علم و دانش

آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی ای ۶۰ ، ای ۲۰ ای و ای ۱۰ سامسونگ منتشر شد

آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی ای ۶۰ ، ای ۲۰ ای و ای ۱۰ سامسونگ منتشر شد

شرکت سامسونگ به‌روزرسانی اندروید ۱۰ همراه با رابط کاربری One UI 2.0 را برای گوشی‌های گلکسی ای ۶۰ (Galaxy A60)، گلکسی ای ۲۰ ای (Galaxy A20e) و گلکسی ای ۱۰ (Galaxy A10) خود منتشر کرد.

شرکت سامسونگ چند هفته‌ای است که در حال عرضه‌ی آپدیت جدیدترین نسخه‌ی اندروید برای تمام گوشی‌های سازگار خودش با این به‌روزرسانی است. در تازه‌ترین آن‌ها، اندروید ۱۰ برای گلکسی ای ۶۰ ، ای ۲۰ ای و ای ۱۰ منتشر شده است. این درحالیست که روز گذشته نیز شاهد انتشار اندروید نسخه‌ی ۱۰ برای گوشی گلکسی جی ۶ بودیم.

این به‌روزرسانی برای گوشی گلکسی A60 با شماره مدل SM-A6060، گوشی گلکسی A20e با شماره مدل A2020FXXU3BTC7 و همچنین گوشی گلکسی A10 با شماره مدل A105FDDU3BTCA منتشر شده است. اما حجم این به‌روزرسانی در تمام گوشی‌ها یکی نیست. به ترتیب این آپدیت، ۱.۹ گیگابایت و ۱.۲ گیگابایت در مدل‌های مذکور حجم دارد. سامسونگ همراه رابط کاربری One UI 2.0، آخرین پچ امنیتی اندروید که مربوط به ماه آوریل است را نیز برای این محصولات عرضه کرده است.

اگر می‌خواهید ببینید آیا برای گوشی شما هم این به‌روزرسانی ارسال شده یا خیر، باید در گوشی خود به صفحه‌ی تنظیمات و سپس Software Update بروید.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا