حوادث

بسته‌بندی جسد همسر در حمام خانه

بسته‌بندی جسد همسر در حمام خانه

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم از بازداشت مردی خبر داد که جسد همسرش را پس از قتل در حمام خانه تکه تکه کرد.

بسته‌بندی جسد همسر در حمام خانه – اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ یازدهم دی ماه امسال پسری جوان در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مدعی شد که احتمال می‌دهد پدرش، مادرش را به قتل رسانده باشد و عنوان کرد که پدرم به بهانه رفتن به بانک، از خانه خارج شده است.

با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری ۱۶۴ قائم به محل اعزام شده و با مراجعه به بانک موردنظر، پدر خانواده را پس از دعوت به آرامش به کلانتری منتقل کردند.

این مرد که ۵۶ سال سن داشت؛ در همان تحقیقات ابتدایی به جنایتی هولناک اعتراف کرد و گفت: مدتی در بیمارستان روحی و روانی بستری بودم تا اینکه روز گذشته با وساطت اهالی محل، خانواده‌ام مرا به خانه بازگرداندند و ظهر در خانه با همسرم تنها بودیم که با او درباره علت تنها گذاشتن من در بیمارستان روانی، بحث کردیم و وی را با دستم خفه کردم.

این متهم در اعترافاتش مدعی شد: وزن همسرم سنگین بود، به همین دلیل پس از قتل، او را به داخل حمام بردم، با ساطور و چاقو اقدام به تکه تکه کردن جسد زنم کرده و تکه‌های جسد را در کیسه‌های دو تا سه کیلویی بسته‌بندی کردم، سپس بسته‌ها را به گردنه قوچک برده و در فاصله‌های ۱۰ متر از هم به بیرون پرت کردم و به خانه بازگشتم.

پسر خانواده پس از اطلاع از ماجرای قتل مادرش به مأموران گفت: پدرم مدتی در بیمارستان روحی و روانی بستری بود تا اینکه اهالی محل از ما خواستند پدرمان را به خانه بیاوریم، ما نیز به بیمارستان رفته و پدرم را ترخیص کردیم تا اینکه ظهر امروز من به خانه آمدم و روی در آثار خون مشاهده کردم.

وی افزود: پدرم سراسیمه یک دستمال برداشت و شروع به پاک کردن خونهای روی در کرد؛ پدرم مدعی بود خون‌دماغ شده البته قالیچه کوچکی نیز شسته شده و پدرم به بهانه رفتن به بانک از خانه خارج شد.

پسر جوان به مأموران گفت: خبری از مادرم نبود، من نیز ماجرا را با خواهرم درمیان گذاشتم که خواهرم نیز عنوان کرد با پدر تماس گرفته و ادعا کرده که مادر بیرون از خانه است که با توجه به مرموز بودن این ماجراها از پلیس کمک خواستم.

در ادامه مأموران با راهنمایی قاتل، به محل رها کردن بسته‌های جسد مقتول رفته و موفق به کشف قطعات جسد شدند.

سرهنگ حسین مافی؛ رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم با اعلام این خبر گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار مأموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

یکی از عوامل ضرب و جرح "هانی کرده" بازداشت شداجبار زن جوان توسط راننده پژو به معاوضه زیورآلات با شمش طلا!

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن