علم و دانش

آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی جی ۶ سامسونگ منتشر شد

آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی جی ۶ سامسونگ منتشر شد

آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی جی ۶ سامسونگ (Samsung Galaxy J6) منتشر شد. این به‌روزرسانی شامل رابط کاربری One UI 2.0 نیز می‌شود.

کمپانی سامسونگ ماه مه ۲۰۱۸ گوشی گلکسی J6 را همراه با اندروید ۸ اوریو عرضه کرد. سپس آوریل ماه گذشته به‌روزرسانی اندروید ۹ پای را برای این گوشی منتشر کرد. و حالا آخرین به‌روزرسانی بزرگ اندرویدی را در اختیار آن گذاشت. بر اساس آخرین اطلاعات کسب شده، امروز آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی جی ۶ نیز منتشر شد.

این بیلد جدید، دارای نسخه‌ی J600GUBU6CTC8 بوده و با رابط کاربری One UI 2.0 و پچ امنیتی ماه مارس سال ۲۰۲۰ اندروید همراه است. جزئیات این به‌روزرسانی هنوز نامشخص است، اما انتظار داریم همان چیزهایی که به همراه اندروید ۱۰ و One UI 2.0 برای دیگر گوشی‌های سامسونگ به ارمغان آمده در اختیار کاربران گلکسی J6 نیز قرار بگیرد.

این به‌روزرسانی را کاربران صاحب این گوشی با شماره مدل SM-J600G در پاناما دریافت کرده‌اند، اما قطعاً طی روزها و هفته‌های آینده کاربران دیگر مناطق جهان نیز می‌توانند آن را دریافت کنند.

اگر شما هم صاحب این دستگاه هستید، می‌توانید با رفتن به صفحه‌ی تنظیمات گوشی و منوی Software Update، به صورت دستی بررسی کنید که آیا این به‌روزرسانی برای شما ارسال شده است یا خیر.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا