علم و دانش

انتشار تصاویر باکیفیت یک بشقاب پرنده در آسمان مکزیک، جنجال به پا کرد

انتشار تصاویر باکیفیت یک بشقاب پرنده در آسمان مکزیک، جنجال به پا کرد

مانوئل سانچز با انتشار تصاویر باکیفیت از یک بشقاب پرنده در آسمان مکزیک بسیاری از نگاه‌ها را به خود جلب کرد. این تصاویر پس از انتشار در فضای مجازی حتی در تلویزیون ملی مکزیک نیز به نمایش درآمدند.

خوان مانوئل سانچز مدتی قبل در مکزیک تصاویری از پرواز یک بشقاب پرنده در آسمان را به ثبت رساند و پس از انتشار آن در فیس بوک توانست نگاه بسیاری را به خود جلب کند. البته هنوز صحت این تصاویر که پس از فضای مجازی در تلویزیون ملی مکزیک نیز به نمایش درآمدند به تایید نرسیده است.

ثبت تصاویر باکیفیت یک بشقاب پرنده در مکزیک

خوان مانوئل سانچز که در مکزیک یک گاراژ مکانیکی دارد در خصوص ثبت این تصاویر عنوان کرد: «آن روز هوا طوفانی بود و خواستم با موبایلم از آسمان تصاویری را ثبت کنم که ناگهان یک شی عجیب به شکل بشقاب پرنده در آسمان ظاهر شد و من هم توانستیم از آن عکسبرداری کنم.» همسر خوان که به عنوان همکارش در آن گاراژ حضور داشت نیز ادعای وی را تایید می‌کند.

بشقاب پرنده

هرچند این تصاویر کیفیت مناسبی دارند، اما شک و تردید بسیاری در مورد صحت آن وجود دارد. همچنین آن دسته از افرادی که این تصاویر را واقعی می‌دانند بر این باورند این یوفو به موجودات فضایی مربوط می‌شود و برخی دیگر نیز آن را بخشی از پروژه‌های محرمانه نظامی می‌دانند.

مقاله اصلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

یازده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا