فرهنگی

باکس آفیس | پسران بد و ۱۹۱۷ بقیه را پشت سر گذاشتند

باکس آفیس | پسران بد و ۱۹۱۷ بقیه را پشت سر گذاشتند

فیلم‌های نامزد اسکار در فروش سینمای داخلی آمریکا از وضعیت خوبی برخوردارند.

باکس آفیس | پسران بد و 1917 بقیه را پشت سر گذاشتند – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم «پسران بد برای زندگی» در سینمای شمالی آمریکا در حال بدست آوردن تمام بازار سینمایی این کشور است.

اسکورسیزی، دنیرو و دی‌کاپیریو دور هم جمع می‌شوندتارانتینو اسپین آف «روزی روزگاری در هالیوود» را می‌سازد

این فیلم روز جمعه در سینماهای آمریکای شمالی توانسته است ۷ میلیون دلار فروش بعد از دومین هفته اکران خود برای پایان هفته داشته باشد که تا اینجای کار توانسته مجموعاً ۲۵ میلیون دلار تنها برای فروش پایان هفته خود بدست آورد. این مبلغ برای اینکه این فیلم در مقام اول باکس آفیس بماند کافی است.

این کمدی با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس می‌تواند به فروش ۱۰۰ میلیون دلار در سینماهای آمریکا برسد؛ از زمان اکران این فیلم ۱۰ روز می‌گذرد. فیلم حماسی و جنگی ۱۹۱۷ نیز در فروش داخلی و پایان هفته نیز توانسته موفق باشد. فیلم حماسی جنگ جهانی اول در مقام دوم باکس آفیس آمریکا با فروش ۱۴ میلیون دلار در پایان هفته خود قرار دارد.

فیلم جدید اکران سینمای آمریکا با عنوان «جنتلمن» با فروش ۱۲ میلیون دلار در پایان هفته خود توانسته است در مقام سوم قرار بگیرد. این فیلم به کارگردانی گای ریچی است.

این فیلم که درجه بندی R (بزرگسالان) گرفته نظرات مثبتی را گرفته است و بیش از ۱۸ میلیون دلار در فروش جهانی خود بدست آورده است.

فیلم دولیتل با فضای انسان-حیوانی نیز با فروش پایان هفته خود یعنی ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در مقام چهارم قرار گرفته است. این فیلم با این شیوه فروش می‌تواند در بخش داخلی آمریکا به مبلغ ۴۲ میلیون دلار تا یکشنبه برسد.

فیلم جدید ترسناک یونیورسال و دریم ورکز با عنوان The Turning در حال رقابت نزدیک با فیلم جومانجی در مرز جایگاه پنجم است. هر دو فیلم در حال رشد تا ۶ میلیون دلاری در فروش پایان هفته خودند. این فیلم امید این را داشت که بتواند در افتتاحیه خود ۸ میلیون دلار فروش داشته باشد.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن