‌کنندگان وام متصل می‌کند و این دو طرف می‌توانند نرخ دلخواه خود را تعیین کرده و یا از کمترین نرخ موجود استفاده کنند.

یکی از کاربردهای دیگر وام‌های بلمبارد، جایگزینی آنها با تریدهای فیوچرز است. به عنوان مثال، با استفاده از سرمایه۱۰۰۰تتر، می‌توانید از صرافی بیت‌کوین خریداری کنید و با قرار دادن آن به عنوان ضمانت، وام۹۰۰تتری دریافت کنید. با این پول، دوباره بیت‌کوین می‌خرید و در بلمبارد، با قرار دادن آن به عنوان ضمانت،۸۱۰تتری دیگر دریافت می‌کنید. این فرآیند را تکرار کرده و می‌توانید مقدار زیادی بیت‌کوین خریداری کرده و از سود افزایش نرخ آن بهره‌مند شوید. در این حالت،۵٪استاپ‌لاست خواهید داشت و از آن بالاتر متضرر نمی‌شوید. همچنین، برای جلوگیری از ورشکستگی، زمانی که نسبت وام به ضمانت به۹۵٪برسد، بلمبارد به شما اطلاع می‌دهد و در صورتی که شما تمایل داشته باشید ضمانت شما را در بایننس می‌فروشد.

بلمبارد یک پلتفرم معتبر وام‌دهی با استفاده از ارزهای دیجیتال است که به تریدرها این امکان را می‌دهد که با استفاده از ارزهایی که در اختیار دارند، وام بگیرند و از آن برای ترید کردن استفاده کنند. این روش از جذابیت‌های بسیاری برخوردار است که می‌تواند برای تریدرها و سرمایه‌گذاران مفید باشد.

یکی از مزایای اصلی استفاده از وام‌های کریپتو در بلمبارد، امکان افزایش قدرت خرید و ترید است. با دریافت وام از بلامبارد، تریدرها می‌توانند بیشترین استفاده را از سرمایه خود برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنند، بدون اینکه نیاز به فروش ارز‌های خود داشته باشند و امکان بهره‌مندی از فرصت‌های تریدی بهتری را فراهم می‌کند.

با استفاده از وام‌های کریپتو، تریدرها می‌توانند در بازارهای مختلف به راحتی معامله کنند و از فرصت‌هایی که در آنجا ایجاد می‌شود، بهره‌مند شوند. همچنین، این امکان را فراهم می‌کند که در مقابل افت و نزولات قیمت‌ها، سرمایه‌گذاران دارای امکانات کافی برای حفظ وضعیت خود باشند و از این فرصت‌ها بهره ببرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت بلمبارد مراجعه نمایید:

Blombard.com

همچنین جهت آموزش و گفتگو می‌توانید در گروه تلگرامی کمیونیتی بلمبارد عضو شوید:

https://t.me/blombard_talk

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.