فرهنگی

از «داعش‌های کراواتی» تا «گشت ارشاد در آمریکا»؛ در غرب چه خبر است؟

از «داعش‌های کراواتی» تا «گشت ارشاد در آمریکا»؛ در غرب چه خبر است؟

سیدهاشم میرلوحی طی آثاری مکتوب، مصور و مستند درصدد برآمده است تا پرده ظاهرسازی و فریب را از چهره اصلی آمریکا و صهیونیسم بردارد.

از «داعش‌های کراواتی» تا «گشت ارشاد در آمریکا»؛ در غرب چه خبر است؟ – اخبار فرهنگی –

خبرگزاری تسنیم، احمد ربیعی‌فر:

سیطره رسانه‌ای و تبلیغاتی ایالات متحده آمریکا و ساختار اختاپوسی صهیونیستی در جهان، مدیریت افکار عمومی ملت‌ها را به صورت هدفمند و در راستای منافع سلطه‌جویانه خویش در دست گرفته است. به‌گونه‌ای که دروغ‌هایی بزرگ را در قالب بدیهیات مشهور در اذهان عموم ملت‌ها جای داده و در یکی از بزرگ‌ترین دروغ‌های جهان، آمریکا را به‌عنوان مَهدِ تمدن، آزادی، پیشرفت و حقوق بشر معرفی کرده است.

سیدهاشم میرلوحی طی آثاری مکتوب، مصور و مستند درصدد برآمده است تا پرده ظاهرسازی و فریب را از چهره اصلی آمریکا و صهیونیسم بردارد تا واقعیت‌های هولناک موجود در ساختار مادی‌گرایانه و نژادپرستانه غرب برای مخاطبان آثار او آشکار شود. آثار سید هاشم میرلوحی توسط نشر معارف به زیور طبع آراسته شده و منتشر شده‌اند. برخی از آثار او در این خصوص به این شرح است:

  1. یوسرائیل و صهیوناکراسی؛ ایالات متحده و سلطه صهیونیسم بر مردم

این کتاب دربردارنده موضوعات، آمار و اسناد متعدد و متنوعی است که سلطه همه‌جانبه جهودان صهیونیسم را بر زوایای مختلف جامعه ایالات متحده نشان می‌دهد؛ از تحولات مهم ایالات متحده و سیطره جهودان صهیونیسم بر اغلب این تحولات از تنظیم قوانین ناعادلانه نظام سرمایه‌داری و صهیونیسم‌مدار که در ظاهر شعار دموکراسی را یدک می‌کشد تا ترور جان اف کندی (رئیس‌ جمهور آمریکا) به اراده جهودان صهیونیسم.

نویسنده در ابتدای این کتاب، جهودان و تاریخچه مختصر و مفیدی از سرگذشت آنان را جهت آشنایی مخاطبان، ارائه کرده و اسرار و حقایق مهم و ارزشمندی را در خصوص سلطه‌جویی آنها پیش روی مخاطب قرار داده است. نقشه راه جهودان، منابع و تراث مذهبی و قومیتی آنان، دشمنی جهودان با مسیح و ترفندهای آنان جهت نفوذ در ارکان حکومت‌های جهان نیز هرکدام دارای مطالب مبسوطی است که مبتنی بر آمار و اسناد در این کتاب، ارائه شده است. ناگفته نماند که موضوع چالش برانگیز هولکاست نیز در این کتاب، مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است. دموکراسی، حقوق بشر، آزادی و وضعیت فرهنگی در آمریکا محورهایی است که نفوذ جهودان و سیطره آنان بر جامعه ایالات متحده مبتنی بر این محورها در این اثر شرح داده شده است.

نکته حائز اهمیت در این کتاب این است که در هر موضوع، سیطره جهودان بر جامعه ایالات متحده را با ارائه مصادیق متعدد همراه با تصاویر، اسناد و آمار رسمی، به تصویر کشیده و تبیین کرده است. این کتاب در ۴۹۵صفحه ارائه شده و ضمایم مفید و ارزشمندی را نیز در بخش پایانی خود جای داده است.

  1. گشت ارشاد در آمریکا

برخی از دست‌اندر کاران آمریکایی که به خوبی از وضعیت فرهنگی این کشور آگاه هستند، در خصوص وضعیت فرهنگی آمریکا می‌گویند که فرهنگی که ما در آن زندگی می‌کنیم، به عریض‌ترین فاضلابی که تاکنون وجود داشته، تبدیل شده است. سید هاشم میرلوحی در این کتاب، وضعیت فرهنگی آمریکا و صدور فساد از این کشور به سایر کشورها را مورد واکاوی قرار داده است.

فهرستی سیاه از فساد و اباحه‌گری در آمریکا و منفعت‌جویی جهودان صهیونیست از رواج فساد در میان مردم ایالات متحده و سایر ملت‌های جهان در این اثر گردآوری شده است که همراه با تحلیل و ارائه اسناد، تاریخچه ننگین فسادآفرینی صهیونیسم را به شکلی مختصر و مفید اما مستدل و مستند پیش‌روی مخاطب قرار داده است.

کتاب و ادبیات ,

اما پیش از ارائه مطالب اصلی، نکته مهمی در ابتدای کتاب، توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند. این نکته در خصوص وضعیت فرهنگی ایالات متحده، پیش از سیطره یافتن صهیونیست‌ها بر امور این کشور و اشاعه فساد در میان مردم است. زمانی که امر به معروف و نهی از منکر به شیوه مسیحی آن در آمریکا صورت می‌گرفت و مبارزه با فساد در این جامعه به شکلی فعال وجود داشت؛ از مبارزه با تولید و مصرف مشروبات الکلی تا مبارزه با بدحجابی و پوشش‌های نامناسب.

اما با نفوذ صهیونیست‌ها در ارکان قدرت ایالات متحده و راهبرد شیطانی آنان با هدف به بردگی کشیدن توده‌ها و ملت‌ها، ملت آمریکا نیز به عنوان بردگانی که باید پشتوانه مردمی یک نظام صهیونیسم‌مدار باشند، از این اصل مستثنی نبوده بلکه در رأس پروژه ترویج فساد قرار گرفتند.

به مرور زمان و با سیطره رسانه‌های صهیونیستی و سیاست‌های آنان، مشروبات الکلی، اعتیاد، صنعت سکس و سایر امور فسادانگیز به عنوان افیون ملت‌ها طی فرآیندی سریع و نامحسوس به‌عنوان فرهنگ برتر بر آنان تحمیل شد.

  1. هالیوود؛ قالب‌ریز و شکل‌دهنده افکار و اندیشه‌ها

هالیوود به‌عنوان کارخانه وسیع تولید فکر، فرهنگ و ساختارهای فسادزا و سلطه‌طلب، مهم‌ترین بازوی رسانه‌ای جهودان صهیونیست است. این نهاد مهم، توسط تشکیلات ایلومیناتی و فراماسونری هدایت و اداره می‌شود که تولیدات آن را مبتنی بر اهداف سلطه‌جویانه و در راستای ترویج فساد میان ملت‌ها و تخدیر آنان مدیریت می‌کند.

لجن‌زار هالیوود با محوریت سیاست‌های صهیونیستی موضوعات متنوع و متعددی را محور تولیدات خود ساخته و بازیگران متعددی را به ‌عنوان پیاده‌نظام فرهنگی خود به کام فساد و تباهی کشیده است که آماری از این افراد و سرنوشت آنان نیز در این کتاب ارائه شده است. با مطالعه این کتاب ۱۹۵ صفحه‌ای با شاکله منحوس هالیوود و تأثیرگذاری آن بر مخاطبانش بیش از پیش آشنا خواهید شد.

کتاب و ادبیات ,

  1. شورای نگهبان در آمریکا

مخاطب با مطالعه این کتاب ۵۶ صفحه‌ای به طور مختصر و مفید با ساختار دو مجلس سنا و نمایندگان آمریکا و قوانین مربوط به انتخابات در این کشور آشنا شده و از حقایق مهمی در خصوص بی‌عدالتی و تقلب در ساختار قانونی انتخابات در این کشور مطلع می‌شود. روبرو شدن با حقایقی تلخ در خصوص نداشتن حق رأی بسیاری از مردم در آمریکا و اطلاع از قانون نابرابر و تحمیلی بر ملت آمریکا در این خصوص، ناخودآگاه مخاطب را به مقایسه این ساختار ناعادلانه با ساختار مترقی شورای نگهبان در جمهوری اسلامی ایران وامی‌دارد.

مطالعه آثار فوق می‌تواند آگاهی آحاد جامعه را نسبت به ساختار شیطانی، مادی‌گرایانه و ضد مردمی ایالات متحده افزایش یابد. مجموع این کتب توسط نشر معارف به چاپ رسیده و در معرض دوستداران کتاب با موضوع استکبارستیزی قرار دارد.

نگاهی به «شورای نگهبان در آمریکا»/ آمریکایی‌ها چطور انسان‌ها را از حق رأی محروم می‌کنند؟

***

مراسم رونمایی از مجموعه آثار میرلوحی قرار است امروز، ۲۵ دی‌ماه، با حضور مسعود پیرمرادیان، مدیر دفتر نشر معارف، در دفتر این انتشارات واقع در قم، خیابان صفائیه، کوچه ۳۲ برگزار شود. این مراسم از ساعت ۱۳ برگزار خواهد شد و شرکت عموم در این جلسه آزاد است.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن