بازی سرا

بازی The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD معرفی شد

بازی Legend of Zelda: Skyward Sword برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد، نینتندو دیشب در جریان Nintendo Direct اعلام کرد، این بازی در تاریخ ۱۶ جولای مصادف با ۱۵ تیر ۱۴۰۰ در دسترس خواهد بود.

یک نکته جالب در مورد عرضه مجدد این نسخه از بازی این است که سیستم کنترل بازی Skyward Sword برای Nintendo Switch دوباره بازسازی شده است. در ابتدا، این بازی به ترتیب از Wii Remote و Nunchuk برای تقلید حرکات شمشیر و سپر Link استفاده می‌کرد. اکنون، همانطور که توسط تهیه کننده این فرنچایز Eiji Aonuma شرح داده شده است، جوی کان‌های نینتندو سوئیچ نیز به روشی مشابه عمل خواهند کرد. طبق اعلام Aonuma، در Switch، کنترل‌های بازی نرم تر و طبیعی‌تر از نسخه Wii بازی خواهد بود. کنترل بازی از طریق دکمه‌ها نیز امکانپذیر شده است، و به این معنی است که برای اولین بار، Skyward Sword را می‌توان در حالت دستی نیز بازی کرد. به همین مناسبت، نینتندو همچنین اعلام کرد که یک جفت جوی کان سفارشی با مضمون Skyward Sword ارائه می‌شود. انتظار می‌رود که Joy-Cons در کنار نسخه HD بازی در تاریخ ۱۵ تیر ۱۴۰۰ منتشر شود.

تریلر معرفی بازی The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD

The Legend of Zelda: Skyward Sword در اصل در سال ۲۰۱۱ برای Wii منتشر شد و تا اوایل امروز اعلام شده این شرکت، هرگز ایده‌ای برای انتشار این بازی برای نینتندو سوئیچ نداشته است. در گذشته، هنگام صحبت با Eiji Aonuma تهیه کننده بازی، ایده ساخت نسخه فقط دکمه‌ای بازی را تمسخر می کرد و می‌گفت: “این موضوع کمی سخت است! فکر می کنم غیرممکن باشد!” اما امروز شاهد این بودیم زمان همه چیز را تغییر می دهد.

نمایش جزئیات بیشتری از Little Nightmares 2 در تریلر ۱۵ دقیقه‌ای گیم پلی این بازی ۰/۵ (۰ نظر) فروش انواع پلی استیشن 4 برچسب‌هاNintendo Direct Nintendo Entertainment Planning and Development Nintendo Switchلینک منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن