علم و دانش

ارسال پیام دایرکت اینستاگرام از مرورگر برای همه کاربران امکان‌پذیر شد

ارسال پیام دایرکت اینستاگرام از مرورگر برای همه کاربران امکان‌پذیر شد

با دسترسی تازه‌ای که به کاربران داده شده است، حالا همه می‌توانند ارسال پیام دایرکت اینستاگرام را از مرورگر وب تجربه کنند.

چند ماه پیش، امکان ارسال پیام دایرکت اینستاگرام از نسخه وب، برای برخی کاربران فراهم و تست این قابلیت آغاز شد. در مدت آزمایش، Instagram تغییراتی را هم ایجاد کرد تا صفحه ارسال پیام، شباهت بیشتری با بخش Direct Message در اپلیکیشن پیدا کند؛ از جمله اضافه شدن ایموجی‌ و دکمه گالری برای انتخاب عکس‌ها و ویدیوهای ارسالی!

ارسال پیام دایرکت اینستاگرام

برای کاربرانی مانند خبرنگاران، اینفلوئنسرها و مدیران شبکه‌های اجتماعی که همیشه از اینستاگرام استفاده می‌کنند، ارسال پیام دایرکت از مرورگر می‌تواند راحت‌تر باشد؛ به ویژه اگر بخواهند صدها پیام را در روز پاسخ دهند. حتی برای کاربران عادی هم استفاده از کیبورد لپ تاپ، نسبت به نمایشگر کوچک گوشی های موبایل آسان‌تر است.

این تغییر را باید در راستای دورنمایی که مارک زاکربرگ برای فیسبوک و اپ‌های وابسته به آن ترسیم کرده، ارزیابی کنیم. کمپانی متبوع او پیش‌تر اعلام کرده بود قصد تبدیل شدن به یک پلتفرم ارتباطی مبتنی بر حریم خصوصی و تمرکز روی رمزنگاری را دارد. همچنین زاکربرگ گفته است که می‌خواهد در نهایت، امکان ارسال پیام بین کاربران فیسبوک، واتساپ و اینستاگرام را فراهم کند. به نظر می‌رسد مرورگر وب، پتانسیل بالایی برای این کار داشته باشد.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا