علم و دانش

اپلیکیشن جدید هوآوی واچ GT ۲ پرو، قابلیت تازه ای به آن اضافه می کند

اپلیکیشن جدید هوآوی واچ GT ۲ پرو، قابلیت تازه ای به آن اضافه می کند

ساعت هوشمند هوآوی واچ GT ۲ پرو به صورت پیش‌فرض به کاربران خود اضافه جواب دادن پیام‌ها از طریق این محصول را نمی‌دهد. در حقیقت با وجود این که می‌توان پیام‌های دریافتی را روی ساعت مشاهده کرد اما کاربر قادر به ارسال پاسخ نیست. با این حال به تازگی یک اپلیکیشن جدید این مشکل را تا حدودی برطرف کرده است.

اپلیکیشن Mood Messenger به کاربران هوآوی واچ GT ۲ پرو اجازه می‌دهد که به وسیله پاسخ‌های حاضر از پیش تعریف شده، به پیام‌های دریافتی خود جواب دهند. باید یک بار دیگر اشاره کرد که این ویژگی با استفاده از اپلیکیشن پیام پیش فرض گوشی هوشمند متصل به ساعت امکان‌پذیر نیست و برای دست‌یابی به این قابلیت باید اپلیکیشن یاد شده را جایگزین آن کنید. به محض این که شما به نصب اپ مذکور بپردازید، قادر خواهید بود روی ساعت هوشمند به مشاهده ۵ پیام آخر بپردازید و در صورت نیاز به وسیله پاسخ‌های حاضر از جمله تشکر، بله، خیر و … به آن‌ها جواب دهید.

هوآوی واچ GT 2 پرو

البته جدای از این پاسخ‌های حاضر و فوری، امکان استفاده از ایموجی نیز وجود دارد اما گفتنی است که هیچ صفحه کلیدی روی ساعت هوشمند در دسترس نیست و شما باید از طریق گوشی خود به پیام‌هایتان پاسخ دهید.

این اپلیکیشن در بررسی‌های منبع برای برخی نقاط در دسترس نیست و پیش‌بینی می‌شود که تنها برای نواحی به‌خصوصی منتشر شده است. با این حال به راحتی می‌توان نسخه گوشی هوشمند آن را در اپ گالری یافت و استفاده کرد که جای تعجب دارد.

اپلیکیشن Mood Messenger توسط شرکت MadSEVEN توسعه داده شده است که از دیگر کارهای آن می‌توان به Apolo Launcher، Aopolo Browser و چنین نرم‌افزارهایی اشاره کرد. Apolo Launcher مدتی پیش بنا به دلایلی نامعلوم از روی گوگل پلی حذف شد اما کاربران هوآوی که به اپ گالری دسترسی دارد هنوز هم می‌توانند به نصب و استفاده از آن بپردازند.

هوآوی واچ GT 2 پرو

افزون بر این‌ها، هوآوی ساعت هوشمند واچ‌فیت را که قبلاً در ماه آگوست سال گذشته میلادی همراه با یک نمایشگر امولد (AMOLED) دارای ابعاد ۱.۶۴ اینچی، حسگر اندازه‌گیر اکسیژن، GPS تعبیه‌شده داخلی و یک باتری با عمر ۱۰ روزه معرفی کرده بود، مدتی پیش به بازار عرضه کرد که از لحاظ رسانه‌ها، موفق ظاهر شده است.

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن