فرهنگی

الهه رضایی مجری "مادرانه" تلویزیون شد

الهه رضایی مجری "مادرانه" تلویزیون شد

«مادرانه» یکی از بخش‌های مجله علمی و پزشکی «پایان ناباروری» از امروز با اجرا و صدای الهه رضایی مجری خاطره انگیز دهه ۱۳۶۰ پخش می‌شود.

الهه رضایی مجری "مادرانه" تلویزیون شد – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «مادرانه» یکی از بخش‌های مجله‌ی علمی و پزشکی «پایان ناباروری» از امروز با اجرا و صدای الهه رضایی مجری خاطره‌ءانگیز دهه ۱۳۶۰ پخش می‌شود.

برنامه تخصصی «پایان ناباروری» امروز ۱۲ بهمن‌ماه به موضوع نقش ژنتیک در پیشگیری از معلولیت‌ها اختصاص یافته است.

مینا هاشمی مجری برنامه در بخش کارشناسی برنامه میزبان سعیدرضا غفاری متخصص ژنتیک و مسئول کلینیک سلامت مادر، جنین و نوزاد مرکز درمان ناباروری ابن سینا و مریم رفعتی متخصص ژنتیک و عضو هیأت علمی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن سینا می‌شود.

بخش «مادرانه» برنامه «پایان ناباروری» که بازخوانی دست نوشته‌های واقعی زنانی است که در مسیر فرزندآوری مسیر دشواری را طی کرده‌اند از این هفته با اجرا و صدای الهه رضایی مجری خاطره‌انگیز دهه ۱۳۶۰ تقدیم مخاطبان این برنامه می‌شود.

محمد طالبی مجری بخش «ارتباط با مخاطب»، سؤالات متداول مخاطبان که از طریق پیامک به برنامه ارسال کرده‌اند را در برنامه مطرح و به آن پاسخ می‌دهد.

جای پای فیلم‌های ترسناک غربی در "ملکاوان" ایرانی/ چرا تلویزیون به سراغ خانه اسرار رفت؟باکس نمایشی انقلاب تلویزیون در اختیار مجید مظفری

هر هفته در«پایان ناباروری» با زوجی که مسیر دشوار ناباروری را طی کرده‌اند همراه می‌شویم که در برنامه امشب گزارشی از خانواده‌ای که در یاسوج زندگی می‌کنند پخش می‌شود، آنها یک فرزند مبتلا به cf داشته‌اند که با بررسی‌های ژنتیکی صاحب فرزند سالم شده‌اند.

«پایان ناباروری»، به تهیه‌کنندگی مرجان بیات و اجرای مینا هاشمی محصول گروه دانش شبکه چهار سیما است که با مشارکت پژوهشگاه علوم و فناوری‌های نوین زیستی ابن‌سینا تولید و شنبه‌ها ساعت ۱۹ از شبکه چهار پخش می‌شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن