معماری
سرخط خبرها
خانه / علم و دانش / آزمایش واکسن کرونا چینی روی داوطلبان روسی عوارضی به همراه نداشت
آزمایش واکسن کرونا چینی روی داوطلبان روسی عوارضی به همراه نداشت اخیرا واکسن کرونا شرکت چینی کان سینو روی داوطلبان کشور روسیه مورد آزمایش قرار گرفت که عوارضی را برای آنها به همراه نداشت. شرکت چینی کان سینو (CanSino) در توسعه واکسن ویروس کرونا به نتایج خوبی دست پیدا کرده و پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله از تست بالینی واکسن خود، طی همکاری با دولت روسیه مرحله سوم آزمایش بالینی این واکسن را روی داوطلبان روسی انجام داد که هیچ نوع عوارضی برای داوطلبان به همراه نداشته است. جزئیات آزمایش واکسن کرونا چینی در روسیه در مرحله سوم آزمایش بالینی واکسن کروناویرس شرکت چینی کان سینو بیش از ۳ هزار داوطلب روسی را برای شرکت در این آزمایش درخواست داد. پس از انجام این آزمایش نیز شرکت پتروواکس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد وضعیت سلامت تمام این داوطلبان خوب بوده و هیچ عوارضی برای آنها به همراه نداشته است. این واکسن در بدن داوطلبان یک آنتی بادی سلولی تولید می‌کند که باعث واکنش سیستم ایمنی بدن انسان نسبت به بیماری کووید ۱۹ خواهد شد. داوطلبان روسی این آزمایش به مدت ۱ ماه توسط پزشکان تحت نظر قرار خواهن..

آزمایش واکسن کرونا چینی روی داوطلبان روسی عوارضی به همراه نداشت

آزمایش واکسن کرونا چینی روی داوطلبان روسی عوارضی به همراه نداشت

اخیرا واکسن کرونا شرکت چینی کان سینو روی داوطلبان کشور روسیه مورد آزمایش قرار گرفت که عوارضی را برای آنها به همراه نداشت.

شرکت چینی کان سینو (CanSino) در توسعه واکسن ویروس کرونا به نتایج خوبی دست پیدا کرده و پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله از تست بالینی واکسن خود، طی همکاری با دولت روسیه مرحله سوم آزمایش بالینی این واکسن را روی داوطلبان روسی انجام داد که هیچ نوع عوارضی برای داوطلبان به همراه نداشته است.

جزئیات آزمایش واکسن کرونا چینی در روسیه

در مرحله سوم آزمایش بالینی واکسن کروناویرس شرکت چینی کان سینو بیش از ۳ هزار داوطلب روسی را برای شرکت در این آزمایش درخواست داد. پس از انجام این آزمایش نیز شرکت پتروواکس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد وضعیت سلامت تمام این داوطلبان خوب بوده و هیچ عوارضی برای آنها به همراه نداشته است. این واکسن در بدن داوطلبان یک آنتی بادی سلولی تولید می‌کند که باعث واکنش سیستم ایمنی بدن انسان نسبت به بیماری کووید ۱۹ خواهد شد.

داوطلبان روسی این آزمایش به مدت ۱ ماه توسط پزشکان تحت نظر قرار خواهند گرفت و نتیجه اولیه این واکسن در ماه نوامبر اعلام خواهد شد. اگر این واکسن چینی توسط روسیه به تایید برسد، شرکت پتروواکس این ظرفیت را دارد تا در سال ۲۰۲۰ به صورت ماهانه ۴ میلیون دوز و در سال ۲۰۲۱ به صورت ماهانه ۱۰ میلیون دوز از این واکسن را به تولید برساند.

لینک منبع: گجت نیوز

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس