اجتماعی

انتظار شورا از رویداد تهران۱۴۰۰ فراتر از یک معاونت بود

سخنگوی شورای شهر تهران:

انتظار شورا از رویداد تهران۱۴۰۰ فراتر از یک معاونت بود

انتظار شورا از رویداد تهران۱۴۰۰ فراتر از یک معاونت بود

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نباید رویداد تهران ۱۴۰۰ به اقدامات فرهنگی اجتماعی محدود نشود، گفت: انتظار شورا از رویداد تهران۱۴۰۰ فراتر از یک معاونت بود.

به گزارش ایسنا، علی اعطا در دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: درخواست اینجانب برای گزارش رویداد تهران۱۴۰۰ توسط شهردار محترم، به ارایه گزارش اقدامات نوروزی معاونت فرهنگی و اجتماعی محدود نشود. در جلسه گذشته درباره رویداد تهران ۱۴۰۰ عنوان کردم که وقتی شهردار به اتفاق ۸ معاون ایشان در جلسه هم اندیشی حضور می‌یابند تا موضوع رویداد تهران۱۴۰۰ را ارائه دهند، انتظار این بود موضوع صرفاً به برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری محدود نشود.

وی افزود: اقدامات خوب و شادی آفرین در نوروز ۱۴۰۰ از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران انجام شد اما انتظار ما این بود رویداد تهران۱۴۰۰ فرابخشی باشد. در متن دستور جلسه ، بر خلاف تصمیم هیات رییسه، موضوع به ارایه گزارش اقدامات نوروزی معاونت فرهنگی اجتماعی تقلیل پیدا کرده و اقدامات بسیار مثبت و شایان تقدیری هم بوده است.

سخنگوی شورای شهر تهران خطاب به محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: متعاقب تذکر پیشین، موضوع در هیئت رئیسه مورد بحث قرار گرفت و این پیشنهاد مطرح شد که شهردار دعوت شود اما حضرتعالی فرمودید که از دکتر جوادی یگانه برای ارائه گزارش دعوت شود، اما برخلاف تصمیم هیئت رئیسه در دستور جلسه، صرفاً اقدامات انجام شده در نوروز عنوان شده است.

انتهای پیام

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن