اقتصادی

افتتاح ۵۶ پروژه ریلی به ارزش ۶ هزار میلیارد ریال در ۱۳ ناحیه ریلی کشور

افتتاح ۵۶ پروژه ریلی به ارزش ۶ هزار میلیارد ریال در ۱۳ ناحیه ریلی کشور

امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن ۵۶ پروژه ریلی به ارزش ۶ هزار میلیارد در ۱۳ ناحیه ریلی کشور به بهره‌برداری رسید.

افتتاح 56 پروژه ریلی به ارزش 6 هزار میلیارد ریال در 13 ناحیه ریلی کشور

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، صبح امروز و با حضور وزیر راه وشهرسازی ۵۶ پروژه ریلی به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان در ۱۳ ناحیه راه‌آهن کشور به بهره‌برداری رسید.

بنا بر این گزارش در ناحیه راه‌آهن هرمزگان ۹ پروژه به ارزش حدود ۱۸۰ میلیارد تومان، در ناحیه راه‌آهن اصفهان ۷ پروژه به ارزش ۲۴۷ میلیارد تومان، در ناحیه راه‌آهن تهران ۲۱ پروژه به ارزش ۵۳ میلیارد تومان، در ناحیه راه‌آهن کرمان یک پروژه به ارزش ۳۳ میلیارد تومان و در ناحیه راه‌آهن شمال شرق ۲ دو پروژه به ارزش ۲۲ میلیارد تومان صبح امروز به بهره‌برداری رسید.

همچنین در یزد یک پروژه به ارزش حدود ۱۹ میلیارد تومان، در مشهد پروژه احداث مرکز تعمیرات لکوموتیو به ارزش ۱۰ و نیم میلیارد تومان، در ناحیه راه‌آهن شمال شرق یک دو پروژه به ارزش بیش از ۷ میلیارد تومان، در پروژه راه‌آهن شماره یک دو پروژه به ارزش ۶.۷ میلیارد تومان و در ناحیه راه‌آهن پروژه راه‌آهن شمال غرب ۴ پروژه به ارزش ۳.۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

همچنین در ناحیه راه‌آهن جنوب یک پروژه به ارزش ۲ میلیارد تومان که راه‌آندازی قطار شهری اهواز است به بهره‌برداری رسید، در ناحیه راه‌آهن لرستان چندین پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان،‌در ناحیه راه‌آهن فارس یک پروژه به ارزش یک میلیارد تومان و در ناحیه راه‌آهن‌های یزد و کرمان یک پروژه به ارزش ۹ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا