تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
کد خبر : 17718

امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب

امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب

امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ” امهال حق بیمه اسفند، فروردین‌ و اردیبهشت‌‌ماه سهم کارفرما برای فعالیت‌ها و کارگاه‌های مشمول عناوین ده‌گانه ” از جمله کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب خبر داد. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، لادن حیدری با اشاره به بخشنامه سازمان تامین اجتماعی در ۲۶ اسفندماه ۹۸ اظهار داشت: باتوجه به پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر امهال حق بیمه اسفند، فروردین‌ و اردیبهشت‌‌ماه سهم کارفرما برای فعالیت‌ها و کارگاه‌های مشمول عناوین ده‌گانه این مهم محقق شد.
حمایت همه جانبه دولت از کسب و کارهای فرهنگی آسیب دیدهوی افزود: براساس بخشنامه سازمان تامین اجتماعی کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها، مراکز توزیع کتاب، مراکز و مجتمع‌های فرهنگی و آموزشی از امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای ماه‌های اسفند ۱۳۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۹ برخودار هستند.
در متن بخشنامه سازمان تامین اجتماعی آمده است:
«ا..

امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از " امهال حق بیمه اسفند، فروردین‌ و اردیبهشت‌‌ماه سهم کارفرما برای فعالیت‌ها و کارگاه‌های مشمول عناوین ده‌گانه " از جمله کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب خبر داد.

امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، لادن حیدری با اشاره به بخشنامه سازمان تامین اجتماعی در ۲۶ اسفندماه ۹۸ اظهار داشت: باتوجه به پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر امهال حق بیمه اسفند، فروردین‌ و اردیبهشت‌‌ماه سهم کارفرما برای فعالیت‌ها و کارگاه‌های مشمول عناوین ده‌گانه این مهم محقق شد.

حمایت همه جانبه دولت از کسب و کارهای فرهنگی آسیب دیده

وی افزود: براساس بخشنامه سازمان تامین اجتماعی کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها، مراکز توزیع کتاب، مراکز و مجتمع‌های فرهنگی و آموزشی از امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای ماه‌های اسفند ۱۳۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۹ برخودار هستند.

در متن بخشنامه سازمان تامین اجتماعی آمده است:

«احتراما پیرو بخشنامه شماره ۱۴۷۷۴/۹۸/۱۰۰۰ مورخ ۲۶/۱۲/۹۸ با موضوع " امهال حق بیمه اسفند، فروردین‌ و اردیبهشت‌‌ماه سهم کارفرما برای فعالیت‌ها و کارگاه‌های مشمول عناوین ده‌گانه " و با عنایت به اینکه کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها، مراکز توزیع کتاب و مدارس غیرانتفاعی جزء مراکز فرهنگی موضوع بند(۹) فهرست ضمیمه مصوبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت می‌باشند، لذا کلیه کارگاه‌هایی که فعالیت آنها منطبق با عناوین مذکور باشد، می‌توانند از تسهیلات پیش‌بینی شده در مصوبه یاد شده (امهال ۲۰درصد حق بیمه سهم کارفرمایی ماده‌های مذکور) بهره‌مند گردند.»

انتهای پیام/

– تسنیم نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.