فرهنگی

احسان محمدی به عنوان ترتیل‌خوان به سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی ایران معرفی شد

احسان محمدی به عنوان ترتیل‌خوان به سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی ایران معرفی شد

احسان محمدی، با بیشترین امتیاز از سوی هیئت داوران به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات قرآن معرفی شد.

احسان محمدی به عنوان ترتیل‌خوان به سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی ایران معرفی شد – اخبار فرهنگی –

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، به نقل از روابط عمومی مسابقات بین‌المللی قرآن، آزمون انتخابی برای معرفی نماینده کشورمان در رشته ترتیل سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران از صبح روز پنجشنبه، ۱۰ بهمن‌ماه آغاز و در دو نوبت صبح و عصر ادامه یافت. و در نهایت احسان محمدی، با بیشترین امتیاز از سوی هیئت داوران به عنوان نماینده کشورمان در این مسابقات معرفی شد.

در این آزمون ۱۱ شرکت‌کننده که حائز رتبه ممتاز رشته ترتیل در پنج دوره اخیر مسابقات سراسری قرآن کریم شده‌ بودند، حضور داشتند که به رقابت با یکدیگر پرداختند.

محمدمهدی بیگی از تهران، علی قنبری از تهران، حسام قانعی از فارس، فؤاد مولودی از کردستان، حجت‌الاسلام امین صیدی از کرمانشاه، مهدی کشاورز از فارس، احسان محمدی از خراسان رضوی، بهزاد صادق‌زاده از اردبیل، محمدجواد جاوری از تهران، محمدجواد نصیری از اصفهان و سیدرضا حسینی از زنجان ۱۱ شرکت‎کننده حاضر در این رقابت بودند که در نهایت احسان محمدی بیشترین امتیاز را برای حضور در مسابقات بین‌المللی کسب کرد.

همچنین داوری این آزمون را هشت نفر از داوران کشوری و بین‌المللی کشورمان شامل محمدرضا پورزرگری و عباس امام‌جمعه در رشته تجوید، رحیم خاکی و امین پویا در رشته صوت، محسن یاراحمدی و صالح اطهری‌فرد در رشته لحن و حمیدرضا مستفید و حسین اخوان‌اقدم در رشته وقف و ابتدا را بر عهده داشتند.

یادآور می‌شود امسال برای اولین‌بار تصمیم گرفته شد تا رشته ترتیل به سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران اضافه شود، با توجه به این موضوع، انتخاب نماینده کشورمان در این رشته مستلزم برگزاری آزمون از برگزیدگان این رشته در پنج سال اخیر مسابقات سراسری قرآن کریم بود.

سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران فروردین ماه سال آینده در شهر مشهد در گروه‌های مختلف برگزار می‌شود.

روضه‌خوانی شاعران|اگر دعبل ز فرزندت عبایش را طلب کرده / مرا یک بوسه بر روی غبار چادرت کافیستنوحه‌سرایی مطیعی در حضور رهبر انقلاب؛ حاج قاسم، چو لاله‌های دگر از ازل داغدار زهرایی

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن