دیگر رسانه ها

افزایش فالوور اینستاگرام ۱۰۰% واقعی و ارزان با مای ممبر [آپدیت ۱۴۰۰]

امروز قصد داریم به یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت در اینستاگرام یعنی افزایش فالوور بپردازیم. تقریبا یک سال از فعالیت پیج من می گذشت و تمامی فعالیت ها را به گونه انجام داده بودم. پست های مناسبی در طول روز و در حوزه فعالیت خود منتشر می کردم؛ ولی این دسته از فعالیت ها تا یک جایی تاثیرگذار بودند و باید دست به یک ترفند موثر تر می زدم. با کمی تحقیق بین پیج های رقیب خود در اینستاگرام، دانستم که برای پیشرفت بیشتر باید به تعداد فالوور های خود اضافه کنم. لذا تصمیم بر این گرفتم که تجربیات خود را با شما در این زمینه به اشتراک بگذارم.

اگر نگاهی به شبکه های اجتماعی حال حاضر دنیای مجازی بیندازید، خواهید دانست که در تمامی آن ها، می توانید دارای تعدادی مخاطب باشید. اوایل فعالیت اینستاگرام، کاربران آن فقط برای جلب توجه یا به نوعی متمایز نشان دادن پیج خود، از ترفند های افزایش مخاطب استفاده می کردند. اما با گذشت زمان اینستاگرام توانست پیشرفت بسیار قابل توجهی را در خود ایجاد کند؛ به طوری که کاربران زیادی برای گسترش کسب و کار خود، فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی ادامه دادند.

این روز ها اگر نگاهی به اینستاگرام داشته باشید، خواهید دانست که بسیاری از پیج های این شبکه اجتماعی به درآمد های قابل توجهی رسیده اند. اما برای پیشرفت در اینستاگرام، فقط ایجاد یک پیج و تولید محتوا برای آن کافی نیست. شما برای دیده شدن و کسب درآمد در این شبکه اجتماعی، باید اقدام به جذب فالوور کنید. در ادامه به طور کامل مبحث افزایش فالوور را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

اهمیت افزایش فالوور در اینستاگرام

 

در بخش قبلی مقداری با اهمیت پیشرفت در اینستاگرام آشنا شدید؛ حال اجازه دهید در این بخش، به طور کامل مبحث افزایش فالوور را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما دارای یک کسب و کار در دنیای واقعی باشید، برای دیده شدن و گرفتن خروجی بهتر، از چه ترفند هایی استفاده می کنید؟ طبیعتا از ترفند های مانند تبلیغات برای جذب مشتری بیشتر و افزایش میزان فروش استفاده می کنید.

اینستاگرام از زمانی که قابلیت های جدید و عالی را در خود ایجاد کرده است، توانسته به بستری عالی برای کسب و کار ها نیز تبدیل شود. همین موضوع دلیلی بر این شده است که تمامی مواردی که برای کسب و کار ها در دنیای واقعی حائز اهمیت است، در اینستاگرام هم مهم جلوه داده شود. به طور مثال بسیاری از پیج های تجاری برای این که به فروش بالایی دست یابند، باید اقدام به افزایش فالور کنند.

البته دقت  داشته باشید که این کار فقط برای فروشگاه های مجازی درون اینستاگرام صدق نمی کند؛ بلکه پیج های عادی هم برای اهداف مختلفی نظیر دیده شدن و حتی افزایش اعتبار، باید دست به افزایش فالوور بزنند. حال چالشی که همیشه برای کاربران اینستاگرام وجود داشته است، چگونگی بالا بردن تعداد فالوور ها بوده. به طور کلی راه های زیادی برای این هدف وجود دارد؛ اما باید برای ترفند هایی زمان گذاشت که واقعا کاربردی باشند. در ادامه به مهم ترین آن ها می پردازیم.

 

آیا خرید فالوور راه مناسبی است؟

اینستا2

در بخش قبلی دانستید که افزایش فالوور از چه میزان اهمیتی برخوردار می باشد؛ حال در این بخش قصد داریم یکی از بهترین راه های بالا بردن تعداد فالوور های یک پیج را به شما معرفی کنیم. به طور کلی از زمانی که اینستاگرام توانسته است در بین کاربران ایرانی محبوبیت زیادی را پیدا کند، دلیلی برای پیاده سازی پلتفرم های مختلف برای فروش فالوور نیز شده است. این دسته از پلتفرم ها در قالب وب سایت، اپلیکیشن و ربات پیاده سازی شده اند و به کاربران اینستاگرام، خدمات رسانی می کنند.

از زمانی که این دسته از پلتفرم ها به وجود آمده اند، استقبال بسیار زیادی از آن ها شده است؛ به طوری که بسیاری از پیج های اینستاگرام توانسته اند با خرید فالوور از این پلتفرم ها، به نوعی راه صد شبه را یک شبه طی کنند و به موفقت برسند. یکی از وب سایت هایی که می تواند با بالاترین کیفیت بهترین فالوور ها را به پیج شما ارائه دهد، مای ممبر می باشد. شما با خرید فالوور می توانید در مرحله اول اعتبار پیج خود را چندین مرتبه افزایش دهد.

به طور کلی تمامی پلتفرم های ارائه دهنده فالوور، چهار نوع فالوور را به پیج های اینستاگرام ارائه می دهند؛ این چهار نوع شامل فالوور های خارجی، ایرانی، واقعی و فیک می باشند. البته دقت داشته باشید که این چهار نوعی کاملا مرتبط با یکدیگر هستند به طوری که شما می توانید، اقدام به خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام کنید. این که شما می خواهید اقدام به خرید چه نوع فالووری بکنید، کاملا بستگی به زمینه فعالیتتان دارد. در ادامه همراه ما باشید.

 

ریزش فالوور پس از خرید فالوور

 

در بخش قبلی دانستید که یکی از بهترین راه های افزایشش فالوور خرید آن از پلتفرم های مختلف می باشد؛ حال اگر هنوز اقدام به خرید فالوور نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما این بخش را دنبال کنید. آیا تا به حال با ریزش فالوور رو به رو شده اید؟ اصلا آیا تا به حال سابقه خرید فالوور را داشته اید؟ فالوور های خریداری شده شما، نهایتا تا چه بازه زمانی در پیج شما ماندگار بوده اند؟

متاسفانه یکی از مهم ترین معضلاتی که این روز ها کاربران اینستاگرام در حال دست و پنجه نرم کردن با آن هستند، ریزش فالوور می باشد. اگر بخواهیم به طور مستقیم و بدون حاشیه، سراغ معنای ریزش فالوور برویم، می توانیم بگوییم که ریزش فالوور به معنای، از بین رفتن فالوور های شما طب بازه های زمانی خاص می باشد. معمولا ریزش فالوور پس از خرید آن از طریق وب سایت های نامطمئن اتفاق می افتد.

فرض کنید شما اقدام به خرید ۱۰ هزار فالوور کرده اید و آن تعداد فالوور پس از گذشت مدتی، به ۳ هزار نفر تبدیل می شوند؛ به چنین اتفاقی در اینستاگرام؛ ریزش فالوور گفته می شود. در واقع شما به قصد افزایش فالوور اقدام به پرداخت میزان هزینه ای کرده اید؛ ولی با گذشت زمان آن تعداد فالوور از بین رفته اند و تمامی زحمات شما هم دقیقا بیهوده مانده اند. اما در حال حاضر چاره چیست؟ آیا دیگر نباید اقدام به خرید فالوور کرد؟ در ادامه به پاسخ این سوالات می پردازیم.

 

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

اینستا3

در بخش قبلی دانستید که بعد از خرید فالوور، امکان دارد در طی بازه های زمانی خاص با ریزش فالوور رو به رو شوید؛ طبیعتا اگر برای اولین بار است که با واژه و تعریف ریزش فالوور رو به رو شده اید، مقداری حس ناامیدی درون شما به وجود آمده است؛ اما در همین اول کار لازم است که این حس منفی را از خود دور کنید؛ چرا که با بررسی سه مورد، می توانید پیج خود را از هر گونه ریزشی دور نگه دارید.

به طور کلی اولین موردی که بسیار در ریزش فالوور می تواند تاثیرگذار باشد، فیک بودن فالوور است. بسیاری از کاربران اینستاگرام به بهانه افزایش فالوور های خود، دست به خرید فالوور فیک می زنند. حتی بسیاری از وب سایت های فروش فالوور به بهانه فروش فالوور واقعی، فالوور فیک به کاربران ارائه می دهند. این دسته از پیج فالوور های اینستاگرام پس از گذشت مدتی به دلیل این که هیچ ماهیت و کارکردی ندارند، از بین خواهند رفت.

دومین موردی که به آن باید بسیار دقت شود، پلتفرم ارائه دهنده فالوور می باشد. خیلی از وب سایت ها با این که فالوور واقعی به مخاطبان خود ارائه می دهند، باز هم پس از مدتی در فالوور های ارائه شده توسط آن ها ریزش مشاهده می شود. شما می توانید از طریق وب سایت مای ممبر اقدام به خرید فالوور بدون ریزش کنید. سومین مورد انجام هر گونه فعالیتی به جهت، ماندگاری فالوور می باشد.

شما پس از این که برای افزایش فالوور اقدام به خرید آن کردید، باید به طور مثال بهترین محتوا را برای ماندگاری فالوور های خود تولید کنید. این فقط یک مثال بود و شما باید از هر گونه قابلیتی برای این کار استفاده کنید.

 

تعرفه خرید فالوور

 

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که چگونه می توانید در کنار افزایش فالوور از ریزش فالوور در امان بمانید؛ حال موضوعی که در این بین برای اکثر کاربران اینستاگرام حائز اهمیت می باشد، تعرفه خرید فالوور است. به طور کلی شما هر نوع خدماتی را که از پلتفرم های مختلف بخواهید خریداری کنید، هزینه های مختلفی را در بر دارند. به طور مثال خرید لایک اینستاگرام دارای هزینه ای متمایز از خرید فالوور فوری می باشد.

نمی توان یک تعرفه دقیق را برای خرید فالوور اینستاگرام مشخص کرد؛ چرا که این امر بستگی به موارد مختلفی دارد. به طور مثال مواردی نظیر تعداد فالوور، نوع فالوور، ملیت فالوور و حتی پلتفرم ارائه دهنده خدمات تاثیرگذار است. بسیاری از پلتفرم ها این روز ها با قیمت هایی خدمات فالوور ارائه می دهند که اصلاف مقرون به صرفه نیست. شما می توانید از طریق وب سایت مای ممبر، اقدام به خرید فالوور ارزان اینستاگرام کنید.

 

ترفند های افزایش فالوور رایگان

 

تا به این جای کار رایج ترین و سریع ترین راه افزایش فالوور را به شما معرفی کردیم؛ حال شاید کاربرانی باشند که تمایلی به خرید فالوور نداشته باشند. این دسته از افراد می توانند از بهترین ترفند های افزایش فالور رایگان استفاده کنند. خوشبختانه اینستاگرام تا به این جای کار به اندازه کافی قابلیت هایی را در خود به وجود آورده است که بتوان از طریق آن ها، تعداد فالوور های یک پیج را افزایش داد. در ادامه به بهترین این راه ها می پردازیم.

 

انتشار پست به صورت مناسب

 

 

یکی از مستقیم ترین و بهترین راه های جذب مخاطب در اینستاگرام، انتشار پست می باشد. سعی کنید برای پیج خود در اینستاگرام یک تقویم محتوایی طبق اصول ایجاد کند؛ سپس در طی بازه های زمانی که تعیین کرده اید، پست های خود را منتشر کنید. سعی کنید پست های خود را در زمانی منتشر کنید که مخاطبان شما در آن لحظه، بیشترین فعالیت را دارند. این گونه باعث می شود پست شما بیشترین بازخورد را از مخاطبان خود دریافت کند.

در نهایت زمانی که پست شما بازخورد مناسبی را از کاربران بگیرد، باعث می شود که در اکسپلور اینستاگرام نمایش داده شود و به این صورت، از طریق همان پست تعداد فالوور های شما افزایش پیدا می کنند.

 

استفاده از هشتگ های بهینه

 

هشتگ های یکی از بهترین راه های افزایش فالوور می باشند. زمانی که شما از بهینه ترین هشتگ ها استفاده کنید، می تواند هم شاهد بهینه سازی آمار پست های خود باشید و هم در کنار آن، شاهد افزایش تعداد مخاطبان پیج باشید. سعی کنید از هشتگ هایی استفاده کنید که بتوانید از طریق ان ها بیشترین بازخورد را بگیرید. همچنین دقت داشته باشید که هشتگ های استفاده شده، باید کاملا مرتبط با زمینه فعالیت شما باشند. در غیر این صورت بازخوردی را نخواهید گرفت.

 

استفاده از تبلیغات اینستاگرام

 

به جرئت می توان گفت استفاده از روش های تبلیغاتی در اینستاگرام، یکی دیگر از بهترین راه های افزایش فالوور می باشد. این روز ها بسیاری از پیج هایی که در اینستاگرام قصد پیشرفت را دارند، از روش های تبلیغاتی استفاده می کنند. روش های تبلیغاتی بسیار زیادی در حال حاضر در دسترس شما قرار دارد؛ شما می توانید بسته به بودجه خود، از یک روش تبلیغاتی در اینستاگرام برای پیشرفت و افزایش مخاطب استفاده کنید.

این روز ها روش های تبلیغاتی درون اینستاگرام، جای روش های تبلیغاتی دنیای واقعی را گرفته اند. در واقع به دلیل تعداد مخاطبان بالای اینستاگرام، استفاده از این ترفند می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

 

سخن نهایی درباره راه های افزایش فالوور

 

امروز به تمامی راه های افزایش فالوور در اینستاگرام پرداختیم. اگر اقدام به خرید فالوور کردید، سعی کنید حتما در کنار آن از ترفند های رایگان افزایش مخاطب نیز استفاده کنید؛ زیرا با این کار می توانید با سرعت و کیفیت بالاتری تعداد فالوور های خود را افزایش دهید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن