علم و دانش

از همراه اول برای توجه ویژه به مسئولیت‌ اجتماعی تجلیل شد

از همراه اول برای توجه ویژه به مسئولیت‌ اجتماعی تجلیل شد

همراه اول به عنوان یکی از رهبران اقتصادی کشور که توانست منشور مسئولیت‌پذیری اجتماعی را پیاده‌سازی و اجرایی کند مورد تجلیل قرار گرفت.

عصر روز چهارشنبه ۱۰ دی ۹۹ اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای با رویکرد نقش مدیر حرفه‌ای در توسعه اقتصاد در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا برگزار شد که در این اجلاس مدیران سازمان‌ها، صاحبان برند، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور حضور داشتند.

افزایش شهرت سازمان و افزایش اعتماد عمومی، ارتقای اقدامات مدیریت بحران سازمان، بهبود و ارتقای رابطه سازمان با سهامداران خود، افزایش وفاداری صداقت و روحیه کارمندان، ارتقای ایمنی و سلامت کارگران زن و مرد، تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر طبق شناخت بهتر از انتظارات و توقعات جامعه، افزایش اطمینان‌پذیری و عدالت در معاملات از طریق امور سیاسی مسئولانه، رقابت منصفانه و عدم فساد و همچنین کمک به دوام بلندمدت سازمان و توسعه پایدار جزو اهداف مهم این اجلاس محسوب می‌شوند. موضوع مسئولیت‌پذیری اجتماعی در دنیای امروز و شرایط کنونی اقتصاد و همچنین افزایش چالش‌های اقتصادی و کاهش میزان اعتبار و اعتماد در جامعه دارای اهمیت زیادی است.

تجلیل از همراه اول برای توجه به مسئولیت‌ اجتماعی

در این اجلاس از اپراتور همراه اول به عنوان یکی از رهبران اقتصادی کشور که توانست منشور مسئولیت‌پذیری احتماعی را پیاده‌سازی و اجرایی کند با اهدای تندیس و لوح زرین تقدیر و تجلیل شد.

لینک منبع: گجت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا