تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱:۰۵
کد خبر : 4467

اسدی: انصراف‌دهندگان جشنواره تجسمی فجر چهره واقعی خود را افشا کردند

اسدی: انصراف‌دهندگان جشنواره تجسمی فجر چهره واقعی خود را افشا کردند

اسدی: انصراف‌دهندگان جشنواره تجسمی فجر چهره واقعی خود را افشا کردند «محمد اسدی جوزانی» هنرمند پیشکسوت رشته نقاشی معتقد است که رفتار انصراف‌دهندگان دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر ناشی از فرصت‌طلبی و کاسب‌کاری است. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «محمد اسدی جوزانی» هنرمند پیشکسوت رشته نقاشی با اشاره به رفتار غلط انصراف‌دهندگان از دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر، گفت: کسانی که دست به چنین اقداماتی می‌زنند، در حال روکردن دستشان و افشای چهره و هویت واقعی خودشانند و چه‌بسا پیش از این نیز اعتقادی به نظام اسلامی و آرمان‌های فجر انقلاب اسلامی نداشته‌اند؛ به باور من بروز چنین رفتاری ناشی از فرصت‌طلبی و کاسب‌کاری است.
وی افزود: بزنگاه کنونی فرصت خوبی را در اختیار انصراف‌دهندگان قرار داد تا چهره واقعی خود را به نمایش بگذارند؛ چهره‌ای که شاید در گذشته از افشای آن رودربایستی داشته یا مجالی برای بروز آن نیافته بودند؛ بنابراین آنچه اکنون در رفتار امروز این افراد رخ داده، اتفاقی خلق‌الساعه نیست؛ بلکه ناشی از اعتقادات قبلی و قلبی این افراد است که در موقعیت مناسب کنونی امکان برو..

اسدی: انصراف‌دهندگان جشنواره تجسمی فجر چهره واقعی خود را افشا کردند

«محمد اسدی جوزانی» هنرمند پیشکسوت رشته نقاشی معتقد است که رفتار انصراف‌دهندگان دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر ناشی از فرصت‌طلبی و کاسب‌کاری است.

اسدی: انصراف‌دهندگان جشنواره تجسمی فجر چهره واقعی خود را افشا کردند – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «محمد اسدی جوزانی» هنرمند پیشکسوت رشته نقاشی با اشاره به رفتار غلط انصراف‌دهندگان از دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر، گفت: کسانی که دست به چنین اقداماتی می‌زنند، در حال روکردن دستشان و افشای چهره و هویت واقعی خودشانند و چه‌بسا پیش از این نیز اعتقادی به نظام اسلامی و آرمان‌های فجر انقلاب اسلامی نداشته‌اند؛ به باور من بروز چنین رفتاری ناشی از فرصت‌طلبی و کاسب‌کاری است.

وی افزود: بزنگاه کنونی فرصت خوبی را در اختیار انصراف‌دهندگان قرار داد تا چهره واقعی خود را به نمایش بگذارند؛ چهره‌ای که شاید در گذشته از افشای آن رودربایستی داشته یا مجالی برای بروز آن نیافته بودند؛ بنابراین آنچه اکنون در رفتار امروز این افراد رخ داده، اتفاقی خلق‌الساعه نیست؛ بلکه ناشی از اعتقادات قبلی و قلبی این افراد است که در موقعیت مناسب کنونی امکان بروز و ظهور پیدا کرده است.

اسدی تصریح کرد: من از حیثی، بروز چنین اتفاقی را به فال نیک می‌گیرم و آن اینکه با رو شدن چهره واقعی انصراف‌دهندگان، می‌توان امیدوار بود که مدیران هنری کشور، وفاداران واقعی به آرمان فجر انقلاب اسلامی را بهتر بشناسند و در آینده روی افراد تحریم‌کننده حسابی باز نکنند و مسئولیت مهمی را به آنها نسپارند.

این هنرمند باسابقه رشته نقاشی یادآور شد: در میان هنرمندان متعهد جریان هنر انقلاب اسلامی، اشخاص شایسته‌ای وجود دارند که می‌توانند جای انصراف‌دهندگان را به خوبی پر کنند و چه‌بسا بهتر از آنها هم کار را بگردانند؛‌ اگر این افراد خیال کرده‌اند که با انصراف از جشنواره تجسمی فجر می‌توانند کار را زمین بزنند و به قول معروف چوب لای چرخ این رویداد هنری بگذارند، سخت در اشتباهند.

وی بیان کرد: مدیران و دست‌اندرکاران مرکز هنرهای تجسمی وزارت ارشاد باید زودتر از اینها این افراد را الک می‌کردند؛ اصرار بر حضور چنین افرادی در مسند جشنواره‌ای که عنوان فجر انقلاب اسلامی را یدک می‌کشد، سیاست نادرست و زیاندهی است؛‌ بنابراین ضروری است که مسئولین امر، الک به دست بگیرند و بدون رودربایستی افراد زائدی را که با جشنواره تجسمی فجر همسو و همراه نیستند، غربال کنند؛ چنین اتفاقی در همه جای دنیا رخ می‌دهد و نمی‌توانیم خرده بگیریم که چرا فقط ما آن را انجام می‌دهیم.

اسدی خاطرنشان کرد: مدیران و دست‌اندرکاران جشنواره تجسمی فجر باید از افرادی بهره ببرند که حقیقتاً به آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی تقید قلبی دارند؛ اتفاقاً چنین اشخاصی در میان هنرمندان متعهد بسیارند و اگر به آنها میدان داده شود، روال کار به بهترین نحو ممکن پیش خواهد رفت.

فراخوان نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی «دختران خیابان انقلاب» منتشر شداز آغوش باز برای جشن هنر شیراز تا تحریم جشنواره تجسمی فجر/سیاستگذاران جشنواره از یک حفره چندبار گزیده خواهند شد؟تمرکززدایی و حضور پررنگ استان‌ها در پنجمین دوره جایزه فیروزه

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.