فرهنگی

افزایش ۷۳ درصدی مخاطبان موزه سینما

افزایش ۷۳ درصدی مخاطبان موزه سینما

موزه سینما با افزایش ۷۳ درصدی تعداد بازدیدکنندگان در۹ ماهه اول سال۹۸ نسبت به ایام مشابه سال گذشته، سال پر مخاطبی را از نظر استقبال علاقمندان پشت سر گذاشت.

افزایش 73 درصدی مخاطبان موزه سینما – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی موزه سینما، میزان افزایش بازدیدکنندگان داخلی و خارجی از تالارهای موزه سینمای ایران نسبت به ۹ ماهه اول سال ۱۳۹۷، ۷۳ درصد افزایش داشته است.

همچنین میزان فروش سالن‌های سینمای موزه نیز نسبت به همین مدت مشابه در سال گذشته با ۵۵ درصد افزایش فروش همراه است.

تعداد رویدادهای مرتبط با سینما از جمله بزرگداشت پیشکسوتان، هفته‌های فیلم، همکاری در برگزاری برخی جشنواره‌های فیلم مربوط به تشکل‌ها و مؤسسات سینمایی، نشست‌های تخصصی، نمایش‌های ویژه، رونمایی فیلم‌ها و حضور هیأت‌های داخلی و خارجی و … از تعداد ۲۸ مورد برنامه در سال ۱۳۹۷ به عدد ۷۱ برنامه در سال ۱۳۹۸ رسیده است.

جدول برنامه سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر۳۸ منتشر شداستاد جامعه شناسی: ممیزی‌ها پایان فیلم‌ها را امیدآفرین کرده است/ مخاطب از سینمای «روشن» استقبال می‌کند

یادآور می‌شود، رویکرد موزه سینما در برنامه‌ها و فعالیت‌های سال‌جاری با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی و جذابیت بیشتر نمایشگاه‌های موزه و همچنین همکاری مؤثر و مشارکت در فعالیت‌های گروه‌های غیردولتی و مستقل به خصوص حمایت از فیلمسازان جوان بوده است و از طرفی ارتقای سطح تجهیزات فنی، رفاهی، رفع نقایص عمرانی و تأسیساتی در دستور کار قرار گرفته است. در همین راستا به منظور شناخت تاریخ سینمای ایران و بهره‌برداری از امکانات موجود در مجموعه، ارتباط و دعوت از مدارس برای بازدید دانش‌آموزان و نمایش فیلم‌های روز و خاطره‌ساز کودک و برپایی کلاس درس سینما در نوبت صبح ایجاد شده است.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن